Wpis z mikrobloga

@galek: Przynajmniej je mam. A ty? Zdyskwalifikowałeś się w życiu i jeszcze coś tam próbujesz insynuować, że to świat zły bo inni coś osiągnęli a tobie życie przecieka przez palce. Dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Życie jest piękne, i nie składa się tylko i wyłącznie z depresji i cierpienia. No chyba że pochodzisz z dysfunkcyjnej toksycznej rodziny, to wtedy masz psychikę #!$%@?ą, i wystarczy by ktoś ci zwrócił uwagę albo pierdnął w twoim otoczeniu, a ty zaraz dostajesz ataku paniki.


@BadSebastian: Po pierwsze nie trzeba pochodzić z dysfunkcyjnej rodziny, żeby mieć takie poglądy jak OP. Po drugie na zaburzenia lękowe można cierpieć, pochodząc nawet z dobrej,
  • Odpowiedz
@galek: jak jesteś sierotą bądź niemotą lub osobą niezdolną do zapewnienia bytu i spokoju swojemu dziecku żeby coś od Ciebie dostało (nie chodzi mi tylko o materialne rzeczy) to fakt, lepiej nie robić.
  • Odpowiedz
  • 6
@galek

@BadSebastian przecież 99,99999% ludzi doświadcza stresu w szkole I w pracy beż względu na to jaka mają rodzinę


no i co? jeżeli dla ciebie stres to powód aby nie żyć, to powiem ci to 10 raz: idź się leczyć:)
  • Odpowiedz
@galek: Co za zbiorowisko egoistycznych tępaków bez empatii (w skrócie natali). Więcej potrzeba takich wpisów, by bystrzejsi zobaczyli ich motywy i wyciągnęli poprawne wnioski.
  • Odpowiedz
@galek

a ty rozumiesz co ja w poście napisałem: że szkoła i robota powodują stres. a ty mi z jakimiś pięknym życiem i dysfunkcjonalnymi rodzinami.


xD


No i co z tego, że powodują?
  • Odpowiedz