Wpis z mikrobloga

Naturalny następca Lost i Dark. Rozdzielenie to totalny majstersztyk jak na razie.

Nie wiem, czy przebije mój ukochany Dark — gdzie po obejrzeniu ogarnął mnie smutek, że już nigdy nie obejrzę nic lepszego i wszystko już zawsze będzie banalne. Ale jest światełko w tunelu. Jest mega potencjał po 1 sezonie, a ma być ich podobno 5.

Do tego — tak jak Dark właśnie — serial jest absolutnie prześlicznie nakręcony.

Ktoś dobrze napisał że gdyby Rozdzielenie było dostępne na Netflixie to by rozbiło bank. A tymczasem w Polsce mało kto w ogóle o tym serialu słyszał.

Mocno polecam

#lost #rozdzielenie #oswiadczenie #seriale #netflix #appletv #dark
PeterGosling - Naturalny następca Lost i Dark. Rozdzielenie to totalny majstersztyk j...

źródło: 0_severanceapple

Pobierz
  • 79
@PeterGosling: a oglądałeś Mr Robot?. Jeśli nie to ten serial może w Twoich oczach przebić Dark. Mr Robot to serial zaplanowany od początku do końca przez twórce serialu Sama Esmaila który wyreżyserował 38 z 45 odcinków wszystkie od 2 sezonu z 4 sezonów. Serial posiada rewolucyjną zabawę formą i nawiązuje do wielu wybitnych dzieł kultury. Aktorstwo na czele z Rami Malekiem jest wybitne. Kadrowanie łamie wszelkie zasady kadrowania. Zdjęcia są przepiękne.
@nairamk: apple tv+ mozna latwo wyrwac w roznych promkach za darmo nawet na rok, jak ktoś uzywa appla to ma to w pakiecie z chmura, ja to akurat mam.

Na tv+ jest jeszcze świetne "Slow Horses" z super rolą Garego Oldmana, The Afterparty jest spoko, The Morning Show jest bardzo dobre, Ted Lasso, Silo, Black Bird. See, nawet Shrinking ujdzie do kotleta, to tak na szybko. Nie czuje sie wyruchany ;)
@PeterGosling: serial jest dobry, ale dwóch reżyserów się żre i nie chce ze sobą współpracować, odcinki są droższe o 60% od zakładanego budżetu a platforma dla której to kręcą jakoś wiele kasy nie generuje, obawiam się dwóch rzeczy: skończy się jak mindhunter albo będą rozwlekać historie typu 6 odcinków-zapychaczy i 3 dobre na koniec