Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: Sanah, Zawiałow, Bedoes, Mata - za beztalencie. Daniel Olbrychski, Krystyna Janda i Janusz Gajos za granie zawsze w ten sam sposób, jadąc 50 lat na sentymencie.
  • Odpowiedz
  • 174
@Pesa_elf: wszyscy raperzy.
Jak umiesz grać na instrumencie zostajesz muzykiem, jak umiesz śpiewać zostajesz wokalistą. Jak nie umiesz ani jednego ani drugiego to zostajesz raperem ¯\(ツ)/¯
siepan - @Pesa_elf: wszyscy raperzy.
Jak umiesz grać na instrumencie zostajesz muzyki...

źródło: rap1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: PRO8L3M, koleś nie umie rapować, w sumie to śpiewać też nie. Muzycznie talent ma na poziomie Popka. Podobno teksty ma spoko, ale nigdy nie byłem w stanie się wsłuchać na dłużej niż minutę, to się nie wypowiem.
  • Odpowiedz
@pastarri:

PRO8L3M, koleś nie umie rapować, w sumie to śpiewać też nie. [...] Podobno teksty ma spoko, ale nigdy nie byłem w stanie się wsłuchać na dłużej niż minutę, to się nie wypowiem.


On bardziej melodycznie mówi niż rapuje ale właśnie o te teksty tu się wszystko rozbija, więc no dziwne jest wrzucać go jako przecenionego skoro nie znasz tego co w jego przypadku jest najważniejsze.
  • Odpowiedz
On bardziej melodycznie mówi niż rapuje ale właśnie o te teksty tu się wszystko rozbija, więc no dziwne jest wrzucać go jako przecenionego skoro nie znasz tego co w jego przypadku jest najważniejsze.


@Duszqable: ten komentarz to najlepszy przykład darcia pi*dy w języku fanów Problemu. Jak umie w teksty ale nie umie w muzykę to albo niech pisze wiersze, albo odda teksty komuś innemu.
  • Odpowiedz
@pastarri: trafiłem kiedyś z rozbiegu na ich koncert, ziomeczek się spuszczał, że trzeba koniecznie, blablabla.
Odpuściłem po 3 utworze zdaje się, no max po kwadransie, nie moja bajka, podziękuję.
  • Odpowiedz
@siepan: Uwielbiam dzbanów z zerowym pojęciem o muzyce xD
Jakby rapowanie nie wymagało żadnych umiejętności to nie byłoby tylu chu***ych raperów.
(To że promowana i popularna jest cała masa rapowego gówna to inna sprawa).
  • Odpowiedz
@fafankulo
Beatlesi też w wielu piosenkach brzmieli jak akustyczne disco polo. Choć byli bardziej wszechstronni i przede wszystkim byli pierwsi. Czerwone Gitary to nie tylko nuty discopolowe, ale i spokojniejsze jak Biały Krzyż.
  • Odpowiedz
@pastarri Mirek Ci kulturalnie i merytorycznie odpowiedział, a ty o jakimś darciu #!$%@?. Rozumiem krytykę jak się chociaż trochę twórczość zna, ale sam napisałeś, że nie słuchałeś dłużej niż minutę
  • Odpowiedz