Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholere, zabarykadować się w domu i chlać alkohol czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby coś zmienić a każda kolejna porażka to kolejny cios w zmasakrowaną już psychę. Nawet zasugerowanie koledze z pracy jakieś wyjście na piwo kończy się "sorry, nie mogę muszę odebrać dziecko..". Instalacja #tinder po raz 9999 i tym razem znów brak par, no cóż spróbuje znowu za miesiąc. Nie wiedzą, że zagadanie do kobiety na żywo kończy się tym, że udaje że nie słyszała. Wszystkie podjęte działania typu siłownia czy nowe hobby nawet jak pożyteczne to przestały dawać satysfakcje i nie ma żadnej motywacji żeby kontynuować. Ostatecznie samotność wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, więc wyglądasz gorzej, dziadziejesz co tylko pogarsza twoją sytuację. Na końcu ktoś ci mówi, że pewnie nic nie robisz i narzekasz albo masz za duże wymagania.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu #znajomi #niebieskiepaski #suicidefuel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być...

źródło: comment_16343743326quXJJpEDdXWSTzs1BsMXS

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w tych czasach to wręcz nie możliwe nie znaleźć baby , więc musisz mieć powalone wymagania , poprostu zejdź z pułapu i przestań szukać modelek
Normalnych lasek jest wszędzie multum
Na przerośnięte ego nie ma lekarstwa
  • Odpowiedz
@Anhed: śmiej się ale taka prawda jak patrzę do czego spermia na wykopie albo jak widzę że obśmiewają normalnie wyglądające kobiety 5 poziomow wyżej od nich to z całym szacunkiem stwierdzam , że problem w wykopach nie kobietach
Zawsze mnie zadziwiało jak facet 2/10 może uznawać że mu się należy 9/10
Tak to potrafią tylko faceci
  • Odpowiedz
@styxu: bo lajkowal pewnie same rury 10/10 lekko brzydsze dawał w lewo to i nie ma lajków na swoje własne życzenie , takich to ja nie żałuję , to tak jakbym ja chciała żeby ktoś mi dał ferrari za nic
  • Odpowiedz
@Linnior88: ale ile facetów tak robi, kilka spierdoksów na wykopie? Wielu nic tutaj nie pisze, myślę że sporo ludzi w ogóle na wykopie nie ma. Nie patrz na to przez pryzmat kilku komentarzy. Wybory pokazały jak wykop jest oderwany od rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
@Anhed: skończcie robić sobie kółko samoadoracji i poklepywania się po plecach w końcu , ja próbowałam wyciągnąć na spotkanie nawet bezrobotnych typów z wykopu to nawet oni czuli się na tyle uprzywilejowani żeby szukać lepszych opcji , żaden facet jest nie wart zalowania go
Faceci mają taką mentalność że jak raz zachce ich lepsza od nich to myślą że mają cały świat i mogą przebierać do woli
  • Odpowiedz
@Anhed: facetom brak samokrytycyzmu jak raz typa 4/10 zechce laska 7/10 to on nie będzie wdzięczny losowi że ja ma tylko zaczyna mu kipiec ego i myśleć że sam jest w półce 7/10
  • Odpowiedz
@Linnior88: ale gdzie ja wspomniałem o jakiejś samoadoracji. To ty generalizujesz i na podstawie kilku komentarzy wysuwaz tezę że nie mamy kobiety tylko dlatego że chcemy modelki xD
  • Odpowiedz
@styxu: niski wzrost u kobiety to nie jest jakaś wielka wada , za to znam dużo typów 2/10 którzy jak wyrwali 7/10 to im bila palma w łeb i próbowali dobić do tych 9/10 ale wtedy realia ich uderzały w pysk i próbowali wracać bezskutecznie na stare śmieci
  • Odpowiedz