Wpis z mikrobloga

@pinkfloyd12: rotacja kolego. I to nie wśród robotników, tylko nawet w samych agencjach jak ktoś jest twoim superwajzorem czy jak tam się gdzie tytułuje, to po miesiącu go nie ma XD wchodzi nowy, dostaje kilkadziesiąt osób w pakiecie i po trzech miesiącach odchodzi. I tak w kółko.
@NexciaK: w tym wpisie jest nadreprezentacja boomerów/po prostu głupich ludzi, nie chcę wierzyć, że dla większości wykopków to jest normalne, że upycha się polaków jak zwierzęta w barakach 2 metry kwadratowe na osobę XD

pewnie hejt wynika z tego, że gość młody (WIEC rozszczeniowy oskarek xDDD), do tego zniewiescialy to już w ogóle takiemu trzeba #!$%@? xD
@kiecazpieca:

w Holandii jest zajebisty problem z mieszkaniami, po prostu ich nie ma i nie ma miejsc na budowę nowych

Ale to nie jest powód by zapewniać złe pracowników. Skoro nie mają warunków to niech nie ściągają pracowników i wyhamują sobie gospodarkę.

To samo np ze słomą. Płacą 1500€ za przywiezienie im trochę słomy, która jest warta ułamek tego. Nikt im nie będzie tego robił za pół darmo bo nie jest
@NexciaK
JA bym w takich warunkach nie chciał mieszkać
TY byś nie chciał
WYKOPKI by może nie chciały
Ale na kilka tygodni dla studenta, żeby zarobić w prostej robocie na następny rok i nauczyć się szacunku do pieniadza - to jest ideolo.
Albo dla sebka, który lepszej roboty nie znajdzie.

Znam osoby, które zaczynały w UK w podobnych warunkach, a z roku na rok awansowały i teraz kupują sobie i dzieciom kolejne
Jedyny jaki mógłbym mieć problem z takim mieszkaniem jadąc za granicę zarobić, to niektórzy współlokatorzy. Jak byłem kilka temu w Holandii na kilka miesięcy, to była duża rotacja współlokatorów i raz było takich dwóch gości, niedość, że ćpuny (na stole cały czas amfa), to jeszcze w ogóle po sobie nie sprzątali i zostawiali syf, że nazwanie tego burdelem to obraza dla burdeli.