Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholere, zabarykadować się w domu i chlać alkohol czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby coś zmienić a każda kolejna porażka to kolejny cios w zmasakrowaną już psychę. Nawet zasugerowanie koledze z pracy jakieś wyjście na piwo kończy się "sorry, nie mogę muszę odebrać dziecko..". Instalacja #tinder po raz 9999 i tym razem znów brak par, no cóż spróbuje znowu za miesiąc. Nie wiedzą, że zagadanie do kobiety na żywo kończy się tym, że udaje że nie słyszała. Wszystkie podjęte działania typu siłownia czy nowe hobby nawet jak pożyteczne to przestały dawać satysfakcje i nie ma żadnej motywacji żeby kontynuować. Ostatecznie samotność wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, więc wyglądasz gorzej, dziadziejesz co tylko pogarsza twoją sytuację. Na końcu ktoś ci mówi, że pewnie nic nie robisz i narzekasz albo masz za duże wymagania.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu #znajomi #niebieskiepaski #suicidefuel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być...

źródło: comment_16343743326quXJJpEDdXWSTzs1BsMXS

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@Linnior88:

w tych czasach to wręcz nie możliwe nie znaleźć baby


Tak mówią tylko ci którzy bez problemów sobie te baby znajdują. Oni nie rozumieją tych co mają problemy bo syty głodnego nie zrozumie.

Normalnych lasek jest wszędzie multum


Jak wyżej. Tylko ci którzy mają do takich (jeszcze wolnych) dojścia tak mówią i to widzą. Inni którzy mają problemy tego nie widzą, bo raz że mają poblokowany dostęp (albo te normalne
  • Odpowiedz
szczupły u faceta to nie plus , facet powinien być silny nabity


@Linnior88: Najpierw płaczesz, że chłop ośmielił się powiedzieć Ci, że masz schudnąć, a teraz sama wygłaszasz prawdy na temat tego jaki facet ma być podając konkretne wymagania sylwetkowe. Niezależnie od tego jak wyglądasz, to kim Ty jesteś żeby mówić innym jak mają się prezentować, jacy być? Co daje prawo do czegoś takiego? Czytając Twoje komentarze gdzieś tam poniekąd rozumiałam
  • Odpowiedz
@missdaytona: zamiast się podlizywać innym dla plusów to przeczytaj jeszcze raz wszystko ale tym razem uważnie , ja ani razu nie użyłam wobec kogoś inwektyw gdzie typy udają ofiary złego systemu a sami nazywają kobiety per krowami spaslakami itp , tak wiem że to jest wykop i walczysz o plusy od spermiarzy ale gdybyś czytała uważnie to byś zauważyła że nadal prezentuje o wiele wyższy poziom od nich
  • Odpowiedz
@missdaytona: i nie udawaj że wiesz co oznacza termin narcyzm bo gdybyś wiedziała to byś nie wysuwała takich absurdalnych zarzutów do mnie gdzie ja właśnie bronie słabszych często
Narcyzm #!$%@? się wyższością nad innymi i uważaniem że ma się przywilej obrażania kogoś , edukacja nie boli
  • Odpowiedz
@Linnior88:

zamiast się podlizywać innym dla plusów to przeczytaj jeszcze raz wszystko ale tym razem uważnie

walczysz o plusy od spermiarzy


Co Ty piszesz w ogóle? XD Rozumiem, że można nie radzić sobie z krytyką, ale żeby tworzyć aż takie projekcje?
Co mnie obchodzi jaki Ty masz poziom, a jaki inne wykopki? Zapytałam kim Ty jesteś żeby mówić innym jacy mają być. Może to Cię naprowadzi na temat przerośniętego ego, o
  • Odpowiedz
@Linnior88: Kompletnie nie masz racji w tym co piszesz. Jest pełno miłych starających się gości 3-4/10 którzy nie startują nawet do 5/10 i nic z tego nie mają. Sam przez okres 18-30 miałem więcej znajomych kobiet niż facetów. Co to dało w kwestii relacji intymnych? W sumie mało. Co z tego że mam swobodę jak nie mam wyjściowej mordy i niski wzrost. Wszystkie sobie znajdywały tier 7+, oscylując od 3-6. W
  • Odpowiedz
@missdaytona: tak poklaskaj im jeszcze trochę może cię docenia i któryś cię zauważy , ja natomiast mam gdzieś opinie innych i mogą mnie hejtowac trudno , ja swojej racji będę bronić nawet jak mnie zaminusuja
  • Odpowiedz
@Linnior88: Czemu Ty zakładasz, że kobieta która się z Tobą nie zgadza robi to po to żeby podlizać się facetom? Wiesz, że te przekonania mówią wiele, ale o TOBIE a nie o mnie, prawda?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kaminarii: nie biorę krytyki od ludzi którzy starają się komuś zarzucić zaburzenia a tym samym nie trzymają swoich emocji na wodzy , obawiam się że jednak największą toksyna jesteś ty a o moje choroby się nie martw jestem borderka , co prawda brawurowe są te osoby ale #!$%@?ą się też ogromnym sercem
  • Odpowiedz
A jeżeli bronisz typów którzy nazywają kobiety krowami bez zainteresowań czy spaslakami to pomysł w jakim cię to świetle stawia wogole jako kobietę , chyba jesteś tym typem "pacz Maciuś jestem lepsza od nich '
  • Odpowiedz
nie biorę krytyki od ludzi którzy starają się komuś zarzucić zaburzenia

nie martw jestem borderka


@Linnior88: Czyli trafiłem :) Przejrzałem też co wcześniej pisałaś w temacie tej choroby no i pasuje. Jesteś po prostu aż za bardzo agresywna. Ciężko ci odnieść się do rzeczy bo działasz pod wpływem emocji.

a tym samym nie trzymają swoich emocji na wodzy

największą toksyna jesteś ty


Przecież ja nawet ciebie stricte nie ugryzłem, nie obraziłem,
  • Odpowiedz