#mecz Tak szczerze to jaki ma sens taki mecz prócz tego, ze kto ma zarobić ten zarobi? Jakby on jeszcze wystawil jakies nowe twarze, a 1 skladzie wystawia min. ziela, kiwiora czy lewego xd
Najmienkszy_puszkarz via Wypiek
- 0
@Bela022 żaden
Nie obchodzi mnie karny ważne że biją kacapów. Poza tym nie chcę ruskich czołgów w Warszawie.
#mecz
#mecz
@Najmienkszy_puszkarz: oni nie biją kacapów, oni kopią piłkę. Zejdź na ziemię.
Laskowski s--------j już
#mecz
#mecz
- 6
#tenis królowa mączki xD no niestety, Iga już swoją top forme ma już chyba za sobą ¯\(ツ)/¯ może czasem uda jej się coś jeszcze dużego wygrac, ale czasy dominacji to już są dawno za nią
Najmienkszy_puszkarz via Wypiek
- 2
@iselilja dopiero skończyła 25 lat bez sensu prognozować całą karierę. Może wygrać 10 szlemów może nie wygrać żadnego.
Żenada i tyle przegrać w tak żałosnym stylu.
#tenis
#tenis
Szósty z rzędu przegrany własny serwis? xDDD
#tenis
#tenis
@Najmienkszy_puszkarz: Spokojnie zaraz sie rozkreci
Jeszcze tylko piłkarzyki przegrają z krajem pogrążonym w wojnie i pora na csa.
#tenis
#tenis
Komentator widzi zlekceważenie przy siatce a ja tam bardziej widzę strach w oczach.
#tenis
#tenis
@Najmienkszy_puszkarz: exactly
Kolejny kompromitujący punkt.
#tenis
#tenis
Na żenującym poziomie jest ten mecz, to jest właśnie najgorsze że ta Kostiuk nawet nie gra dobrze i Iga w primie by ją zwalcowała.
#tenis
#tenis
Ta gra przy siatce to koszmar, ona nie jest w stanie pewnie skończyć akcji.
#tenis
#tenis
Tak się k---a nie da, w ogóle oglądanie meczów Świątek to wiele włosów na głowie mniej.
#tenis
#tenis
Nie obchodzi mnie kto wygrał, ważne że czarni nie trafiali.
#mecz
#mecz
Jak drobił to już było wiadomo xD
#mecz
#mecz
@Najmienkszy_puszkarz zaza stajlo
Taka nuda że aż Borek się zamknął.
#mecz
#mecz
@Najmienkszy_puszkarz: zamknął, uciszył się, przestał komentować
@duszan_z_kapitana_d--y dał sobie chwilę na zadumę, namysł, rozważanie
BOREK ZAMKNIJ MORDĘ NA SEKUNDĘ
#mecz
#mecz
Pamiętacie jak Boras był kiedyś normalnym komentatorem?
#mecz
#mecz
Najmienkszy_puszkarz via Wypiek
- 0
@Pepega młody szczylu
Osaka jest bardziej amerykańska niż Jović.
#tenis
#tenis
Szybko zróbcie przelew Mai!
#tenis
#tenis
Osiągnięcia
Mikroblogger
od 17.05.2026Mikroblogger Rocznica
od 27.02.2026Rocznica








#mecz
źródło: 4212
Pobierz