Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna chce pojechać na kilkudniowy wypad... z jej kolegą... we dwoje.
Gościa znam, ale słabo. Jest ok i tak samo mysli o mnie. Dziewczyna zna się z nim dośc dobrze i nic ich nie łączy poza koleżeństwem. On nie jest w związku.
Na ten wyjazd nie jadę bo nie mam wtedy możliwości, a nawet chęci. Ogólnie w związku mamy swoich znajomych i chodzimy gdzieś czasem oddzielnie. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, ufamy sobie, ale ja nie wpadłbym na pomysł jeżdżenia we dwójkę z inną dziewczyną.
#zwiazki #dziewczyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ec9ab77ac277f47a727be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 137
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem na takim parodniowym wypadzie kiedyś z koleżanką, która była zajęta. To, że do niczego wtedy nie doszło to był cud (a może zbieg szczęśliwych okoliczności). Ja nie miałem jakichś planów wobec niej ale no czasem się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie długa historia jak doszło do tego wyjazdu bobja nie planowałem tego w ten sposób. Miras, nawet o tym nie myśl :D jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fan_comy: nikt bo akurat się rozchorowała i była zafafluniona, dlatego pisałem o zbiegu okoliczności. Ale na bank by coś wyszło i nie byłaby to pewnie jednostronna inicjacja jak to nazwałeś :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak zupełnie na serio to 3/4 osób, które zdradziły powie ci, że to był przypadek, że okoliczności sprzyjające, trochę alkoholu i tak się stało. Prawda jest jednak taka, że jak osoba chce zdradzić to świadomie lub nieświadomie dąży do takich przypadków. Jest szansa, że jej intencje są czyste, choć normalne w związku jest to, że raczej ludzie chcą jeździć razem, a nie osobno, więc są dwa kryteria: jeśli ruchacie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koronawirus: a czy ja gdzieś stwierdzam, że nie potrafiłem? #!$%@? miałem, to była jej sprawa, ja byłem wolny. Ja nie miałem planów przed wyjazdem, w sensie nie zabiegałem o to
  • Odpowiedz