Wpis z mikrobloga

@NexciaK po wyjazdach za granicę w trakcie studiów powiedzialbym, że mieszkanie z filmiku jest całkiem spoko. Dodatkowo warto jest jechać ze znajomymi i wtedy nie musisz dzielić pokoju z jakimś menelem (a to 90% społeczności za granicą w tego typu obozach pracy) tylko z najlepszym kumplem, to wiele zmienia.
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: Standard tego nie wydaje się zły (biorąc pod uwagę, że to tymczasowe lokum), ale patrzy doprowadzają do takiego a nie innego stanu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NexciaK: nie przyjechał tam mieszkać a #!$%@?ć, robota jak robota za granicą, całe studia #!$%@?łem po 11h x 6 dni w tygodniu po 11 tygodni. Mieszkałem różnie, raz nawet miałem swoją małą klitkę 2x2 gdzie był stelaż z Ikei jako szafa i materac na ziemi.
Z drugiej strony, jak się nie uczył i nie ustawił sobie przyszłości w dobrej pracy to teraz tak ma. Koleś wygląda na bananka #!$%@? i zaraz
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: #!$%@? królewskie warunki jak na pracę fizyczną na zachodzie. Ja dziesięć lat temu na truskawkach w Belgii mieszkałem w kontenerze w 4 osoby, łóżka były piętrowe bo normlane by się nie zmieściły, a toalety i kuchnia były w oddzielnym budynku. I jakoś każdy dawał sobie radę, było #!$%@? ale bojowo, bo każdy jechał tam zarobić mamonę a nie siedzieć na dupie w mieszkaniu.
  • Odpowiedz
a co jest niby takie straszne w przedstawionym wyżej mieszkaniu????


@Kurczak2022: Nic, jakby dać więcej instagramowego beżu, figurkę buddy, jakieś gówno szafkę w stylu industrialnym to by się zesrali, ze fajne takie nowoczesne
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: xD no to trzeba nie mieć wyobraźni albo #!$%@?ą odwagę, zeby będąc taką delikatną osobą (tak mi się wydaje po sposobie mówienia i zachowaniu, nie ma nic w tym złego) zgodzić się na wyjazd za granicę z agancją - przeciez to wiadomo, ze będą wokół patusy, osoby w trudnej sytuacji, raczej mało tolerancyjne, specyficzne, agresywne itd.

90% takich właśnie wyjeżdża w ten sposób. Grubo.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Typ najprawdopodobniej widział inne TikToki jak to jego kolezaneczki jeżdżą do prscy gdzie głównie się #!$%@? albo jakiś beciak robi za dwie osoby dla nich i #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: Dobrze tutaj piszecie że warunki nie są najgorsze,ale tak właśnie wygląda zderzenie z rzeczywistością tego słynnego pokolenia Z,które jak pisze biznes insider "przeprowadzi rewolucje na rynku pracy" xD Jedynie co potrafią sieroty urodzone po 2000 roku to nagranie pełnego dramatu tik-toka żeby zebrać fejm.Mieszkanie wystarczy posprzątać a ze wspólokatorami można się bez problemu dogadać.Przecież z takimi prostymi sebkami i karynami można to zrobić bez problemu,wystarczy się tylko nie alienować i
  • Odpowiedz
@Kurczak2022: spoko, ja ostatnio widzialam jakis artykul z placzami studenciakow, ze ich nie stac na kawalerke, zeby wynajac. Za moich czasow to sie mieszkalo po 2-3 osoby w pokoju, po kilka na mieszkaniu, a tu sie tak do luksusow przyzwyczaili, ze sa w szoku, ze rodzice nie beda im juz w stanie wynajac kawalerki hahaha xD
  • Odpowiedz