Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie (ツ)

1. Zgłaszaliście nam rano problemy z plusowaniem wpisów na Mikroblogu - to właśnie od tego tematu zaczniemy dzisiejszy #wykopchangelog No dobrze, ale o co chodziło z tymi plusami? Chyba najłatwiej będzie wyjaśnić to nawiązaniem do pewnego mema - “działy się rzeczy niestworzone” ( ͡º ͜ʖ͡º) Na szczęście sytuacja została opanowana, plusy uratowane, a sam problem nie powinien już się u Was pojawiać. Dziękujemy za wszystkie informacje, które przesłaliście nam w tej sprawie!

2. Poza rozwiązywaniem problemu z plusami, zajęliśmy się także aplikacją androidową. Kolejna wersja aplikacji - Android 5.0.5 - trafiła właśnie do Google Store (obecnie jest weryfikowana, w ciągu kilku godzin zostanie udostępniona). A w niej:
- wprowadziliśmy powiadomienia z tagów;
- rozwiązaliśmy problem z czarną czcionką w trybie nocnym (występowało głównie w Xiaomi);
- umożliwiliśmy oglądanie filmów na full screen;
- poprawiliśmy cytowanie treści;
- wdrożyliśmy inne drobne poprawki (np: podświetlenie błędnej walidacji pól w profilu).

Aplikację możecie pobrać tutaj ---> KLIK

3. A poza tym, rozwiązaliśmy również problem z linkowaniem do źródła znaleziska przy przejściu z innego znaleziska, a także poprawiliśmy głosowanie w hitach. Przy niektórych znaleziskach możliwość wykopania znaleziska była zablokowana. Obecnie sytuacja ta nie powinna się już powtórzyć.

W dalszym ciągu - i nieprzerwanie - zbieramy od Was wszelkie sugestie, informacje o błędach oraz pomysły na usprawnienie serwisu. Wasze zdanie jest dla nas kluczowe, chcemy tworzyć Wykop wspólnie z Wami. Dla Was. Dlatego cieszymy się ogromnie, że tak mocno zaangażowaliście się w rozwijanie serwisu, choćby poprzez zgłaszanie błędów czy sugerowania zmian. Dziękujemy (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #naprawiamy #android #wykopnaandroida
  • 139
@wykop ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)(
@wykop: Jeśli chodzi o podgląd komentarzy, to wbrew waszym wcześniejszym twierdzeniom nie naprawiliście nic. Nawet w tej nowej osobnej zakładce, nie pojawiają się komentarze z artykułów, które zostały przez użytkownika wykopane lub zakopane. Jeśli artykuł został zarówno wykopany jak i skomentowany, to pojawia się tylko w zakładce "wykopane", bez podglądu komentarza. Tak więc kolejny, ewidentny babol po waszej stronie.
Wykop X - aktualizacja 2.6.6

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #wykopwnowymstylu

MENU KATEGORII
- przycisk "Mirko" przy każdej kategorii - - DUŻO osób o to prosiło, więc jest! :)

Teraz od razu możesz przejść na mikroblog danej kategorii - wystarczy użyć przycisku "M" znajdującego się przy każdej kategorii - zarówno domyślnych jak i własnych

- przyciski Hity, Obserwowane, Ulubione można przenieść na dół menu i wyłączyć im opisy tekstowe
- zmniejszenie czcionki kategorii w
@wykop: Witam. Nie wiem, czy był zgłaszany taki problem: często powiadomienia z tagów lub od osób nie gasną mimo wejścia w nie. Bywa też problem z usunięciem takiego świecącego powiadomienia bo wychodzi błąd i jedyne rozwiązanie to kasowanie całości powiadomień. Strasznie to upierdliwe, więc jakby można coś z tym zrobić. Pozdrawiam.