Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna chce pojechać na kilkudniowy wypad... z jej kolegą... we dwoje.
Gościa znam, ale słabo. Jest ok i tak samo mysli o mnie. Dziewczyna zna się z nim dośc dobrze i nic ich nie łączy poza koleżeństwem. On nie jest w związku.
Na ten wyjazd nie jadę bo nie mam wtedy możliwości, a nawet chęci. Ogólnie w związku mamy swoich znajomych i chodzimy gdzieś czasem oddzielnie. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, ufamy sobie, ale ja nie wpadłbym na pomysł jeżdżenia we dwójkę z inną dziewczyną.
#zwiazki #dziewczyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ec9ab77ac277f47a727be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 137
  • Odpowiedz
@Hrjk: to się zgadza, dlatego jak mam dziewczynę przez myśl by mi nie przeszło żeby po wypiciu piwa z koleżanką iść do siebie na chatę spać w jednym łóżku xDD. no chyba że koleżanki traktują cię jak przyjaciela geja

jesteśmy poukładanymi ludźmi, a nie nastolatkami z burzą hormonów.


tak się nazywają problemy z erekcją dziadku?
  • Odpowiedz
  • 8
@yahoomlody to się nazywa nietraktowanie każdej kobiety jako chodzącej cipy do wyruchania. Z niektórymi ludźmi po prostu miło spędza się czas, rozmawia, pije i nie musi to być podszyte seksem. Tak jak nie uprawialbym seksu z kolegą, bo akurat mamy jedno łóżko.
  • Odpowiedz
Kordon-bló: Moje standardowe pytanie- po co jechać z kimś we dwoje gdzieś gdzie będzie sam na sam w najbardziej możliwy intymny sposób. Tylko we dwoje. Druga kwestia jest inna bo to czy tobie to przeszkadza. Jeśli nie to okej natomiast jeśli tak a druga osobą tego nie szanuje to ja bym się zastanowił.

Ja bym czegoś takiego nie zaakceptował.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@Hrjk: no ale kurde, jedno to spotkać się z koleżanką i pogadać, a drugie to we dwójkę spać SAMI w jednym łóżku

mam dziewczynę, ale podobają mi się inne kobiety i w życiu swojej nie zdradzę, ale w sytuacji 1na1 jakby mi po chacie jakaś w stringach chodziła to czułbym się ultraniekomfortowo, bo... ODCZUWAM POCIĄG SEKSUALNY DO KOBIET. może i to nastolatkowa burza hormonów przed 30tką xD

Tak jak nie uprawialbym
  • Odpowiedz
BiałogłowaAnia: U mnie były odwrotne sytuacje. Oprócz dłuższych urlopów przynajmniej kilkanaście razy w roku jeżdżę na przedłużone weekendy, czasem jeździłem z koleżankami, które nie miały bolców, na wypady weekendowe w góry, bo moja żona akurat wtedy nie mogła (często dyżur 48h pracy weekend), spaliśmy normalnie w jednym pokoju, oprócz dłuższego czekania aż się zwolni prysznic nie różniło się to niczym od wypadu z kumplem. Nie każdy jest zwierzakiem myślącym tylko fiutem.
  • Odpowiedz
  • 2
@yahoomlody ale to ty masz jakieś fantazje o koleżankach w stringach, a najczęściej budzisz się, wstajesz, idziesz napić się herbaty albo kawy, ogarniasz się, żegnasz się z równie skacowaną koleżanką i jedziesz do siebie, trzezwiejac po drodze.

Tym bardziej że najczęściej jest możliwość przespania się na kanapie, ale też nie każdy ma w mieszkaniu dodatkowe miejsce do spania.

Tak. Można poczuć pociąg seksualny, ale nie trzeba. Nikt tego nie sprawdza. A jak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet jak to jest tylko wypad koleżeński, to powinna wziąć pod uwagę jak ty się z tym czujesz. I co ewentualnie ten jej "kolega" czuje. Powiedz jej, żeby się z nim umówiła, sam oglądaj ich incognito z daleka i niech ona go pocałuje. Zobaczycie jaka będzie reakcja kolegi i jego intencje.
  • Odpowiedz
  • 0
@pi73r otóż nie! King's Bounty wtedy było. Reszta współlokatorów wyjechała. Grałem, spałem, jadłem o dowolnych porach. Piękne 4 dni :)
  • Odpowiedz
W sensie nie wiem, moze macie slaba bajere czy cos, no ale spedzenie x dni sam na sam, jakies alko itd. to o ile nie jestescie jakimis przegrywami 160 to wszystko pcha Was co najmniej do przelizania sie nawet jak nikt tego poczatkowo nie zakladal


@pi73r: o kurde, grubo. Chyba miałem coś innego na myśli. Chodziło mi o to, że dopóki nie byłem w związku to nie znałem pewnych zasad, konwenansów
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac:
???
Nie bardzo rozumiem co tu jest nie tak (w sensie akurat nie sugerowalem, ze mamy sie od razu ruchac, bo spora czesc zycia bylem mocno romantico, ale czemu nie przelizac) xD
Scenariusz: jestem singlem, spedzam super czas sam na sam z dziewczyna, ktora jest w miare ladna. Gadka sie klei, jest intymna atmosfera etc. To idziemy w sline. Co tu jest nie tak Twoim zdaniem? xD
Bo wg. mnie
  • Odpowiedz
Już pomijając czy bait czy nie - myślę że każda laska wie do kogo może, a do kogo nie może wyjechać z taką propozycją. Jeśli Ciebie o coś takiego zapytała, to mam złe wieści.
  • Odpowiedz