Wpis z mikrobloga

  • 2474
Pijcie ze mną szampana!
Zmotoryzowane Mirki i Mirabelki, po 10 latach pracy w januszexach otworzyłem swój sklep motoryzacyjny :D
Wypada zrobić #rozdajo, więc w niedzielę o 21.37 wylosuje Mireczka który otrzyma części do swojej fury (do 250 PLN)
A jeśli potrzebujecie części już teraz to będzie mi bardzo miło jak napiszecie na fb https://www.facebook.com/iMotorsklep/ ale na wypoku również odpowiem na wszelkie pytania.

Gwarantuje szczerą poradę co warto wziąć z górnej półki a gdzie wystarczy zamontować tańszy zamiennik.
Gwarantuje trafiony dobór części do Twojego auta (a to nie takie proste wybrać dobrą część spośród milionów dostępnych, mam do tego specjalne programy).
Gwarantuje bardzo dobre ceny, oraz szybką wysyłkę kurierem albo do paczkomatu.
Gorąca prośba, wytypowanie części to sporo pracy i czasu, będzie mi bardzo miło jeśli będziemy szanować swój czas i będziecie zadawać konkretne pytania o części które zamierzacie wymienić w najbliższym czasie a nie za pół roku lub może jak się zepsuje :)
Powodzenia!
Zielonki out ( za dużo was tu przez wybory ;))

#motoryzacja #samochody #rozdajo #majsterkowanie #motocykle #motomirko
#audi #vw #skoda #volvo #mercedes #peugeot #kia #hyundai #opel #bmw
#bmwboners #volvofanclub
  • 105
@caps3l: U mnie nie za 250 złotych tylko pewnie za połowę tej kwoty, ale szukam osłony silnika (tej pod podwoziem) do Mondeo Mk4 z automatem. Nie mogę trafić od pół roku i jeżdżę z taką wiszącą, postrzępioną szmatką :)
@dzazzio mann węglowy z polifenolem (czyli najlepsze co jest) kosztuje jakieś 110 zł. Mahle podobnie. Obie firmy robią oryginały dla bmw. Plus w bmw max co kupisz to filtr węglowy. Bez warstwy antybakteryjnej.
@caps3l: a możesz odwiedzić jak to wygalda z zakupem takich niestandardowych części przez osoby prywatne. Czasem oglądam filmy mechaników na yt jak ktoś coś naprawia i wymieniają np. jakąś drobną uszczelkę od jakieś pierodoly, albo jak robi coś przy kolekotrze wydechowym to ma do tego nowe śrubki. I zwykle w przypadku takich drobnych rzeczy są to zawsze oryginalne części producenta. Takie części można też kupić u ciebie, ewentualnie możesz je ściągnąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caps3l: fordy też masz, czy tylko te z tagów?
Kupiłem nową fieścinkę i ewentualne części wolałbym z zaufanego źródła w przyszłości
( ͡° ͜ʖ ͡°)