Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jestem_tu_zielony

Jestem_tu_zielony

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7742
  • Znaleziska 1515
  • Mikroblog 6227
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 25
irastaman
irastaman
24.05.2026, 09:13:35
  • 47
Robert... Bravo, bravissimo, bravissimo! That's the historical win Robert! You are leading the Championship now!
Taka znajdka za 5 PLN
#f1 #perelkizlumpeksu #lumpeks
irastaman - Robert... Bravo, bravissimo, bravissimo! That's the historical win Robert...

źródło: 40026

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 24.05.2026, 09:48:46 via Wykop
  • 1
@irastaman: też taką mam, nawet na jednym z wyścigów miałem ubrane;)
  • Odpowiedz

324

81 lat temu biało-czerwona flaga zawisła na Kolumnie Zwycięstwa w Berlinie

81 lat temu biało-czerwona flaga zawisła na Kolumnie Zwycięstwa w Berlinie

Zobaczyłem, jak Berlin się pali. "Baczność. Chłopcy przypadło nam w udziale w imieniu narodu polskiego zawiesić nasz nieśmiertelny sztandar na gruzach Berlina". Kapral Karpowicz wywiesił sztandar wspominał na antenie Polskiego Radia Mikołaj Troicki, dowódca żołnierzy, którzy zawiesili polską flagę

darosoldier
z
polskieradio24.pl
dodany: 02.05.2026, 18:40:57
  • 68
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    patriotyzm
  • #
    liganauki
  • #
    nauka
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 03.05.2026, 08:24:58 via Wykop
  • 18
@lolomi: chętnie poznam twoje rozumowanie, jak doszedłeś do niego na podstawie tego znaleziska, wytłumacz mi.
DziobakPepe
DziobakPepe
20.04.2026, 15:08:06
  • 145
Polska jest piękna
Tymczasem polska:
#polska #dom #zagospodarowanieprzestrzenne #wies #demografia
DziobakPepe - Polska jest piękna
Tymczasem polska:
#polska #dom #zagospodarowanieprze...

źródło: piękna polka

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 20.04.2026, 17:30:11 via Wykop
  • 1
@DziobakPepe: tak się zastanawiam co ci do tego jak ktoś wydaje swoje pieniądze, może tak marzył sobie? Oni tam sobie żyją, może już od czasu zdjęcia inaczej to wygląda. A ty piwniczaku siedzisz przed kompem/telefonem i narzekasz :D to jest właśnie polska i społeczeństwo. Nie wiem co chciałeś pokazać tym zdjęciem.
  • Odpowiedz

3563

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 16.04.2026, 07:04:12 via Wykop
  • 382
Czyli jak rozumiem skoro wytoczyła pozew to będzie udowadniała swoje osiągnięcia? Prawda?
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 16.04.2026, 11:15:51 via Wykop
  • 148
@Tadeusz1122: @krebul @psscp ale czytaliście co on wypisał i punktowal? Punktował wszystko co było wypisane dostępnymi powszechnie metodami, czyli w necie, na stronach. Ja rozumiem że teraz każde zdanie punktujące jakąś bzdurę to "hejt", ale on tam właśnie wymienia co ona robiła gdzie jeździła. Po prostu mówi jak jest. Tam nie ma obrażania. Suche fakty. Więc on udowodni to co napisał mówiąc jak było.
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 19.03.2026, 15:52:43
  • 4
Robert nawet pisze newsy
#f1
Jestemtuzielony - Robert nawet pisze newsy
#f1

źródło: IMG_2194

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MinisterKoryto
MinisterKoryto
03.03.2026, 11:06:22
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 03.03.2026, 15:51:31 via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: podatki
  • Odpowiedz
KebabZSosemTrzepanym
KebabZSosemTrzepanym
22.02.2026, 19:41:52
  • 57
#mediolan2026 to my zaraz ( ͡° ʖ̯ ͡°) mało sie udzielałem ale wszystko czytałem
KebabZSosemTrzepanym - #mediolan2026 to my zaraz ( ͡° ʖ̯ ͡°) mało sie udzielałem ale ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 22.02.2026, 21:17:43 via Wykop
  • 2
@Hole_to_another_universe: a ty nie masz prawa tu być skoro założyłeś konto 4 miesiące temu
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
15.02.2026, 17:33:19
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 15.02.2026, 22:28:50 via Wykop
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kaktus_z_ostrymi_kolcami
kaktus_z_ostrymi_kolcami
kaktus_z_ostrymi_kolcami
14.02.2026, 20:14:52
  • 21
#mediolan2026
kaktuszostrymi_kolcami - #mediolan2026
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 14.02.2026, 21:11:20 via Wykop
  • 2
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: polka weszła, amerykanka ją podcięła, nawet jakby amerykanka weszła to i tak by ją dsq
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
19.01.2026, 14:02:31
  • 13
jestem botem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 19.01.2026, 15:23:22 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: na tym dancingu
  • Odpowiedz
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 19.01.2026, 14:13:24
  • 8
#sztucznainteligencja
Pozdrawiam wszystkich specjalistów na tagu o astronomicznej ilości użytkowników ;) Jestem tu nowy i proszę o informację jakiego modelu używacie.

Wcale nie chodzi o aferę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

765

Kulisy zatrzymania na lotnisku Ukraińca z zagłuszarką. Porażka służb.

Pokaż treści 18+

Kulisy zatrzymania na lotnisku Ukraińca z zagłuszarką. Porażka służb.

Zatrzymanie zostało przedstawione w mediach jako sukces służb. W rzeczywistości przez wiele godzin nie chciały się nim zająć policja, ABW i SKW. Mężczyzna został w końcu aresztowany jedynie dzięki naciskom szeregowych funkcjonariuszy na swoich przełożonych.

konradpra
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 19.01.2026, 05:46:10
  • 98
  • #
    polska
  • #
    dywersja
  • #
    terroryzm
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    abw
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 19.01.2026, 12:29:12 via Wykop
  • 0
@58megaton: niemożliwe że na prześwietleniu tego jie wykryło, zawsze każdy płyn wykryje. To samo niemożliwe że akurat osoba przed ekranem nie patrzyła. Zawsze patrzę. Może to jakiś trzeci świat to miałeś farta
Camel1913
Camel1913
11.01.2026, 16:39:35
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 11.01.2026, 18:35:08 via Wykop
  • 0
@Camel1913: i musisz to wpisywać do ai? Można sprawdzić testy których wiele. W dodatku są dwie wersje 12 i 8GB różniące się także chipem i ilością jednostek.
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
11.01.2026, 06:58:57
  • 171
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 11.01.2026, 10:22:02 via Wykop
  • 18
@Ekrad: 2016? Przecież to czasy 2007-2010.
  • Odpowiedz
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 11.01.2026, 10:57:59 via Wykop
  • 2
@niedorzecznybubr: @Dawidinho8 rzeczywiście, o rany, przecież to wygląda jakby chomik od 10 lat nie zmienił wyglądu?
  • Odpowiedz
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 11.01.2026, 12:57:07 via Wykop
  • 0
@hondziarz: tak właśnie pamiętam w 2007 roku wygląd tej strony
  • Odpowiedz

550

Julka z Polski sieje ruską propagandę na tiktoku

Pokaż treści 18+

Julka z Polski sieje ruską propagandę na tiktoku

W tym materiale rozkładamy na czynniki pierwsze mechanikę rosyjskiej lajt propagandy, która w ostatnich miesiącach rozlewa się po polskim internecie jak cyfrowy wirus. Zamiast bomb i gróźb, mamy uśmiechniętych influencerów, którzy pokazują Moskwę

Przegrywex
z
youtube.com
dodany: 18.12.2025, 10:39:37
  • 142
  • #
    ukrainainfo
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    polska
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 19.12.2025, 09:36:17 via Wykop
  • -2
@Wiem-i-nie-zawaham-sie-powiedziec: oho, kolejny symetrysta, dzielny wojownik, niestrudzony walką o równość. Serio takie teksty to również propaganda kremla, jak nie rozumiesz to jesteś jak ci młodzi ogłupieni rublami.
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 07.12.2025, 14:05:07
  • 2
półnurkowanie
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 06.12.2025, 15:41:24
  • 3
No pytanie co będzie jeśli np faktycznie zrobi się ver - pia - rus/klekle - nor. Czy piastri odda 2 miejsce i przepuści rus/klekle na drugie i jednocześnie odda podium dla vifona? Obrzydliwe ale w stylu maklareniarzy
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ekscytacje
ekscytacje
06.12.2025, 15:42:30 via Wykop
  • 14
@Jestem_tu_zielony: oczywiście, że tak, każdy zespół by tak wtedy zrobił
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
06.12.2025, 15:43:28 via Wykop
  • 1
@Jestem_tu_zielony: A jak Verstappen był przepuszczany przez drugi, trzeci i czwarty bolid red bulla, a Hamilton blokowany to już nie było ble? xD
  • Odpowiedz
Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 06.12.2025, 14:45:49
  • 9
Max wykorzystał w tych kwalifikacjach 1 zestaw opon, na q1 i q2, jeden zestaw...
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony
Autor
06.12.2025, 14:48:22 via Wykop
  • 0
@BijeNiemcaPoKasku: zwyczajnie już miałby powiedzmy 3-4 zestawy opon. Nie pamiętam kiedy ktoś poza wyjątkowymi kwalifikacjami wykorzystał na dwie sesje tylko jeden zestaw
  • Odpowiedz
sheevik1
sheevik1
sheevik1
23.11.2025, 10:48:28
  • 10
#f1 kto ma świeży silnik na pozostałe 2 wyścigi? :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 23.11.2025, 11:01:08 via Wykop
  • 8
@sheevik1: Max ;)
  • Odpowiedz
lorealsek
lorealsek
lorealsek
26.10.2025, 21:56:23
  • 67
#f1 chlop sie sam schowal a ci vsc dali XD szkoda komentowac... https://x.com/cytrusf1/status/1982565214966178272
lorealsek - #f1 chlop sie sam schowal a ci vsc dali XD szkoda komentowac... https://x...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_tu_zielony
Jestem_tu_zielony 26.10.2025, 21:59:16 via Wykop
  • 2
@lorealsek: to jest skandal, chyba że ludzie na torze, ale i tak wystarczyłoby dać podwójną żółtą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Dzień dobry, jestem głosem rozsądku. Jeżeli nie odpisują na to co napisałeś to albo nie mam ochoty albo twoje wypowiedzi są na tyle głupie, że nie mam zamiaru więcej toczyć dyskusji.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.11.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking