Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 387
@GajowyKapota: bo nie byłeś w agencji pracy. Bo agencje też są różne swoją drogą. Tu nie praca w agencji jest problemem tylko warunki mieszkaniowe. Jeżeli ktoś nie ma możliwości sobie załatwić mieszkania samemu lub po prostu mu się nie chce lub nie opłaca (np na 2 miesiące) to często nie ma wyboru. Wtedy mieszka z małpami. A Tobie chyba się bardzo pofarcilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaitek666: zdarzyło mi się 2 miesiące pracować w UK przy ścinaniu kalafiorów jak miałem 19 lat (ogólnie wakacje w technikum/studiach poświęcałem na takie przygody bo mój ojciec miał sporo znajomych pracujących za granicą) i mieszkałem w takiej norze typu domek holenderski/duza przyczepa kempingowa z trzeba chłopami. I chlejusy i świnie się trafiały. Ale jak jeden przychodził w odwiedziny żeby coś #!$%@? to szybko go ukrócili.
Imo jeśli oczekuje się ze agencja
@NexciaK a czego się spodziewałeś??? Nie wiem czy piszecie poważnie czy nie, ale to całkiem fajne mieszkanie. Dużo gorsze widziałem w Polsce, po 3-4 osoby na 10 m, wspólna kuchnia bez krzeseł i wspólna łazienka to standart. Ale wy jesteście oderwani od rzeczywistości. Jak pisałem 2 tygodnie temu że wszyscy co piszą o wyprowadzce za granicę to idioci którzy będą załamani, to nikt mi nie wierzył. A recesja dopiero idzie. Gównażeria będzie
@NexciaK ile masz lat??? O czym ty piszesz?? Przecież tam się jedzie pracować a nie siedzieć w mieszkaniu. Zazwyczaj szklarnia albo mycie toalet, uzupełnianie papieru itp. To mieszkanie jest do spania a nie do medytacji ( ͡º ͜ʖ͡º) Masakra, z taką wiedzą o życiu na poziomie 12 latka można łatwo wpaść w depresję podczas konfrontacji z rzeczywistością ¯_(ツ)_/¯
Dla mnie standard na dwie osoby to dwupokojowe mieszkanie, z kuchnia i lazienka i internetem


@NexciaK: jak pojedziesz tam z kolegą serwisować automatykę w zakładach cnc, to prędzej taki dostaniesz niż jak pojedziesz z resztą sebixów na magazyn.
Jeśli dla kogoś znalezienie pracy na emigracji ogranicza się do wysłania CV na adres z ogłoszenia „praca holandia odzaraz zakwaterowanie papiery dawajmordo bedzie fajnie” to niech się nie użala tylko poszuka w międzyczasie
@NexciaK: ale to jest mieszkanie dla pracowników a nie dla bogaczy. Tam nie jedziesz urządzać sobie życia na stałe tylko jedziesz jak najwięcej i jak najszybciej zarobić i wrócić. Im to pasuje bo mało płacą za to i mogą dużo odłożyć. Przejrzyj na oczy - chyba tylko ludzie kompletnie nieznający rzeczywistości mają tak wygorowane wymagania mieszkaniowe że dzielony pokój to coś złego.