Wpis z mikrobloga

  • 2474
Pijcie ze mną szampana!
Zmotoryzowane Mirki i Mirabelki, po 10 latach pracy w januszexach otworzyłem swój sklep motoryzacyjny :D
Wypada zrobić #rozdajo, więc w niedzielę o 21.37 wylosuje Mireczka który otrzyma części do swojej fury (do 250 PLN)
A jeśli potrzebujecie części już teraz to będzie mi bardzo miło jak napiszecie na fb https://www.facebook.com/iMotorsklep/ ale na wypoku również odpowiem na wszelkie pytania.

Gwarantuje szczerą poradę co warto wziąć z górnej półki a gdzie wystarczy zamontować tańszy zamiennik.
Gwarantuje trafiony dobór części do Twojego auta (a to nie takie proste wybrać dobrą część spośród milionów dostępnych, mam do tego specjalne programy).
Gwarantuje bardzo dobre ceny, oraz szybką wysyłkę kurierem albo do paczkomatu.
Gorąca prośba, wytypowanie części to sporo pracy i czasu, będzie mi bardzo miło jeśli będziemy szanować swój czas i będziecie zadawać konkretne pytania o części które zamierzacie wymienić w najbliższym czasie a nie za pół roku lub może jak się zepsuje :)
Powodzenia!
Zielonki out ( za dużo was tu przez wybory ;))

#motoryzacja #samochody #rozdajo #majsterkowanie #motocykle #motomirko
#audi #vw #skoda #volvo #mercedes #peugeot #kia #hyundai #opel #bmw
#bmwboners #volvofanclub
  • 105
@caps3l: gratuluję że wyrwałeś się z tej patologii jaką są hm w tym kraju :)
Zdradzisz gdzie robileś do tej pory i na jakim stanowisku? Ja jestem w branży 5 lat i w ostatnim czasie coraz więcej myśli o otworzeniu swojej budki. Jeszcze raz gratuluję.
Motogama / motorol już ogarnięte? Jak nie to dzwoń do przedstawicieli, ceny konkretne w porównaniu do carsu, ap czy elitu (chociaż tu coś się jeszcze da ugrać aczkolwiek przez ostatni rok sporo do góry wszystko poszło u nich). No i jeszcze jako uzupełnienie do to gemma jako stricte coś z chemią ;)
@CheekiBreekiBandito passat / golf na pompie? Przegub sobie panie sprawdź. Koszt od 50 do 150 zł. Gsp wystarczy, wytrzymuje prawie tyle samo co skf.

@tylkoczarneskarpety do renault części ma każda hurtownia w Polsce tak więc kolega zapewne też ;) Czasy sklepów tylko pod daną markę dawno minęły. Teraz sens mają takie sklepy tylko w przypadku amerykańców i niektórych japońców (np Honda) gdzie niektórych części często normalne hurtownie nie posiadają (nawet te największe).