Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholere, zabarykadować się w domu i chlać alkohol czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby coś zmienić a każda kolejna porażka to kolejny cios w zmasakrowaną już psychę. Nawet zasugerowanie koledze z pracy jakieś wyjście na piwo kończy się "sorry, nie mogę muszę odebrać dziecko..". Instalacja #tinder po raz 9999 i tym razem znów brak par, no cóż spróbuje znowu za miesiąc. Nie wiedzą, że zagadanie do kobiety na żywo kończy się tym, że udaje że nie słyszała. Wszystkie podjęte działania typu siłownia czy nowe hobby nawet jak pożyteczne to przestały dawać satysfakcje i nie ma żadnej motywacji żeby kontynuować. Ostatecznie samotność wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, więc wyglądasz gorzej, dziadziejesz co tylko pogarsza twoją sytuację. Na końcu ktoś ci mówi, że pewnie nic nie robisz i narzekasz albo masz za duże wymagania.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu #znajomi #niebieskiepaski #suicidefuel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być...
źródło: comment_16343743326quXJJpEDdXWSTzs1BsMXS
  • 136
Anonim (nie OP): @Linnior88: Jeszcze raz potwarzam:
- pasuje mi kobieta o wyglądzie 2/10
- pasuje mi grubsza kobieta
- pasuje mi kobieta z dzieckiem

Ty wmawiasz mi i wszystkim, że ja mam chore wymagania i nie szanuje kobiet. Szukam takiej, która mnie zaakceptuje i ja zaakceptuje ją. Liczy się dla mnie miłość. Przestań trollować.

Anonim (nie OP): @Linnior88: niestety, mam kolegów ok. 30-tki, przeciętne korpo zarobki, jakas silka, rower, z mordy 5/10, ale nigdy nic ten tego i teraz spotkali się ze ścianą, są wręcz niewidzialni dla kobiet. Ja sam jestem w związku już 10 lat, ale jakbym miał teraz szukać nowej partnerki to na 99% byłaby grana koniówa do końca życia. Na 20 lvl było łatwo znaleźć drugą połówkę, potem trudność wzrasta wykładniczo.
Anonim (nie OP): Ja jak już nie miałem sił, to sobie wziąłem dwa małe pieski ze schroniska. Jak na złość jakiś czas później poznałem dziewczynę i próbowała mnie przekonać do oddania ich, bo nie chciała mieszkać z psami. Było ciężko, ale jednak zaufałem statystyce rozstań i zakończyłem znajomość. Związek potrwa 2-3 lata, pieski mnie kochają jeszcze z 10 lat.

Anonim (nie OP): @Linnior88

Normalnych lasek jest wszędzie multum

Gdzie?

Ja tam nie widzę sensu w startowaniu do kompletnie nieznajomych ludzi. Jedynym wyjściowym kryterium w takim wypadku mogą być jedynie kwestie czysto wizualne. Jakikolwiek sens wg mnie może mieć jedynie jakaś próba nawiązania bliższej znajomości z kimś, kogo już się skądś zna i ma się nieco więcej "danych" niż wygląd. Wtedy zresztą kwestie czysto estetyczne mogą zejść na dalszy plan.
Jak
@mirko_anonim: ziom idz do psychiatry czy cos. Wszystko to kwestia poukladania sobie w glowie. Bycie singlem to wspaniala sprawa, szczegolnie jak sie ma kase. A jak masz jeszcze jakis znajomych to juz w ogole. Baba to sam problem, zadnych korzysci z tego nie ma
@Anhed: śmiej się ale taka prawda jak patrzę do czego spermia na wykopie albo jak widzę że obśmiewają normalnie wyglądające kobiety 5 poziomow wyżej od nich to z całym szacunkiem stwierdzam , że problem w wykopach nie kobietach

Zawsze mnie zadziwiało jak facet 2/10 może uznawać że mu się należy 9/10

Tak to potrafią tylko faceci


@Linnior88: ty trollujesz czy serio w te brednie wierzysz? Zajrzyj do jakiegokolwiek badania czy
Lecisz na czarną


@Linnior88: #!$%@? mnie to, nie nazywaj mnie trollem, bo nim nie jestem. Byłem powaznie zatroskany twoim losem i myślałem, że trollujesz, bo przeciez nie można być takim głupim, ale teraz widzę, że ty po prostu jesteś taka #!$%@?ęta. Wyrastasz na największą śluzare tego portalu, brawo. Jakby kobiety miały swój tag przegryw, to była byś jego twarzą.
@Linnior88: Niestety kolega @qdry ma rację.
Statystyki jasno pokazują dysproporcje, do tego sporo kobiet ocenia mężczyzn jako "nieatrakcyjnych" w prawie 90%.
To nie jest normalne i Paskudnie działa to na społeczeństwo.
Co do reszty twoich wpisów, my nie jesteśmy na tym forum "jednomyśli" w jakichkolwiek kwestiach, dlaczego zatem obrażasz nas wszystkich i próbujesz każdemu z nas wcisnąć, iż uważamy wszystkie kobiety jako 'grube" lub "obrzydliwe" ?