Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sindram

sindram

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16405
  • Znaleziska 2595
  • Mikroblog 13810
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 10
sindram
sindram 9 godz. i 2 min temu
  • 10
#kononowicz już w lipcu
sindram - #kononowicz już w lipcu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LightMenago
LightMenago
16 godz. i 46 min temu
  • 34
Wielki CEO.. zamęczył cukrzyka. No musi być nerwowo u pastuchów w krzyżowej
#kononowicz #patostreamy
LightMenago - Wielki CEO.. zamęczył cukrzyka.  No musi być nerwowo u pastuchów w krzy...

źródło: slawek

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 16 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 24
@LightMenago: najgorzej że gacie jora już trochę zwietrzały, i centaur nie ma jak się uspokoić ogółem.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
20 godz. i 55 min temu
  • 42
#raportzpanstwasrodka
Brudas zaczął się myć ... organizm nieprzyzwyczajony zareagował wstrząsem anafilaktycznym!!

https://streamable.com/k8y5aw

.... i ten ręczniczek w kolorze "szary metallik" 😁
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Brudas zaczął się myć ... organizm nieprzyzwycza...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 16 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@JJtriple777: a mówiła mądrość ludowa, że częste mycie skraca życie
  • Odpowiedz
brudny_boks
brudny_boks
brudny_boks
14.06.2026, 11:01:36
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram przedwczoraj, 12:03:20 via Wykop
  • 1
@gorzki99: @brudny_boks plus druga rzecz, ogólnie zasada jest taka chcesz mieć bezpieczną prace której raczej nikt cię nie zwolni jak nie odpoerdolisz nic grubego, przy czym pensja raczej d--y nie urywa to idziesz do budżetówki, chcesz więcej? Idź do prywaciarza/korpo/ załóż firmę, zostań fachowcem. I dotyczy to wszystkich, poza lekarzami. Wiecznie na wszystko brakuje w nfzie, ma badania na operację na rehabilitację, szeroko pojęte lecznie, tymczasem nie brakuje na
  • Odpowiedz

152

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic w celu wysłania ich na prawie pewną śmierć na front.

DziobakPepe
z
streamable.com
dodany: 14.06.2026, 15:52:57
  • 110
  • #
    ukraina
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
sindram
sindram 15.06.2026, 09:31:35 via Wykop
  • 5
@Ddedden: to trzeba było siedzieć na p-----e jako człowiek prywatny i się nie odzywać. A nie będąc merem miasta nawołującym do kamszy, odesłać swoje dzieci na zachód. Jakby mu zależało na bezpieczeństwie, to ma wejścia to spokojnie mógłby mu załatwić taką jednostkę gdzie ryzyko śmierci nie jest wyższe niż dla ukraińskiego cywila, ale po co, lepiej niech syn się bawi w Dubaju, za ukradzione pieniądze z pomocy z zachodu.
sindram
sindram 15.06.2026, 09:41:15 via Wykop
  • 2
@lukaszbogaczek: no jak koledzy go przypilnują to czemu nie ? Jak Polaków na siłę brali do Wermachtu, to jednak większość nie mogła dać dyla, gdy byli w otoczeniu Niemców, tylko gdy pododdział się poddawał, i dopiero na etapie obozu jenieckiego byli oddzielani i przechodzili do PSZ
sindram
sindram 13.06.2026, 23:56:56
  • 0
Kurakao drink, mówi to panu coś ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KomendaGlownaPolicji
KomendaGlownaPolicji
13.06.2026, 23:58:17 via Wykop
  • 0
@sindram: tak
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
13.06.2026, 06:43:01
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 13.06.2026, 09:24:24 via Wykop
  • 0
@cma_w_czapce: mówi się żul, nie trzeba szamba nazywać perfumerią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
11.06.2026, 16:02:28
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 11.06.2026, 18:53:53 via Wykop
  • 3
@thorgoth: niech biegają w ubraniach muzulmanskich siatkarek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
11.06.2026, 11:35:01
  • 150
Mężczyzna w klapkach twierdzący że jest Jezusem zaczepiał pasażerów poznańskiego tramwaju, kilkoro z nich uderzył "z liścia". Interweniowała motornicza, próbując wyrzucić jegomościa z tramwaju.
Szarpaninę zauważył kierowca przejeżdżającego samochodu osobowego. Zatrzymał się, pomógł obezwładnić Jezusa i zaczekał na przyjazd policji.
#poznan #polska #kryminalne
thorgoth - Mężczyzna w klapkach twierdzący że jest Jezusem zaczepiał pasażerów poznań...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 11.06.2026, 16:32:21 via Wykop
  • 0
@thorgoth: raczej do Choroszczy i to na stałe
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
11.06.2026, 05:36:53
  • 236
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?

Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.

Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.

Kiedy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 11.06.2026, 07:54:54 via Wykop
  • 5
@sikorkinaukrainie: niech ukraiński oligarcha wyskoczy z hajsów. A nie tylko dej. Lub po prostu ukry nie kradną pomocy, to będzie na zakup autobusów
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
09.06.2026, 00:18:43
  • 54
I ten kraj chciałby być w Unii Europejskiej xD
Mentalnie niewiele różni się od zbrodniczej Rosji.
Zresztą zawsze tak było cywilizacja europejska kończy się na granicy RP.

Pod postem setki komentarzy wychwalających Banderę ;)

#ukraina #rosja #wojna
Caracas - I ten kraj chciałby być w Unii Europejskiej xD
Mentalnie niewiele różni się...

źródło: 1000041367

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 09.06.2026, 06:10:32 via Wykop
  • 8
@OSH1980: a ustasze też czasem walczyli z nazistami ( ͡° ͜ʖ ͡°) może nawet jeden z nich zginął. W każdym razie z ustaszami Chorwacja do unii europejskiej by nie weszła. Ukry jak ruskie to ta sama sowiecka dzicz.
  • Odpowiedz
sindram
sindram 09.06.2026, 06:16:11 via Wykop
  • 3
@Prukiewak: już nie mówiąc o tym, że Piłsudski nie wysłał wojska z chłopską tłuszczą, by wybijać litwinów. Także porównanie wybitnie nie trafione
  • Odpowiedz
sindram
sindram 09.06.2026, 06:18:35 via Wykop
  • 2
@text: podaj dane, dokładnie gdzie i kiedy Polski monarcha wybijał rusińskie wioski, i ilu ludzi zginęło. Czekam
  • Odpowiedz

658

PKB: cała Polska zwalnia. Tylko wydatki rządowe rosną coraz szybciej

Niższy wzrost konsumpcji oraz przepołowiona dynamika inwestycji zaważyły na słabszym wyniku I kwartału wynika ze statystyk produktu krajowego brutto za I kwartał 2026 roku. Coraz szybciej rosły za to wydatku rządowe napędzane pęczniejącym długiem publicznym.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 01.06.2026, 09:09:09
  • 160
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
sindram
sindram 01.06.2026, 13:54:44 via Wykop
  • 2
@adamssson: prosta rzecz. Zaciągamy potężne kredyty na uzbrojenie kupowane jako gotowe z półki od USA czy Korei, a żadne wydatki nie zostały przycięte. Nie jest to zbyt dobra metoda, bo może się okazać że to nie Putin jest zagrożeniem, ale przesądzone wydatki, które jeśli nie wybuchnie wojna, mogą pociągnąć nas na dno, i wtedy też możemy się stać łatwym celem dla ruskich jako bankrut z potężnymi problemami wewnętrznymi.
Więc albo
sindram
sindram 01.06.2026, 14:02:00 via Wykop
  • 47
@Almagest: na c--j cokolwiek dawać Hindusom, jak ta umowa jest wybitnie nierównoprawna? Ilu Polaków dostaje hinduską emeryturę, a ilu hindusów może dostać polska w perspektywie 20 lat ? Na c--j nam to ? Jaka wartość dodaną będzie miała Polska w sponsorowaniu emerytur brudasom z Indii?
zafrasowany
zafrasowany
31.05.2026, 17:40:37
  • 90
- Tato!!! Nie wyjeżdżaj znowu!!!
- Muszę synku, muszę...
- Ale dlaczego?! Przecież wykopki powiedzieli, że każdy ukrainiec to banderowiec, i że ten kraj nie jest nikomu potrzebny
- Muszę właśnie po to, żeby te wykopki mogli rano wejść na wykop i do kawusi oglądać świeże filmiki z płonącymi ruskimi rafineriami, fabrykami itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna #pasta
zafrasowany - - Tato!!! Nie wyjeżdżaj znowu!!!
- Muszę synku, muszę...
- Ale dlaczego...

źródło: 30695

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 01.06.2026, 06:57:22 via Wykop
  • 0
@zafrasowany: nie powiedział nigdy żaden Ukrainiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panDario
panDario
31.05.2026, 18:52:50
  • 8
#wojna #ukraina #rosja #militaria #wojsko
panDario - #wojna #ukraina #rosja #militaria #wojsko

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 31.05.2026, 22:29:47 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sindram
sindram 31.05.2026, 14:17:47
  • 1
#lombard lombard #panzlombardu
Ale ten taran jest jebniety na łeb. Znalazł sobie starą 60 letnią obleśną menelice, starszą pewnie od siebie o 15 lat, i myśli że każdy tylko marzy żeby ją grzmocić. Najpierw była afera za dalton ją grzmoci, potem że menelacha( stąd jego opowieści o prostacie i że mu łodyga nie dyga) teraz grozi w--------m ufolowi za dobieranie się do starej menelicy, w wieku jego matki,

Czy ktoś grzmocił bache tarana

  • Tak, dalton 7.1% (7)
  • Tak, menelacha 8.2% (8)
  • Tak, ufol 6.1% (6)
  • Wszyscy wymieni 37.8% (37)
  • Nikt 7.1% (7)
  • Nikt, nawet taran jej nie wali, bo jest impotentem 33.7% (33)

Oddanych głosów: 98

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram
Autor
31.05.2026, 17:22:32 via Wykop
  • 0
@Szr1h: może ale bez przesady, przecież ona wygląda i brzmi jak goha w 2017-18. Raczej nawet makulache i daltona by ona nie skusiła. Nie wiem czy nawet śp Gargamel byłby nią zainteresowany, chociaż on najprędzej z nich.
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
31.05.2026, 11:28:43
  • 183
Dobry, pora chyba powoli do was wrócić. Bardzo wszystkim dziękuję za słowa wsparcia i otuchy, cieplej na sercu mi się zrobiło, dobrzy z was ludzie (。◕‿‿◕。) Nie chcę wołać, żeby nie zakłócać wam niedzielnego spokoju, a jeszcze bym o kimś zapomniał.
Może z jednym wyjątkiem, szczególne dzięki również dla @JaTuTylkoNaMoment - nie wiedziałem, że masz dostęp do mojego dysku. Żarcik oczywiście, dzięki za zastępstwo
mmm_MMM - Dobry, pora chyba powoli do was wrócić. Bardzo wszystkim dziękuję za słowa ...

źródło: plmundial

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 31.05.2026, 15:22:33 via Wykop
  • 0
@mmm_MMM: kolejny dowód że Robson do niczego się nie nadaje na wielkich imprezach.
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
30.05.2026, 15:22:56
  • 3
ktoś chętny na noszenie koszulek z wizerunkami żuli?

#panzlombardu #gwiazdylombardu
niedorzecznybubr - ktoś chętny na noszenie koszulek z wizerunkami żuli?

#panzlombard...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sindram
sindram 31.05.2026, 14:23:59 via Wykop
  • 2
@ToSieTuszy: @niedorzecznybubr ihmo to był zły pomysł. Wystarczy poczekać chwilę aż menele będą myśleć że zysk to jest 100 procent ceny w sklepie i będą p-------ć że ich redaktor oszukuje.
A porównanie jednak do sradka jest nietrafione, zupełnie inna jakość kontentu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.11.2021

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 24.11.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking