Wpis z mikrobloga

Naturalny następca Lost i Dark. Rozdzielenie to totalny majstersztyk jak na razie.

Nie wiem, czy przebije mój ukochany Dark — gdzie po obejrzeniu ogarnął mnie smutek, że już nigdy nie obejrzę nic lepszego i wszystko już zawsze będzie banalne. Ale jest światełko w tunelu. Jest mega potencjał po 1 sezonie, a ma być ich podobno 5.

Do tego — tak jak Dark właśnie — serial jest absolutnie prześlicznie nakręcony.

Ktoś dobrze napisał że gdyby Rozdzielenie było dostępne na Netflixie to by rozbiło bank. A tymczasem w Polsce mało kto w ogóle o tym serialu słyszał.

Mocno polecam

#lost #rozdzielenie #oswiadczenie #seriale #netflix #appletv #dark
PeterGosling - Naturalny następca Lost i Dark. Rozdzielenie to totalny majstersztyk j...

źródło: 0_severanceapple

Pobierz
  • 79
płaci się głównie za iClouda i Apple Music, już samo to wychodzi taniej niż kupowane osobno


@Templar: Tylko w pakiecie rodzinnym wychodzi taniej. Indywidualnie masz 22 za Apple Music + 5 za 50GB iClouda, to jednak mniej niż 35 za Apple One. Niby jest w tym jeszcze Apple Arcade i w USA Fitness, ale dla samego TV+ moim zdaniem nie warto dopłacać, szczególnie że większość filmów jest tam do kupienia/wypożyczenia także
Dziękuję, odpuszczę - kolejna platforma za 38zł/mies.


@nairamk: apple tv co jakis czas (a od czerwca naliczyłem już 3 takie okresy) rozdaje kody na darmowy okres dla nowych i powracających użytkowników. Ja mam darmowe 3 miesiące obecnie po których poczekam na kolejny darmowy kod. Ostatnio dali 2 miesiące, a wcześniej znowu były 3 darmowe.
dla przeciętnego widza jest to zbyt ambitny serial pozbawiony akcji.


@___________________________________: ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PeterGosling obejrzałem sezon Severance zanim obejrzałem Dark i stwierdzam, że ma potencjał ale na razie nie ma nawet podjazdu do Dark. Trochę było nudy nic nie wnoszącej do fabuły. Po Dark odczuwałem taką pustkę (i niedosyt, że trzeci sezon nie był tak dobry), tutaj po prostu chciałbym wiedzieć co będzie dalej

Jest mega potencjał po 1 sezonie, a ma być ich podobno 5.


@PeterGosling: serial zajebisty, jeden z lepszych jakie oglądałem, ale najpierw to niech oni skończą scenariusz do drugiego sezonu, bo już tu jest problem niestety :(

From


@Blaskun: From to tani średniak co najwyżej. Akcji w nim jak na lekarstwo, w większości to pusta gadanina
@PeterGosling: wczoraj skończyłem 1899 i końcówka pozostawiła taki głód, że jak się okazało że nie będzie kontynuacji aż łzę uroniłem. Vibe Dark, nawet aktor grający dorosłego Jonasa gra tam kapitana, nawet dla tego jednego sezou warto, nie czytaj o fabule :)
@PeterGosling: Oglądałem, wciągnął aż miło. Czy może konkurować z dark? Myślę że tego typu seriale w ogóle niemoga na wzajem ze sobą konkurować jeśli historia nie jest zamknięta. Czekam niecierpliwie na kolejny sezon. Przy okazji dodam że całkiem sympatyczny był też "The Big Door Prize", oczywiście w luźniejszym tonie ale mimo wszystko po pierwszym sezonie czuje dużą chęć na kolejny.
wczoraj skończyłem 1899 i końcówka pozostawiła taki głód, że jak się okazało że nie będzie kontynuacji aż łzę uroniłem. Vibe Dark, nawet aktor grający dorosłego Jonasa gra tam kapitana, nawet dla tego jednego sezou warto, nie czytaj o fabule :)


@Geomemnon: oglądałem. Moim zdaniem zdecydowanie tam za długo ciągnęli fazę gdy nie wiadomo było zupełnie nic. W Dark w pierwszych dwóch odcinkach orientujesz się jak ten serial oglądać i potem jest