Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Daleko mi do #slub, bo szkoda mi na takie przedsięwzięcie obecnie pieniędzy (XD), ale kiedyś gadałem o tym z różową i pamiętam jej oburzenie na to, że nie chciałbym tańczyć pierwszego tańca.

Ja jestem z tych, którzy w ogóle nie tańczą. Na co trzeciej "imprezie rodzinnej" się przemogę i zatańczę dwa razy ze swoją różową, ale czuję się wtedy jak drewniak, irytuje się i wstydzę jednocześnie, bo nie lubię robić rzeczy, których nie umiem robić. Oczywiście w przypadku czyjegoś wesela na plus działa to, że na mnie na parkiecie to ktoś co najwyżej zerknie i parsknie, że brzydko tańczę, jeśli mu się rzucę akurat w oczy i absolutnie nic więcej

W przypadku własnego wesela nie dość, że przez dwa dni będę w centrum uwagi (niedobrze), to jeszcze tradycja każe, żeby te sto osób stanęło w kółku i oglądało moje drewniane tańce (bardzo niedobrze). Na samą myśl czuje zażenowanie XD

Po długim wstępie zadaję pytanie - byliście na weselu bez pierwszego tańca? Jak było ono wówczas rozpoczynane? Piwniczaki chyba też biorą śluby, więc domyślam się, że pojawiają się takie pomysły na rozpoczęcie imprezy xD

#slub #wesele #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #pytanie
Shatter - Daleko mi do #slub, bo szkoda mi na takie przedsięwzięcie obecnie pieniędzy...

źródło: comment_1660894002r0QkpnfmmnbxvhsJRTcyvN.jpg

Pobierz
  • 101
@Shatter: byłem w ostatnim czasie na bardzo wielu weselach ale nie było jeszcze takiego bez pierwszego tańca, muszę przyznać że sam nie jestem jakimś tancerzem ale cieszylem się z tego doświadczenia jakim był mój pierwszy taniec, czasem lepiej się trochę pomęczyć i mieć co wspominać niż odwrotnie ale rozumiem że każdy może inaczej na to patrzeć
@Shatter: Mam ze sobą już z 200 wesel na koncie, przykro mi ale wesela bez pierwszego tańca nie widziałem XD Ale już nie przesadzaj, pobujać się chyba każdy potrafi... ewentualnie zapisz się na jakiś szybki kurs standardów. Weź ciężki dym kroków nie będzie widać i na spontanie bez układów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZippyTobi: no ja raczej wolałbym je mieć, chociaż dla mnie w takich zabawach to najważniejsze jest pogadać z gośćmi, bo ani nie pije, ani nie tańczę xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@girlsjustwannahavefun: @Zuzu10: @TrollingMasterNinja: ale wy nie rozumiecie, że to jest komentarz na poziomie "po prostu idź zaśpiewaj" do kogoś, kto ryczy jak stare pudło xD
Na ostatnim weselu zalałem się potem jak mnie do "pociągu" od stołu oderwano i musiałem tak tańczyć, a co dopiero #!$%@?ć jakiś cyrk w środku kółka xD
A bez przygotowania to ja mogę tańczyć jak siedmiolatek na dyskotece szkolnej i tak też robię XD
@Shatter: nie kojarzę takiego wesela, ale dla mnie pierwszy taniec jest często żenujący, młodzi liczący kroki żeby się nie pomylić i ludzie stojcy i gapiący się jak sroka w gnat. Brrr

Moja siostra zrezygnowała z tortu. Oczywiście aferka xd Ale serio, kto chce jeść tort o północy, jest osobny stół z ciastem, z którego każdy może wziąć coś słodkiego kiedy mu pasuje. Uznali, że nie chcą wywalać na to kasy i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@min_borda: moja różowa chce tańczyć, tu jest problem xD nie wiem, czy ona nie jest świadoma, że taniec ze mną nie będzie magiczną chwilą, tylko obserwacją z bliska chłopa, który czuje się co najmniej źle xD
@min_borda:

I tu jest problem bo ludzie chcą zawsze układ liczenie kroków wszystko tip top. Zamiast bawić się tańcem i mieć #!$%@? na gadanie ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z racji że gram na weselach raz mieliśmy parę młodą, która miała wyuczony układ ale tak sie biedna młoda stresowała tym wszystkim, że zaraz przed pierwszym tańcem powiedziała żebyśmy zagrali jakąś szybką piosenkę i na spontanie zatańczą sobie.