Wpis z mikrobloga

Ja 4 lata temu przed studiami też pracowałem w holce przez agencję i to co koleś miał na filmie to całkiem niezły standard jak na agencje. Pewnie płaci z 200 euro miesięcznie to nie ma co narzekać. Minusem jest rzeczywiście życie z takimi patolami, ale jedzie się szybko kasę zarobić. Jak pojechał tam z nastawieniem, że będize zył w apartamencie z jaccuzi i kawior codziennie na śniadanie to chyba oczywiste, że będzie
Do tej pory nie wierze ze w jednym z bogatszych krajow swiata mozna tak kwaterowac ludzi. Co najlepsze, to nie jest pierwszy raz kiedy widze podobne obrazki.


@NexciaK: A co ma kraj do warunków mieszkaniowych na polu? To janusz holender stawia kontenery i tania siła robocza sama przyjeżdża #!$%@?ć
@Viado: @maciss: @Frygus96: @okno2137: @MathKonfederacja: @PerkoS: @iAmTS: @GajowyKapota: @12lat25cm: @Bonaparte_34: Tym się różni Gen Z od was boomerów, że jak coś się nam nie podoba to mamy odwagę się postawić. A chłopak już spierd#$%ł od sebków i nieludzkich warunków ( ͡ ͜ʖ ͡)
szklarskaporeba - @Viado: @maciss: @Frygus96: @okno2137: @MathKonfederacja: @PerkoS: ...

źródło: comment_1661683416vkMFsEKh8eCzpTS8Mj4yup.jpg

Pobierz
@NexciaK: Holandia jest specificzna, oni tam maja taka mentalnosc ze jak moga kogos wydoic to go wydoja, a jak przyjezdza ktos przez agencje, kto nie zna realiow, jezyka itp. To znaczy ze mozna go doic ile wlezie. Dzis moze oskarki tego nie sa w stanie przelknac ale 20 lat temu cale teabuny polakow tak jezdzily, pracowaly i spaly w barakach, troche to zmienilo 500+, ale zycie na kredyt trzeba kiedys splacic
Tym się różni Gen Z od was boomerów, że jak coś się nam nie podoba to mamy odwagę się postawić. A chłopak już spierd#$%ł od sebków i nieludzkich warunków ( ͡ ͜ʖ ͡)


@szklarskaporeba: a potem zawód syn etat w domu, umiejętności brak i wielki powrót do NL albo DE na nieco lepszych warunkach xD
Dla mnie standard na dwie osoby to dwupokojowe mieszkanie, z kuchnia i lazienka i internetem. Opcjonalnie salon/sprzatanie co tydzien lub dwa.


@NexciaK: dlatego to co będzie się teraz dziać to tragikomedia. Gen Z się przyzwyczaiło do najlepszego okresu w historii Polski. Rodzice którzy mogli wziąć suva w leasingu z salonu, tani kredyt na mieszkania, nieustanny rozwój od 30 lat. Co rusz pojawiają się takie zabawne posty jak gość szuka mieszkania na
@Felonious_Gru: Wypowiem się, bo mi zostały biura do wynajęcia, to przerobiłem na kwatery pracownicze… 25-30 pln za noc, pokoje 2-3 osobowe… generalnie ludzie mają #!$%@? na warunki, bo przyjechali tu do pracy, wiec od poniedziałku do soboty #!$%@?… wychodzą 7 rano wracają 20… ważne jest ciepła woda, duża kuchnia i szybki internet. Oni tu są od 2 tygodnie do 2 miesięcy przeważnie jak się kontrakt skończy. Liczy się cena żeby jak
Dla mnie standard na dwie osoby to dwupokojowe mieszkanie, z kuchnia i lazienka i internetem


@NexciaK: jak pojedziesz tam z kolegą serwisować automatykę w zakładach cnc, to prędzej taki dostaniesz niż jak pojedziesz z resztą sebixów na magazyn.
Jeśli dla kogoś znalezienie pracy na emigracji ogranicza się do wysłania CV na adres z ogłoszenia „praca holandia odzaraz zakwaterowanie papiery dawajmordo bedzie fajnie” to niech się nie użala tylko poszuka w międzyczasie