Wpis z mikrobloga

Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stała się w USA viralem i przestrogą

> miej 18 lat i z okazji ukończenia szkoły dostań od rodziców Mustanga

> ścigaj się ze swoim znajomym 160km/h po mieście

> wjedź w kobietę i jej dziecko, zabij je na miejscu

> pikaczu_fejs.jpg


W "artykule" film do jego reakcji XD
Film: https://www.facebook.com/watch/?v=883116895568056

Art: https://www.donald.pl/artykuly/ZQNLSNSU/reakcja-21-latka-ktory-dowiaduje-sie-ze-idzie-siedziec-na-24-lata-stala-sie-w-usa-viralem-i-przestroga

#usa #bekazpodludzi #heheszki
źródło: comment_1620037828N0E6HN3D0OOmUAJPAnLFyA.jpg
  • 559
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@piaskun87: wiem, że w #!$%@? #niepopularnaopinia bo wykopki nienawidzą Oskarków, którzy dostają coś od starych, ale 24 lat to nigdy w zyciu bym za coś takiego nie dał.
Pomijając wszystki względy pozostałe, to na 24 lata sie idzie za umyslne zabójstwo kiedy przystawiasz komuś pistolet do głowy kompletnie za nic, jednocześnie będąc członkiem mafii, a tu po prostu chłopak okazał sie być idiotą, ale koniec końców moim zdaniem kompletnie nieporównywalne
Sorry ale jak wlatujesz w zabudowany furą RWD to #!$%@? nie powiesz mi, że nie można przewidzieć takiej sytuacji.


@mentalnazielonka: a co ma do rzeczy sposób przeniesienia napędu w tej sytuacji? W FWD czy 4x4 nie osiągnąłby takiej prędkości?

Pomijając wszystki względy pozostałe, to na 24 lata sie idzie za umyslne zabójstwo kiedy przystawiasz komuś pistolet do głowy


@AGS__K: chyba w Polsce.
@MisPalkis "a co ma do rzeczy sposób przeniesienia napędu w tej sytuacji? W FWD czy 4x4 nie osiągnąłby takiej prędkości?"

To, że dodatkowo ciężej się takie auto kontroluje. Skupiasz się na napędzie a ja mówię o tym, że jadąc 160km /h jakimkolwiek autem w zabudowanym ŚWIADOMIE zwiększasz ryzyko wystąpienia takiego wypadku.

A skoro robisz to świadomie no to resztę sobie dopowiedz.
@piaskun87: nie bardzo rozumiem, gość dostał 24 lata za bycie debilem, za wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Kara więzienia ma resocjalizować ale on nie wszedł do domu i nie udusił ich garotą. Wydaje mi się, że ktoś tutaj ugiął się pod presją mediów. Tym bardziej bawi, że pewna osoba, która popełniała przestępstwa umyślnie(w tym napad na kobietę w ciąży) dostawała krótsze wyroki i teraz została w pewnych grupach społecznych wyniesiona na piedestał.
chcesz mi powiedzieć, że wyścigi po mieście z zawrotną prędkością nie są umyślnym zabójstwem???


@Pethaf: Chcę powiedzieć, że wsadzanie ludzi do więzień za głupotę, to jest bezproduktywne okrucieństwo, które nikomu i niczemu nie służy. Za głupotę się płaci (siłą rzeczy finansowo). W tej sytuacji, nie dość, że on raczej nikomu niczego nie zapłaci (bo z czego?) to jeszcze jego trzeba będzie 24 lata utrzymywać, a po wszystkim wyjdzie porządnie "wyedukowany" przez
Czas skończyć z barbarzyńskim postrzeganiem kary jako zemsty - a nakierować ją na zadośćuczynienie i resocjalizację...


Chłop zabija Ci żonę i dziecko, bo zachciało mu się wyścigów po mieście. "Ok Dude, każdy popełnia błędy, idź posprzątaj chodniki i zrób akcję uświadamiającą społeczeństwo o zagrożeniach jakie takie zachowania stwarzają".

W Polsce podejście do kar, wykroczeń i ich egzekwowania to jakiś żart. Imho załapanie kogoś pod wpływem za kółkiem powinno się kończyć dożywotnim zakazem
chcesz mi powiedzieć, że wyścigi po mieście z zawrotną prędkością nie są umyślnym zabójstwem??? Niech to będzie przestrogą dla bananowych #!$%@?, że nie są bezkarni


@Pethaf: Nie są, bo nie działasz z myślą o zabójstwie kogoś.. tylko chodzi o wypadek. Jeżeli nie widzisz różnicy między zaplanowanym zabójstwem i zamordowaniem kogoś np bronią a bezmyślnymi wyścigami gdzie ktoś przypadkowo ginie to masz ogromny problem.