Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zwanek

Zwanek

Dołączył 12 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25740
  • Znaleziska 644
  • Mikroblog 25096
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 106
kisiel727
kisiel727
22 godz. i 12 min temu
  • 1
Ukończyłem Symphony of the Night, Circle of the Moon, Aria of Sorrow i Harmony of Dissonance. Którą część Castlevanii polecacie ograć następną?
#castlevania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 13 godz. i 59 min temu via Android
  • 1
@kisiel727: Skoro Aria of Sorrow ograne, no to Dawn of Sorrow. Dla mnie osobiście to są chyba najlepsze części z tych przenośnych.

  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
przedwczoraj, 15:14:49
  • 0
W styczniu 2026 (najzimniejszym od 16 lat) ustaliliśmy że to tylko pogoda a nie klimat. A teraz? #pogoda #klimat

Czy to nadal pogoda czy juz klimat?

  • Pogoda 71.1% (27)
  • Klimat 28.9% (11)

Oddanych głosów: 38

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek wczoraj, 06:54:41 via Android
  • 0
@IntruDroid: Pogoda. Natomiast tak mrozy w stygzniu, jak i teraz upały są skutkiem ocieplenia klimatu, ale ciiiii...
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
przedwczoraj, 04:00:28
  • 890
Norwegia wypycha AI ze szkół. "Dzieci muszą do Doom i Wolfenstein 3D


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek przedwczoraj, 06:26:13 via Android
  • 0
@DwieLinieBOTv3: Całym sercem z Norwegami, ale te czasy już nie wrócą.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
11.06.2026, 15:48:08
  • 2
Mam wrażenie, że jakbym wpadł na taką giełdę to bym przepadł. Szkoda, że u mnie w okolicy nie robią czegoś takiego :(

#gry #retrogaming #konsole #gimbynieznajo
Mega_Smieszek - Mam wrażenie, że jakbym wpadł na taką giełdę to bym przepadł. Szkoda,...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 11.06.2026, 17:35:30 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek: U mnie w mieście jest co tydzień pchli targ. Niestety ale w polsce większość handlarzy dowala takie ceny, nie tylko w segmencie giereczkowym, że lepiej na OLX okazji szukać.
Czasem jak widzę ceny na car bootach np. w Irlandii, to aż mi żal dupę ściska.
  • Odpowiedz
Zwanek
Zwanek 11.06.2026, 17:53:55 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek: U mnie stoi kilku typów z gierkami, ale ceny słabe. Chciałem sobie dokupić kilka gier na PS2 i zdecydowanie taniej było na OLXie
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
13.05.2026, 12:30:36
  • 11
serial ma różne głupoty, ale francuzik rzucający się w ramiona napromieniowanej kimiko to trochę xD ok, załóżmy, że w końcu jest supką i jej skóra po sekundzie już nie jest radioaktywna, no ale jej ciuchy? przecież to by trzeba było zalać metrową warstwą betonu

#theboys
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 13.05.2026, 12:45:20 via Android
  • 1
@yahoomlody: Irl też by mu nic się nie stało. O ile dobrze rozumiem, ona po prostu była wystawiona na promieniowanie. Promieniowanie wyrządziło "pożądane" szkody i tyle - już go nie ma. Żeby Kimiko sama promieniowała, musiałaby sostać skażona materiałem promieniotwórczym.

  • Odpowiedz
SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
06.05.2026, 17:18:24
  • 44
Wspierasz Izrael - Plusujesz
#polityka #neuropa #izrael #iran #wojna #usa
SiemaWaliszKonia - Wspierasz Izrael - Plusujesz
#polityka #neuropa #izrael #iran #woj...

źródło: 1000024721

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 06.05.2026, 17:18:53 via Android
  • 972
Minusy tutej
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
02.05.2026, 15:28:51
  • 0
Na alejce z podpaskami jest kamerka .... #aigowno
Cena jest dostosowana do tego do jakiej klasy społecznej pasuje twój ryj.
#ciekawostki #usa #rozowepaski

https://www.forbes.com/sites/pamdanziger/2026/02/03/algorithmic-and-surveillance-pricing-pushes-retail-into-legal-minefield/
Neocaridina - Na alejce z podpaskami jest kamerka .... #aigowno
Cena jest dostosowana...

źródło: what-is-this-it-was-in-the-menstrual-pad-aisle-v0-yocbh56fnqyg1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 03.05.2026, 08:41:40 via Android
  • 0
@Neocaridina: Boże błogosław Europę, za to że chroni nas przed takim syfem
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
02.05.2026, 18:07:33
  • 3
#theboys
smuci mnie brutalny atak na wiare katolicką w ostatnim odcinku, czegoś takiego jeszcze nie było w mainstreamowych serialach, a potem zdziwienie czemu sie ich wyzywa od lewaków lol
takie słowa padły z ust Soldier Boya
- "Skoro to jego drugie przyjście to kim ja jestem? Józefem? To największy cuckold w historii"
jeszcze rozumiem jakby atakowali KK, Kościoł jako instancje ale Świętego Józefa bezpośrednio?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 03.05.2026, 06:49:18 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
30.04.2026, 13:17:21
  • 0
Gdyby konfitura mógł kliknąć przycisk, który sprawiłby ze już nikt w całej Polsce nigdy nie jeździłby po chodniku to by go kliknął? Czy bardziej mu się opłaca z tym walczyć, nagrywać i wrzucać na YouTube? #konfitura #stopcham #samochodoza #youtube
Ciekawe jak bardzo W TYM momencie jest to już misja i jak to się rozkłada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknąłby?

  • Tak, bo on chce zwalczyć te wykroczenia 81.6% (62)
  • Nie, bo opłaca się z tym walczyć i to nagrywać 18.4% (14)

Oddanych głosów: 76

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 30.04.2026, 14:12:59 via Android
  • 0
@Kostor95: Teraz sobie odpowiedzmy na pytanie, czy takie rozważanie ma jakikolwiek sens. Wiemy przecież, że taki przycisk nigdy nie powstanie, a Konfiturą choćby kierowała wyłącznie chęć zysku, to do usranej śmierci może pezysłużać się społeczeństwu, bo patologii chodnikowej nie zabraknie i nie musi się martwić, żeby nie zdziałać za dużo. Imo pytanie bez sensu, nic nie wnoszące.
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
26.04.2026, 18:51:19
  • 0
Jestem przeciw #konfitura bo zarabia pieniądze na YT na niby czym? Dam przykład w ankiecie wy hipokryci,

Widzisz auto zaparkowane na chodniku. Co robisz?

  • Nic. Wyjebane 35.2% (57)
  • Zgłaszam na policję/straż miejską 37.0% (60)
  • Telefon, policja, YT i zarobek z filmu na YT, 27.8% (45)

Oddanych głosów: 162

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 26.04.2026, 19:03:31 via Android
  • 26
po co Konfitura to robi?

@fornson23: Bo nagłaśnianie problemu zwyczajnie jest skuteczniejsze niż samo zgłaszanie. Są miejsca gdzie ludzie latami domagali sie słupków, a te pojawiły się dopiero po pojawieniu się na miejscu Konfitury.

  • Odpowiedz
Zwanek
Zwanek 26.04.2026, 19:41:51 via Android
  • 0
Wciąż mam problem moralny z taką aktywnością.

@fornson23: Rozwiniesz? Tak bez przekonywania się nawzajem na siłę.
  • Odpowiedz
Zwanek
Zwanek 26.04.2026, 20:13:07 via Android
  • 0
@fornson23: Imho rozpoznawanie zjawiska "konfidenctwa" to pozostałość po komunie i obecnie nie powinno to już mieć miejsca. Kiedyś przesłanką ku temu była współpraca z opresyjnym i wrogim obywatelowi aparatem państwowym. Skoro obecnie ta przesłanka zniknęła, na piętnowaniu "konfidenctwa" zyskują tylko środowiska kryminalne.
Oczywiście jak ktoś by p----------ł sąsiada za, nie wiem, nieszkodliwe społecznie pędzenie bimbru na własny użytek, to uznałbym to za c-----e, ale działania Konfitury raczej służą społeczeństwu. A
  • Odpowiedz
Ulquiorra
Ulquiorra
22.04.2026, 21:31:50
  • 1
Czasem jak widzę w odcinku kolejne nawiązanie do prawicy/lewicy i przypasowanie go do homlanderów i starlighterów trochę powoduje to przewrócenie moimi oczami.

#theboys #przegryw
Ulquiorra - Czasem jak widzę w odcinku kolejne nawiązanie do prawicy/lewicy i przypas...

źródło: 472133303

Pobierz

The Boys było by lepsze gdyby potrafiło na równi śmieć się z lewicy i prawicy

  • Tak 75.5% (37)
  • Nie 24.5% (12)

Oddanych głosów: 49

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 23.04.2026, 17:32:25 via Android
  • 0
@Ulquiorra: Nah. Jeżeli twórcy chcą krytykować/wyśmiać konserwatyzm to niech skupią się na tym. Symetryzm osłabia wydźwięk, poza tym jak sympatyzują z liberalizmem, to żarty z tej strony trzymałyby gorszy poziom i czułbyś że to na siłę.
Oczywiście w drugą stronę też to działa.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
13.04.2026, 05:32:29
  • 17
Jakoś tak przyjemniej się obudzić w Europie, która już wkrótce nie będzie musiała znosić prorosyjskiego grubasa na fotelu węgierskiego premiera
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #wegry #wybory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 13.04.2026, 05:38:41 via Android
  • 2
@Kacpy134: Tak samo jak Tusk w 2023 z jego 30% przeciwko PiSowskim 35% - koalicja
  • Odpowiedz
Zwanek
Zwanek 13.04.2026, 05:43:08 via Android
  • 1
@Kacpy134: Nie szli do wyborów jako koalicja. Też startowali z trzech osobnych list - KO, Trzecia Droga i Lewica. Zupełnie jak PiS i Konfederacje.
Mało tego, z tego co pamiętam, negocjowanie umowy koalicyjnej też było już po wyborach.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
12.04.2026, 20:43:06
  • 30
#tvrepublika coś pogubiona xD

#wegry #bekazpisu #polityka
ish_waw - #tvrepublika coś pogubiona xD

#wegry #bekazpisu #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 12.04.2026, 20:45:37 via Android
  • 9
@ish_waw: Fuckin' to nie znaczy partia, ale cóż... xD
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
12.04.2026, 08:35:24
  • 55
Coraz więcej widzę na facebookach shitposty ze screenami #polymarket na którym Tisza ma 80% szans na wygraną, ja nie wiem czemu ludzie się tak uparli na ten #polymarket jak to w ogóle nie jest nawet sondażownia.
Przecież #polymarket zaliczył absolutną kompromitację u nas podczas wyborów prezydenckich xd

#wegry #wybory #neuropa
NaczelnyWoody - Coraz więcej widzę na facebookach shitposty ze screenami #polymarket ...

źródło: xd

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 12.04.2026, 08:37:54 via Android
  • 54
Przecież #polymarket zaliczył absolutną kompromitację u nas podczas wyborów prezydenckich

@NaczelnyWoody: To chyba nie polymarket, a ludzie co bazując na nim przewidywali wynik wyborów. Polymarket to nie sondażownia, żeby mógł się pod tym względem skompromitować.
  • Odpowiedz

882

Wkurzyły mnie płatne apki do usypiania, więc napisałem własną i oddaje za darmo

Wkurzyły mnie płatne apki do usypiania, więc napisałem własną i oddaje za darmo

Cześć Mirki Szukając apki do usypiania córki, wszędzie odbijałem się od abonamentów i mikropłatności . Jakaś masakra , 60 zł na miesiac itp. Wziąłem więc sprawy w swoje ręce, trochę pokodziłem po godzinach i tak powstało BunnyBaby. Co jest w środku? Gdzie jest haczyk? Nie ma. Apka jest w 100% darmow

kobzkeny
z
wykop.pl
dodany: 11.04.2026, 08:40:55
  • 213
  • #
    chwalesie
  • #
    tatacontent
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    ios
  • #
    android
Zwanek
Zwanek 12.04.2026, 06:20:31 via Android
  • 4
@cat123: Nieironicznie - szum, odgłosy deszczu sprawdzą się jak najbardziej i u dorosłych. Pozwalają się uspokoić i wyciszyć, a przede wszystkim zagłuszają nagłe dźwięki pochodzące z otoczenia, które skupiają uwagę umysłu i tym samym wybudzają.
CzekoDonut
CzekoDonut
06.04.2026, 14:58:43
  • 0
Planuje sobie grać na lapku w chmurze na Xbox Game Pass'ie i potrzebuje zakupić pada zatem pytanie jaka opcja będzie najlepsza do 100 zł?
Albo po prostu jakaś sprawdzona i polecana budżetówka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#xbox #gamepass #gry #komputery #konsole
CzekoDonut - Planuje sobie grać na lapku w chmurze na Xbox Game Pass'ie i potrzebuje ...

źródło: gamepass_1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 09.04.2026, 14:34:14 via Android
  • 0
@CzekoDonut: Jak się pistarasz, to poniżej 100 kupisz używanego pada od Xboxa One (najtańszego na OLX widzę za 80zł), a jak będziesz miał szczęście, to i od Series S/X (najtańszy 90zł). Jeżeli użyeane pady u Ciebie nie odpadają, to uznałbym to za najlepszą opcję.
  • Odpowiedz

333

Zabójca dżdżownic już (prawie) w Polsce

Zabójca dżdżownic już (prawie) w Polsce

Horror staje się realny: inwazyjny zabójca dżdżownic dotarł do Niemiec i może wkroczyć do Polski. Będzie to oznaczać ogromne szkody dla naszego ekosystemu

ragnarok-asgartus
z
zpw.pl
dodany: 30.03.2026, 16:06:55
  • 73
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    klimat
  • #
    ciekawostki
  • #
    przyroda
  • #
    natura
Zwanek
Zwanek 31.03.2026, 09:03:24 via Android
  • 1
Rzetelność mediów.


Zapytałem Groka i podał to co zacytowałem

@Gieekaa: Zarzucanie komuś braku rzetelności i podpieranie tego tym, co wypluło Ci AI, to conajmniej lekka hipokryzja 😅
AI często podaje bzdury, jak czegoś "nie wie" to zmyśla, a w przypadku niszowych tematów jest to jeszcze bardziej prawdopodobne.
Bananowysorbet38
Bananowysorbet38
19.03.2026, 08:21:53
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwanek
Zwanek 19.03.2026, 08:34:46 via Android
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

56

Amerykański lotniskowiec opuszcza Bliski Wschód. Powodem pożar

Amerykański lotniskowiec opuszcza Bliski Wschód. Powodem pożar

Incydent pożarowy w pralnii miał spowodować obrażenia niemal 200 marynarzy i liczne uszkodzenia.

Kanusz_Morwin_Jikke
z
defence24.pl
dodany: 18.03.2026, 11:49:50
  • 35
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    ormuz
Zwanek
Zwanek 18.03.2026, 12:26:22 via Android
  • 22
Incydent pożarowy w pralnii miał spowodować obrażenia niemal 200 marynarzy i liczne uszkodzenia.

"Pralka odpowiedziała celnym ogniem kilku dział rakietowych, po czym odleciała w kierunku Techeranu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwanek
Zwanek 18.03.2026, 16:13:02 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

44

  • Białorycerz, wkurwiant, a do tego lewak. Chyba najgorszy typ człowieka ¯\_(ツ)_/¯

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.05.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.01.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking