Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholere, zabarykadować się w domu i chlać alkohol czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby coś zmienić a każda kolejna porażka to kolejny cios w zmasakrowaną już psychę. Nawet zasugerowanie koledze z pracy jakieś wyjście na piwo kończy się "sorry, nie mogę muszę odebrać dziecko..". Instalacja #tinder po raz 9999 i tym razem znów brak par, no cóż spróbuje znowu za miesiąc. Nie wiedzą, że zagadanie do kobiety na żywo kończy się tym, że udaje że nie słyszała. Wszystkie podjęte działania typu siłownia czy nowe hobby nawet jak pożyteczne to przestały dawać satysfakcje i nie ma żadnej motywacji żeby kontynuować. Ostatecznie samotność wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, więc wyglądasz gorzej, dziadziejesz co tylko pogarsza twoją sytuację. Na końcu ktoś ci mówi, że pewnie nic nie robisz i narzekasz albo masz za duże wymagania.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu #znajomi #niebieskiepaski #suicidefuel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być...
źródło: comment_16343743326quXJJpEDdXWSTzs1BsMXS
  • 136
@Linnior88: ty to tak na poważnie? nikt nie szuka żadnych modelek, bo te...chociażby już są zużyte. Zwykła normicka dziewczyna ma wymagania z kosmosu; ma tindera to może przebierać. Widzi w tv chada to chce mieć chada. W moim przypadku to nawet lekko gruba dziewczyna może dać kosza tym samym będąc sama z koleżaneczką. Co innego samotność, kiedy było się w związku a co innego będąc samotnym od początku życia/będąc dorosłym.
skoro facet nie robi dzieci , nie potrafi koło domu zrobić nic i mało zarabia to po co mi on ?

Taki osobnik nie dodaje do mojego życia nic


@Linnior88: Ale ty sobie sama stawiasz takie chochoły i sobie do nich robisz dobrze. Masz mózg, doświadczenie to sobie dobierz takiego, który będzie się zajmował. Z czym tym masz problem frustratko? xD.

a dlaczego mam sobie brać faceta który mniej zarabia ?
@Mikka: wielu facetow nie chce grubszej albo brzydszej a ja nie chcę biedaków poniżej swojego poziomu z resztą nazywajac kogoś "frustratka" pokazujesz że twojej biedoty nawet charakter nie rekompensuje bo jesteś biedny podły i agresywny
Bez odbioru
@Mikka: sorry ale to faceci wysunęli teorie że facet leci na szczupłość i wygląd a kobieta na pieniądze więc wam nie będę wszystkiego serwować za darmo a wy kaleki męskie nic
Z resztą spróbuj cwaniaku wykarmić miłością dzieci , osmieszasz się że za moje zapiertalanie ty mi dasz jakąś żałosna śmieszna miłość xD
Miłość się okazuje czynami a nie morda a facet który nie umie zarobić na własne dzieci nie kocha
no nie wiem, mi nawet laska 155 otyła ostatnio nawet nie odpisała, ale pewnie za wysoka liga dla mnie, ehh


@styxu: @Linnior88 ja wam powiem tak - na codzien sobie tinderuje w Kanadzie, i idzie to jako tako xD Nie zebym mial co noc kolejke, ale raz na tydzien srednio idzie sie spotkac na zywo, potem to roznie bywa, wiadomo. No ale generalnie jako polak z polacka morda jakos sobie radze
ak facet 2/10 może uznawać że mu się należy 9/10


@Linnior88: Odpowiedź na obrazku.

A jak umiesz tak świniaki wyrywać - weź konto tinderowe od tego gościa i wyrwij mu ze 3-4. Jestem pewien, że zapłaci ci za to nawet 1000 zł. Dziennie takich chłopom załatwisz po kilkanaście randek. Matematyke pozostawiam tobie
Pobierz 7160 - >ak facet 2/10 może uznawać że mu się należy 9/10

@Linnior88: Odpowiedź na ob...
źródło: niezależna
@7160: masturbacja jest znacznie przyjemniejsza, gdy okolice siusiaka są gładkie, z kolei oko saurona przyjemniej sie wyciera papierem po sraniu, gdy tam również gładko i brak owlosienia
@Felixu: Dobrze ci @Linnior88 mówi. Jak chłop ma 190 wzrostu i waży 81kg to wygląda jak chuda pipka patyczak i byle lekko przypakowany patus 175 cm go zmiecie. Dlatego nie są pożądani. Przypakuj trochę to waga wzrośnie i będziesz lepiej wyglądał. I dopiero wtedy zaczną na Ciebie zwracać uwagę dziewczyny na które polujesz. Z fartem.
@mirko_anonim: to dosłownie ja, na zewnątrz do ludzi jestem otwarty, uprzejmy, ludzie to widzą i łapią, ale gdy jestem sam, czy anonimowy to niestety daje upust swojej toksyczności (#!$%@? nawet tu gdzie jestem obecnie tj. w Niemczech gadając jako tako po niemiecku dogaduje się i wzbudzam u ludzi sympatię...Polak, u Niemców xDDD)

i przyznaje, czuje się wtedy troche lepiej ze moge się uzewnętrznić w internecie bo nikt tutaj nie wie kim
to taka równia pochyła, a po przekroczeniu pewnego punktu tracisz wszelkie kompetencje do tworzenia zdrowego związku (jeśli w ogóle te kompetencje kiedykolwiek miałeś).


Tak naprawdę zmiany w społeczeństwie i w międzyludzkich zachowaniach są obecnie tak gwałtowne, że nie nadążają za nimi psychoterapeuci. Szczególnie potężna dziura powstała w sferze męskiej, szybko została zasypana przez różnego rodzaje blackpille, co tylko pogłębia przepaść, w którą spadamy.


Chyba trzeba jednak próbować ratować jakieś strzępki stabilnego życia.
Serio, patrzysz na związki przez pryzmat materialny


@Mikka: Owszem raczej każdy zdrowo myślący bądź myśląca patrzy :)

Znajdź mi chłopa/babe zarabiających 15/20k którzy spotykaja się z kasjerką/rem z żabki