Wpis z mikrobloga

No i 400kg pękło :D Kolejna bariera właśnie przestała istnieć. Swoją drogą zrobiłem ogromny PR, bo aż 25kg dołożone :)

Bow bar vs bands, 14 tygodni temu ledwo zrobiłem 375kg (215kg na sztandze + 160kg z gum)

https://www.wykop.pl/wpis/50244553/szalenstwa-nie-ma-konca-375kg-box-squat-vs-bands-p/

Dzisiaj natomiast poszło 400kg (240kg na sztandze + 160kg z gum)... na końcu filmiku słychać podsumowanie jak ciężkie to było...

Znowu bawiłem się świetnie :D chociaż po tym siadzie nagle nogi zrobił się jak z waty, i musiałem sobie dłuższa chwilę odpocząć, no cóż norma po takim "zastrzyku" adrenaliny.

W chorej głowie pojawiają się chore pomysły... Zrobiłem 400kg... a od razu zacząłem myśleć o 500kg :P To nie ma końca. W każdym razie po chwili zszedłem na ziemie i zdałem sobie sprawę, że najpierw trzeba wypić i zakąsić celebrując dzisiejsze 400kg, a potem przyjdzie pora na 500kg :)

Jakie to ma przełożenie na zwykły siad? Nie mam pojęcia, ale już za 2 tygodnie będzie to jasne :) Bo będę testował najzwyklejszy siad, w którym mój PR wynosi 355kg... A czego się mogę spodziewać teraz? Sam naprawdę nie wiem, zobaczymy w trakcie bitwy :)

W tle Kreator - Extreme Aggression, chociaż myślałem też nad Endless Pain, dwa utwory z którymi zaczynałem trenować heh, katowałem je do bólu, wtedy siadając ~130kg, i mając do dyspozycji tylko ławkę, stojaki, sztangę i hantle... Muzyka ta sama ale heh trochę się pozmieniało :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
  • 107
@IntruderXXL: ale lekko poszło, pewnie i 430 by poszło

a takie pytanie jeszcze, bo ciśniesz ostro, podchodzisz do tego profesjonalnie itp i jak to się ma do spożywania, mniemam, że dużych ilości alkoholu?
Czy odstawienie alko nie pomogłoby znacznie? Przecież to, że alkohol w niczym nie pomaga, a tylko szkodzi jest chyba poza wszelką dyskusją
a takie pytanie jeszcze, bo ciśniesz ostro, podchodzisz do tego profesjonalnie itp i jak to się ma do spożywania, mniemam, że dużych ilości alkoholu?

Czy odstawienie alko nie pomogłoby znacznie? Przecież to, że alkohol w niczym nie pomaga, a tylko szkodzi jest chyba poza wszelką dyskusją


@151346136: Miałem okresy gdzie nie piłem wcale tygodniami czy miesiącami, albo piłem bardzo mało typu jeden drink, jedno piwo... Nie zauważyłem żadnego wzrostu formy.
Zauważyłem
odpalam twoje filmiki zeby posluchac metalu polaczonego z Twoim stękaniem


@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica: No wiesz sport ekstremalny... nie ma miejsca na wątpliwości czy jakiekolwiek zastanawianie się nad tym co się robi. Ja ten stan osiągam właśnie poprzez muzykę rozkręconą na maksa, trochę okrzyków bojów, wtedy wpadam w szał, "krew mnie zalewa" i jak w amoku robię to co mam do zrobienia :P
A potem jest zejście... nogi robią się jak z waty, siły
co Ty bierzesz panie że taki potężny silny potwór z ciebie


@victor89: Jeśli chodzi Ci o koks, to nic. Ciągle jestem naturalem i jeszcze przez jakiś czas mam zamiar nim być.

Ale jak mam ogólnie powiedzieć jak to jest z tą siłą to dlatego że... NIE #!$%@? SIĘ W TAŃCU!

Po prostu cały czas pcham się coraz mocniej, zmuszam ciało do przekraczania kolejnych barier. I nie robię tego od tygodni czy
Z chęcią bym zobaczył jak w realnym życiu wygląda taka siła.


@Niebadzlosiem: Oj to źle trafiłeś :P Ja poza siłownią to nawet uważam jak się schylam... tym bardziej nie zamierzam pajacować, czy pokazywać jaki to silny jestem :) Zbyt bardzo zależy mi na tym sporcie, aby w głupi sposób się #!$%@?ć i potem nie móc robić tego co uwielbiam :) Czyli dźwigać ciężarki na siłowni.
@IntruderXXL: zawsze jak widzę Twoje nagrania to żal mi dupę ściska że ćwiczę na modnej siłowni dla hehe fit maniaków gdzie ludzie patrzą spod byka jak robisz martwe bo za głośno i przeszkadzasz w rozmowie, sam chętnie bym podarł japę #!$%@?ąc żelastwo z brutalnym metalem w tle
zajebiście się to czyta co piszesz


@IF22I: Dzięki wiesz pewnie przez to że piszę szczerze. Tak jak ja to widzę. Dużo piszę o aspekcie mentalnym, bo uważam że to jest tak naprawdę klucz do wszystkiego. Od właściwego podejścia zależy wszystko, a reszta to szczegóły. I moim zdaniem właśnie braki w tej kwestii powodują że większość nawet nie jest wstanie dostrzec jaki potencjał w nich drzemie.
zawsze jak widzę Twoje nagrania to żal mi dupę ściska że ćwiczę na modnej siłowni dla hehe fit maniaków gdzie ludzie patrzą spod byka jak robisz martwe bo za głośno i przeszkadzasz w rozmowie, sam chętnie bym podarł japę #!$%@?ąc żelastwo z brutalnym metalem w tle


@g1venchy: Heh wiesz to jest nisza... mało kto chce dźwigać ciężary :) Szczególnie duże które nie wybaczają :) I ja to rozumiem, ja natomiast nie
@IntruderXXL: czemu w ogóle pijesz takie ilości alkoholu ? Lubisz?
Ciężko uwierzyć że alkohol nie wpływa negatywnie na taki sport skoro jest masę badań że organizm jednak musi się sporo natrudzić żeby go przetrawić i pozostawia za sobą negatywne skutki.
Jakoś widzę tu duża niespójność u Ciebie, bo z jednej strony podchodzisz na maksa serio i profesjonalnie do tego a z drugiej strony łojisz spore ilość alkoholu. Zazwyczaj abstynencja od alkoholu