Wpis z mikrobloga

No i 400kg pękło :D Kolejna bariera właśnie przestała istnieć. Swoją drogą zrobiłem ogromny PR, bo aż 25kg dołożone :)

Bow bar vs bands, 14 tygodni temu ledwo zrobiłem 375kg (215kg na sztandze + 160kg z gum)

https://www.wykop.pl/wpis/50244553/szalenstwa-nie-ma-konca-375kg-box-squat-vs-bands-p/

Dzisiaj natomiast poszło 400kg (240kg na sztandze + 160kg z gum)... na końcu filmiku słychać podsumowanie jak ciężkie to było...

Znowu bawiłem się świetnie :D chociaż po tym siadzie nagle nogi zrobił się jak z waty, i musiałem sobie dłuższa chwilę odpocząć, no cóż norma po takim "zastrzyku" adrenaliny.

W chorej głowie pojawiają się chore pomysły... Zrobiłem 400kg... a od razu zacząłem myśleć o 500kg :P To nie ma końca. W każdym razie po chwili zszedłem na ziemie i zdałem sobie sprawę, że najpierw trzeba wypić i zakąsić celebrując dzisiejsze 400kg, a potem przyjdzie pora na 500kg :)

Jakie to ma przełożenie na zwykły siad? Nie mam pojęcia, ale już za 2 tygodnie będzie to jasne :) Bo będę testował najzwyklejszy siad, w którym mój PR wynosi 355kg... A czego się mogę spodziewać teraz? Sam naprawdę nie wiem, zobaczymy w trakcie bitwy :)

W tle Kreator - Extreme Aggression, chociaż myślałem też nad Endless Pain, dwa utwory z którymi zaczynałem trenować heh, katowałem je do bólu, wtedy siadając ~130kg, i mając do dyspozycji tylko ławkę, stojaki, sztangę i hantle... Muzyka ta sama ale heh trochę się pozmieniało :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - No i 400kg pękło :D Kolejna bariera właśnie przestała istnieć. Swoją dr...
  • 107
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@IntruderXXL: dej filmik gdzie pęka surowy ciężar, czyli 400 kg żeliwa, bez gum, łańcuchów i innych kolczyków czy bransoletek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: ale lekko poszło, pewnie i 430 by poszło

a takie pytanie jeszcze, bo ciśniesz ostro, podchodzisz do tego profesjonalnie itp i jak to się ma do spożywania, mniemam, że dużych ilości alkoholu?
Czy odstawienie alko nie pomogłoby znacznie? Przecież to, że alkohol w niczym nie pomaga, a tylko szkodzi jest chyba poza wszelką dyskusją
  • Odpowiedz
nie za krotko siadles na skrzyni?


@Zieew: No krócej niż zwykle, ale to większego znaczenia nie ma, to znaczy najważniejsze jest żeby nawet na ułamek sekundy cały ciężar przekazać na skrzynie, rozluźnić dupsko.
  • Odpowiedz
a takie pytanie jeszcze, bo ciśniesz ostro, podchodzisz do tego profesjonalnie itp i jak to się ma do spożywania, mniemam, że dużych ilości alkoholu?

Czy odstawienie alko nie pomogłoby znacznie? Przecież to, że alkohol w niczym nie pomaga, a tylko szkodzi jest chyba poza wszelką dyskusją


@151346136: Miałem okresy gdzie nie piłem wcale tygodniami czy miesiącami, albo piłem bardzo mało typu jeden drink, jedno piwo... Nie zauważyłem żadnego wzrostu formy.
Zauważyłem
  • Odpowiedz