Wpis z mikrobloga

@Emporio:
Wiem jak dzialaja zeitfirmy, dziekuje slicznie. Korzystalem, pewnie bede czasem korzystal. Nie popieram tego typu warunkow, bo jak pisalem uwlaczaja.
@SarahC: A po polskiemu? ;) Ja mam maly metraz? 42 narazie starcza, ale mialem znacznie wieksze ;)
@bialawitz: Nigdy nie pracowalem przy szparagach czy w innych prostych pracach. No raz trzy dni, przez pomylke na produkcji. Maly blad w papierach, a placili jak za utrzymanie ruchu ;p

Generalnie
  • Odpowiedz
@NexciaK:
pracujesz na stałej umowie o pracę w ramach utrzymania ruchu na prywatnej firmie i pyerdolisz coś o 40m2+ a my komentujemy chłopaka którego ledwie co było stać wyjechać na "szparagi" na sezonówkę u agencji

dobrze wiesz że jesteś bogatszy od młodego, idź z wątku bo tylko zamieszanie robisz niepotrzebne
  • Odpowiedz
Nawet w gowno pracy, wedlug mnie osobny pokoj, z szafa, kojem, biurkiem/duzym stolem, krzeslem i szafka(cala) to absolutne minimum.


@NexciaK: Według Ciebie tak, według agencji pracy nie, według Sebków też nie.

Zgadnij, kogo agencja weźmie do jakiegoś mycia sraczy - ja stawiam, że Sebka.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru:

nikt mu nie każe siedzieć w tym baraku przecież. Może wynająć cokolwiek innego ¯_(ツ)_/

Nie może wynająć nic innego w Holandii. To znaczy jest to niesłychanie ciężkie. Sami Holendrzy na to narzekają, że brakuje mieszkań, a co dopiero obcokrajowcy. Tam skoro landlordowie mają do wyboru kilku holendrów chętnych to raczej nie zdecydują się na wynajem młodemu Polakowi co przyjechał do roboty. Tu panują duże uprzedzenia, a sytuacja na rynku jest
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: W agencjach jest opiekun kontraktu do którego zgłasza się problem, jak się nie dogadujesz z osobami i masz to udokumentowane, to Ci zmienią kwaterunek. Koleś zamiast się dogadać, to od razu kręcił małysza na internecie.
  • Odpowiedz
Ale zleciało się januszy niewolników, Niemiec mógłby wam napluć na twarz i powiedzielibyście, że pyszne. Gówno normalnych ludzi obchodzi, że wy kiedyś mieszkaliście jak zwierzęta w smrodzie i gównie. Na szczęście dzisiejsza młodzież zna swoją wartość i nie daje sobą tak pomiatać jak wy, wielkie samce alfa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doznanie: Czyli tylko osoby po medycynie i IT powinny zarabiać powyżej 5k? Jak ktoś jest human i np. nauczy się dajmy na to japońskiego to już będzie wiecej zarabiał, bo to jest skill
  • Odpowiedz