Wpis z mikrobloga

===============[GOG-STEAM-EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 89
USER SCORE: 8.6

Cave Story's Secret Santa za FREE w GOG STEAM EPIC

GOG
STEAM
EPIC

AKTUALNE! przez krótki czas

Jeżeli chcesz chcesz byś dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpolecazapraszam** do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #pcmasterrace #gog #steam #epicgames #rozdajosteam

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/59442621/chcesz-byc-wolany-a-do-wpisow-z-tagu-metodzikpolec/

@zdupydomordyzaury, @ravm, @Allan_Karlsson, @YeeMen, @Inglouriousbasterd, @zopetos, @ramzesisko, @Soviel, @Cierniostwor, @T34v2, @diabelzpiekla777, @Wiarusik, @WyimaginowanyPrzyjaciel, @Doctor_rock, @Xuzoun, @ZbeszczeszczonyPrzezSondoweK, @BestiaZWadowic, @Undying, @dawidnad, @dmasterpl, @m_silvus, @Nieuchwytny_Uchwyt, @Matadox, @xBARTEXx, @Bazooka, @CartonMan, @Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie, @Kranuwa, @YOLOiwtymproblem, @spunky, @Jestem_tu_zielony, @Zenwalk, @hakwwy, @bete, @BANANx69, @Urtah, @krzykrzy1995, @hydeparkk, @Thome, @kamin, @loucas, @Vegeta696, @to_nie_moja_wina, @EWRNB, @Tupolef, @varanus, @sindram, @nihilistyczna_paruwka, @dlugi_, @Marcin_Janik
Metodzik - ===============[GOG-STEAM-EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASC...
  • 8
  • Odpowiedz