Wpis z mikrobloga

Kraj w którym żyje już naprawdę sprowadza mnie do myślenia nie czy będą stąd wyjeżdżać ale kiedy.

Jestem ustawiony, mam dobrą pracę, dom w mieście, żadnych kredytów i rodzinę ale jak patrzę na to co się #!$%@? w tym kraju i gdzie idą moje podatki to naprawdę łapię się za głowę a nie mam źle jak pomyśle o tych co jeszcze w kredytach tańczą, nie są na swoim i robią za średnią to dziwię się ich wytrzymałości.

To żyjecie po to by #!$%@?ć? Na tych gamoni którzy nawet jakby chcieli to nie potrafili by prowadzić warzywniaka a co dopiero państwo?
Naprawdę jestem otoczony masą niewolników którzy nie potrafią przejrzeć na oczy i będą #!$%@?ć? ZA CO ja się pytam, ciężko pracować to mogę nad swoim projektem gdzie nikt mnie nie zastąpi a i chcę by to było tylko i wyłącznie moje dzieło.

#!$%@?ć to państwo gdzie nawet osoby z warunkami chcą się wynosić.

#nieruchomosci #gospodarka #pieniadze #zarobki #pracbaza #mieszkanie #kredythipoteczny #inflacja #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka #deweloperka #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #gownowpis #wykop
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KOLEGAMAMY: ale właśnie w takim londynie jest rzygowina świata i nie chciałbym tam mieszkać nawet w dobrych warunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pisałem że mieszkał bym gdzieś indziej niż tak duże aglomeracje, stanów nie znam to się nie wypowiadam.

Tak nie mieszkałem dłużej radzę sobie tu na miejscu ale coraz mniej mi się chce w to bawić
  • Odpowiedz
@stuwykopek: powodzenia zatem ci życzę kolego.
Ja również miałem i nadal mam problem zdrowotny, 4 operacje na przegrodę nosa, jest dużo lepiej ale nie idealnie, i też 2 zabiegi na NFZ a następne dwa prywatne z kasy zarobionej na wakacjach w uk. Na piąty już nie mam odwagi bo za duże ryzyko.
  • Odpowiedz