Wpis z mikrobloga

Naturalny następca Lost i Dark. Rozdzielenie to totalny majstersztyk jak na razie.

Nie wiem, czy przebije mój ukochany Dark — gdzie po obejrzeniu ogarnął mnie smutek, że już nigdy nie obejrzę nic lepszego i wszystko już zawsze będzie banalne. Ale jest światełko w tunelu. Jest mega potencjał po 1 sezonie, a ma być ich podobno 5.

Do tego — tak jak Dark właśnie — serial jest absolutnie prześlicznie nakręcony.

Ktoś dobrze napisał że gdyby Rozdzielenie było dostępne na Netflixie to by rozbiło bank. A tymczasem w Polsce mało kto w ogóle o tym serialu słyszał.

Mocno polecam

#lost #rozdzielenie #oswiadczenie #seriale #netflix #appletv #dark
PeterGosling - Naturalny następca Lost i Dark. Rozdzielenie to totalny majstersztyk j...

źródło: 0_severanceapple

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
Lubię Darka, pierwsze sezony Losta czy Leftovers, ale ten serial w ogóle do mnie nie trafia.
Nudny, słabo zagramy i jak każdy na AppleTV tragicznie nakręcony i bez klimatu. Do tego historia wydaje się nie mieć sensu i jestem pewien, że niczego ciekawego z niej już nie wymyślą. Do tego znowu jak wszystko na AppleTV (może poza Morning Show) wygląda jakby cięli na wszystkim i budżet serialu wynosił 1000usd, bo świat składa
  • Odpowiedz
a dla mnie to najnudniejszy serial jaki widziałem. Autentycznie zasypiałem w trakcie. Dociągnąłem do końca czekając na jakąś rewolucję ale im dalej tym gorzej.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: też kocham!! Jeden z najoryginalniejszych projektów ostatnio. Niestety czytałam że produkcja drugiego sezonu stanęła przez strajk scenarzystów w maju :( do tego plotki o zakulisowych dramach i atmosfera wokół kontynuacji zrobiła się pesymistyczna. Oby udało się wznowić produkcję, nie mogą skończyć na tym cliffhangerze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeterGosling: "Severance" jest świetnym serialem ale myślę, że porównywanie go do "Lost" lub "Dark" to ryzykowny pomysł. :) Chociażby ze względu na tematykę.
Wydaje mi się, że trafia on głównie do osób, które - jak bohaterowie filmu - czują/mają dysonans w życiu codziennym.
Totalnie rozumiem też zarzuty, że jest to serial nudny i bez jakiejkolwiek akcji ale odebrałem to jako intencjonalny zamiar związany z tematyką serialu, jakim jest powiązanie człowieka i
  • Odpowiedz
@Ludzik90: Przeczytałeś mój komentarz, bo odnoszę wrażenie, że nie, ja odnoszę się do seriali netlixa nie apple tv. Mindhunter, Narcos, Stranger Things, The Crown, BoJack, Dark, Black Mirror, nowy Rojst, to są wszystkie bardzo dobre seriale, ale taki ignorant jak ty powie NO NETLIX, TO BYŁOBY GÓWNO jakby oni zrobili, więc chyba musisz oglądać oglądać jakies netlixowe teen dramy, że masz takie zdanie o tej platformie.
  • Odpowiedz
@Ludzik90: ale #!$%@? mać, ja nic nie mam do apple tv ciemna maso, ja odnosze się do twojego komentarza na temat netlixa. Apple tv ma dobre seriale, tak samo jak prime i hbo, ale cały czas odnoszę się do netlixa, bo napisaleś o netlixie. Nie wiem po #!$%@? wymieniasz nagle seriale apple tv
  • Odpowiedz