Wpis z mikrobloga

gdybym miał dziecko byłoby mi tak przed nim wstyd że przeze mnie musi odbębnić około 20 lat w szkole a później do pracy na 40 lat..

miałbym przed oczami ten ogrom stresu którego w tym czasie doświadczy...

czy wy dziecioroby tak nie macie ? Czy macie proste wytłumaczenie, że tak po prostu trzeba ?

#antynatalizm #dzieci #rodzice #rodzicielstwo #neet #szkola #pracbaza
  • 127
@galek: Życie jest piękne, i nie składa się tylko i wyłącznie z depresji i cierpienia. No chyba że pochodzisz z dysfunkcyjnej toksycznej rodziny, to wtedy masz psychikę #!$%@?ą, i wystarczy by ktoś ci zwrócił uwagę albo pierdnął w twoim otoczeniu, a ty zaraz dostajesz ataku paniki.
Dlatego dziecku należy zapewnić jak najlepsze warunki do zdrowego normalnego rozwoju, by było przygotowane psychicznie, i nie mieć podejścia w stylu :

gdybym miał dziecko
@galek: Ja też nie wytrzymie. Na tej planecie każde, nawet najmniejsze żyjątko dąży do przekazania swoich genów i często ma w dupie co się będzie działo dalej i tu pojawia się jakiś alezwis z jakimiś teoriami i będzie pisał jakieś kocopoły próbując wywołać gównoburzę by cieszyć się dymem w komentarzach jak głupi bateryjką.
Temat wałkowany wiele razy, 2/10 bo odpisałem.
@galek: Ja przynajmniej miałem możliwość przekazania genów. A ty? Żyjesz bo żyjesz, zdechniesz, ziemię przyklepią, rodzina o ile jakąś posiadasz podzieli co miałeś między siebie i tyle będzie z twojej jakże owocnej obecności na tym świecie. Wiec nie wiem, kto jest głupszym żyjątkiem. Ja, czy ty, szukający poklasku na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
@galek:

a ty mi z jakimiś pięknym życiem i dysfunkcjonalnymi rodzinami.

Jeśli tyle zrozumiałeś z mojego pierwszego postu, to uznajmy że dyskusja jest zakończona. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, masz problemy z logicznym myśleniem i dopasowujesz sobie wszystko pod swoją z góry ustaloną tezę.