Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@GajowyKapota: eleganckie warunki tam są. Ja wyjechałem do pierwszej pracy w NL w 2008. Miałem pracować jako cieśla na budowie i mieszkać tylko z kumplem z którym załatwialiśmy tę pracę. Na miejscu okazało się, że praca jest jedynie przy rybach na taśmie a mieszkanie w hotelu. W pokoju dwa piętrowe łóżka i zero innych mebli. Ludzie trzymali swoje rzeczy w torbach pod ścianą i reklamówkach. Wytrzymałem tam 3h i uciekliśmy do
  • Odpowiedz
@GajowyKapota On nie widział jeszcze tego co niektóre agencje potrafią 'zaoferować' swoim pracownikom. To co pokazuje na filmiku to apartament w porównaniu z choćby możliwością spania na paletach bezpośrednio w hali produkcyjnej czy w baraku z grzybem, szczurami i zażygano-obsrano-zajszczano wykładziną. O współlokatorach nie wspominam bo Holandia i Anglia to skupisko jednego z najgorszych polskich patologicznych i bezzębnych elementów społecznych. Jednego z najgorszych bo gorsi to są jedynie wyborcy PiS-u, którzy zostali
  • Odpowiedz
@NexciaK: Kurde wziąłby to jakiś TVN nagłośnił. Jakby się polskie media zesraly i rykoszet doleciałaby do Holandii to zaraz by wpompowali kupę kasy w takie baraki, by cebulakom #!$%@? się na Holendra godniej xD
  • Odpowiedz
Wy jesteście #!$%@?ęci wszyscy jeśli to dla was normalne warunki xDD

Przez to że sa takie psy, nie ludzie, godzace sie na takie warunki - przez to tak traktuja ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@GajowyKapota: nie wiem na co typ narzeka, mieszkałem w wynajętym mieszkaniu w Rotterdamie dokładniej w Schiedam w jednej z typowych kamienic. Kibel tak mały że jak usiadłeś na tronie to nie dało się drzwi zamknąć. Mieszkanie jak żywcem wyjęte z lat 80 i przeglądając oferty w okolicy to raczej standard a nie wyjątek. Na ulicach syf, kolorowi jak poszli do Lidla na zakupy to wózek parkowali pod swoimi drzwiami, patologia jak
  • Odpowiedz
Do tej pory nie wierze ze w jednym z bogatszych krajow swiata mozna tak kwaterowac ludzi. Co najlepsze, to nie jest pierwszy raz kiedy widze podobne obrazki.


@NexciaK: jakby tam było luksusowe mieszkanie gdzie każdy by miał swój pokój, aneks kuchenny i łazienkę to po roku i tak by było #!$%@? podobnie jak to na tym filmiku. Problem jest z ludźmi którzy uważają ze "wspólne" czyli "niczyje" i nie szanują niczego.
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: Chłopie ale ja sam mieszkam w UK xD

I widziałem też pełno ludzi którzy przyjeżdżali na chwilę.

Jak jesteś sam to brałeś pokój, jak z kimś to dom. Największym problemem jest to że jak przyjeżdżałeś na krótko to musiałeś bujać sie autobusem bo samochodu nie opłacało sie kupowac
  • Odpowiedz