Wpis z mikrobloga

@NexciaK: masz chłopie oczywiście rację, bo mieszkanie jest zagrzybione i celowo przepełnione. Wysyp Januszy już opowiada "łeeeeee jak JA wyjechałem to mieszkaliśmy w celi pod kluczem a Hans otwierał nam tylko do pracy i z powrotem, ale bojowo nastawieni dawaliśmy radę bo my nie #!$%@?, a anegdotki i walkach z karaluchami wielkości kotów całkiem sprawnie zabawiają rodzinę Hłe Hłe", ale prawda jest taka że NIE trzeba tak mieszkać w 2022 roku.
  • Odpowiedz
yłeś w agencji pracy. Bo agencje też są różne swoją drogą. Tu nie praca w agencji jest problemem tylko warunki mieszkaniowe. Jeżeli ktoś nie ma możliwości sobie załatwić mies


@kaitek666: A mnie zastanawia dlaczego nie prowadzą klasyfikacji - przecież na 30 patusów trafi się pewnie z 5 spokojniaczków - można ich razem zakwaterować. Albo taka rotacja, że nie da się, albo julki rekruterki nie maja pojecia o ludziach.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: To mnie wlasnie bawi najbardziej.
"My nie #!$%@?, mlody nie zna zycia, niech sie cieszy ze na platech nie spi hehehehe"
Ponad 400 plusow w pytaniu do mnie, ze co nie podoba mi sie w mieszkaniu, znaczy ze mamy potencjalne 400 osob, ktore mozna zakwaterowac w warunkach, w ktorych psa bym nie zostawil ;p
I tlumaczysz ludziom ze da sie normalnie, ale "oni przyszli #!$%@? na PANA Belga/Niemca/Holendra, bo czego
  • Odpowiedz
  • 6
@GajowyKapota kiedys, na studiach, wyjechałam na wakacjach do roboty do Holandii (ja + moja przyjaciółka z mężem). Zakwaterowali nas w takich domkach, jak się wynajmuje w wakacje (mieszkaliśmy nad samym morzem). Standard zajebisty, domek czysty, pokoje dwuosobowe, salon, tarasik - teraz wlasnie za takie coś placę na wakacjach. Po ok. dwoch tygodniach zadzwonili i kazali nam się przenieść kilka domków dalej, na miejsce Polaków... I się zaczęło.

Laska, ktora z nami mieszkała
  • Odpowiedz
@NexciaK: @Baba_Yagi: @PiotrFr: Wy chyba nie rozumiecie na czym polega praca wakacyjna aby potem przeżyć np. rok na studiach.

No więc minimalizujesz WSZYSTKIE koszta, aby po takim wyjeździe przywieść 60-70% wypłaty. Robią to ludzie bez szczególnych umiejętności (studenci oraz patola i nieogary).

Ja będąc Juniorem w IT na zachodzie żyje sobie dostatnio, ale też nie oszczędzam przez to więcej niż 20% wypłaty.

Różne cele się ma w życiu. Z
  • Odpowiedz
@Urajah: W takich warunkach wcale się nie oszczędza pięniedzy xD
To łóżko tam pewnie kosztuje 300-400 euro miesięcznie znając życie, a sam chłop zarabia jakieś 9 na godzine xD
  • Odpowiedz
@Kurczak2022: ale gdzie na tym tik toku masz cokolwiek wspomniane o tym, że ten gostek narzeka na warunki mieszkaniowe? Raczej napisał o współlokatorach którym się pewnie nie podoba fakt, że jest ciepły (albo zacznie jak się dowiedzą). Nauczcie się ludzie czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: Oho, widzę że wykopki się śmieją z niego że gen Z hehe ale prawda jest taka że on nie godzi się na takie warunki i pewnie zaraz stamtąd #!$%@?/zmieni agencję a wy byście mieszkali w takim chlewie. Skoro to jest dla was normalne że w mieszkaniu capi, patola chleje, pali i puszcza rapsy to współczuję rodziny.
  • Odpowiedz
a co jest niby takie straszne w przedstawionym wyżej mieszkaniu????


@Kurczak2022: Już nawet "muzyka", której ktoś nie potrafi słuchać na słuchawkach, przyprawia o ból głowy...
  • Odpowiedz