Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna chce pojechać na kilkudniowy wypad... z jej kolegą... we dwoje.
Gościa znam, ale słabo. Jest ok i tak samo mysli o mnie. Dziewczyna zna się z nim dośc dobrze i nic ich nie łączy poza koleżeństwem. On nie jest w związku.
Na ten wyjazd nie jadę bo nie mam wtedy możliwości, a nawet chęci. Ogólnie w związku mamy swoich znajomych i chodzimy gdzieś czasem oddzielnie. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, ufamy sobie, ale ja nie wpadłbym na pomysł jeżdżenia we dwójkę z inną dziewczyną.
#zwiazki #dziewczyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ec9ab77ac277f47a727be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 137
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: W życiu nie wpadłabym na taki pomysł. Jeśli miałabym gdzieś jechać, to tylko ze swoim partnerem. Nie dopuszczam do siebie nawet myśli, że miałabym go tak zbłaźnić przed kimś. Nie zdziw się, jeśli po tym wypadzie stwierdzi, że do siebie nie pasujecie lub że potrzebuje więcej przestrzeni ʕʔ
  • Odpowiedz
zastanów się czy Ty, nie będąc w związku, jechałbyś z jakąś koleżanką na wyjazd posiadając czyste intencje


@puchtek: pomijając opowieść OPa, dopóki nie byłem w związku, wszystko wydawało mi się oczywiste i nie widziałem problemu w tym, żeby pojechać z zajętą koleżanką. W ogóle nie rozumiałem, że to jest jakiś nietakt :)
Teraz wiem, że takie coś to jest prosta droga do rozwalenia związku, nawet jeśli żadnych namiętności nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania może pogadaj o tym ze swoją dziewczyną?

Ogólnie to ja wielokrotnie spałem z koleżankami w jednym pokoju, spontanicznie, planowanie. Czasami nawet w jednym łóżku. Czasami jeździłem z jakąś w góry albo wypad nad jezioro. Nigdy do niczego nie doszło, bo #!$%@? jesteśmy dorosłymi ludźmi. One mają chłopaków, ja czasami dziewczyny. Lubimy się bardzo, ale nie ma żadnego seksualnego pociągu. Po prostu lubimy spędzać razem czas. Czasem jest to wypad do baru,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym jednak się postawił. Nawet jeżeli to tylko Twoje urojenia to czujesz się z tym niekomfortowo (i masz takie prawo, też bym się tak czuł). Po co masz się denerwować? Zastanów się czy nawet jeżeli jej zabronisz i np. zerwiecie to czy nie stanie się dobrze, moze się okazać że tracisz czas na zwiazek który albo nie ma przyszłości albo będzie Cię bardzo stresował w przyszłości. Jak teraz pozwolisz
  • Odpowiedz
A druga sprawa to się nielogiczne mi wydaje, jak fajnie ktoś wczesniej napisal zdrowy facet jedzie z kolezanką na wakacje wtf. To śmierdzi mi na kilometr. Rozumiem jeszcze z większą ekipa ale z kolezanką? Nawet jezeli laska nie ma żadnych intencji do zdraty to gosc wg mnie jest duża szansa że ma na nia ochote
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To musi być bejt, ale jeżeli jakimś cudem nie jest to, pozwól jej z nim pojechać, zachowuj się jakby nigdy nic, a jak pojedzie po prostu urwij kontakt i tyle. Z resztą czy pojedzie czy nie to urwij z nią kontakt bo ona już cię z nim zdradziła.
  • Odpowiedz