Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna chce pojechać na kilkudniowy wypad... z jej kolegą... we dwoje.
Gościa znam, ale słabo. Jest ok i tak samo mysli o mnie. Dziewczyna zna się z nim dośc dobrze i nic ich nie łączy poza koleżeństwem. On nie jest w związku.
Na ten wyjazd nie jadę bo nie mam wtedy możliwości, a nawet chęci. Ogólnie w związku mamy swoich znajomych i chodzimy gdzieś czasem oddzielnie. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, ufamy sobie, ale ja nie wpadłbym na pomysł jeżdżenia we dwójkę z inną dziewczyną.
#zwiazki #dziewczyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ec9ab77ac277f47a727be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 137
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:
To ze jestes jakims wyjatkiem (zreszta moga byc dziesiatki zmiennych czemu to sie nie wydarzylo) niczego nie potwierd, (przyjazn damsko meska nie istnieje tak btw.).
Zreszta nie wiem jaki wtedy problem ogarnac paczke znajomych na wyjazd.
I jesli uwazasz, ze majac chlopaka jest ok smigac z innymi na wakacje, to powodzenia w szukaniu faceta bez jaj (ew. Majacego #!$%@?).
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: pomijając fakt czy to bait czy nie, znam gościa który pojechał na wspólny wyjazd dziewczyną do Hiszpanii, tam ona poznała w tym samym hotelu jakiegoś typa, Polaka, zerwała z ziomkiem i wrócili w trójkę z Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet jak intencji nie ma, to skończy się co najmniej na przytulaniu się przy oglądaniu filmu wieczorem i to tylko wtedy, jak któremuś z nich zabraknie odwagi albo przypomni się, że jednak nie wypada.
Bait 3/10
  • Odpowiedz
ufamy sobie


@AnonimoweMirkoWyznania: typie nie ma czegoś takie jak zaufanie na wspólnym wyjeździe z kolegą. #!$%@? albo jedzie z tobą, albo w ogóle. Jak pojedzie z kolegą to na 1000% będzie bolcowanie. Twoja dziewczyna ma faceta, a jej kolega nie ma dziewczyny.
Chodzić na miasto oddzielne ze znajomymi to nie jeździć z nim na wspólne wyjazdy i to we dwoje, jest różnica. Jak myślisz gdzie będą spać? Każdy weźmie osobny
  • Odpowiedz