Wpis z mikrobloga

  • 2474
Pijcie ze mną szampana!
Zmotoryzowane Mirki i Mirabelki, po 10 latach pracy w januszexach otworzyłem swój sklep motoryzacyjny :D
Wypada zrobić #rozdajo, więc w niedzielę o 21.37 wylosuje Mireczka który otrzyma części do swojej fury (do 250 PLN)
A jeśli potrzebujecie części już teraz to będzie mi bardzo miło jak napiszecie na fb https://www.facebook.com/iMotorsklep/ ale na wypoku również odpowiem na wszelkie pytania.

Gwarantuje szczerą poradę co warto wziąć z górnej półki a gdzie wystarczy zamontować tańszy zamiennik.
Gwarantuje trafiony dobór części do Twojego auta (a to nie takie proste wybrać dobrą część spośród milionów dostępnych, mam do tego specjalne programy).
Gwarantuje bardzo dobre ceny, oraz szybką wysyłkę kurierem albo do paczkomatu.
Gorąca prośba, wytypowanie części to sporo pracy i czasu, będzie mi bardzo miło jeśli będziemy szanować swój czas i będziecie zadawać konkretne pytania o części które zamierzacie wymienić w najbliższym czasie a nie za pół roku lub może jak się zepsuje :)
Powodzenia!
Zielonki out ( za dużo was tu przez wybory ;))

#motoryzacja #samochody #rozdajo #majsterkowanie #motocykle #motomirko
#audi #vw #skoda #volvo #mercedes #peugeot #kia #hyundai #opel #bmw
#bmwboners #volvofanclub
  • 105
@blunch: 85 za wersję z PE (bardziej miękki plastik), 66 za ABS+PCW (twardsze).
@Qraape: każdy sklep ma wszystko - pisałem wyżej. Chyba, że masz Dodge czy inne amerykańskie wynalazki albo stare hondy ;)
@vertebrae_verae: niektóre pierdy tylko w ASO, części wydechu każdy sklep powinien dostać w hurtowni.
@Vicuna: mechanicy mają te same hurtownie co sklepy, a różnica w cenie dla sklepu/warsztatu to jakieś 1-2% - nie ma na
@krissrusz: co do cen to też jest często kwestia auta. Ty piszesz 2.0HDI i myślisz, że temat zamknięty. Pisz od razu jakie auto i jakie 2.0 HDI (MOC). Bo często jest tak, że silnik ten sam, a sprzęgieł jest parę w zależności od mocy czy od marki samochodu w jakim silnik jest zamontowany. Głupie 1.9TDI ma w samym audi 3 rodzaje sprzęgła, w zależności od mocy (inne do 90 i 110,
@Lanc: przed. tak, 3.0 230km. O czyli są :) A ten przegub? Bo auto akurat stoi u blacharza, progi robimy XD to bym mogl w międzyczasie dosztukować części i zawieźć gościowi na montaż.
@Lanc: Biorę tę osłonę. Powiedz mi tylko, czy będzie na 100% pasować (chodzi mi o to, że niektóre zamienniki są tak beznadziejnie spasowane że się nie da ich dopasować do otworów). Doradź mi, czy warto dołożyć te 20 złotych i zamawiam :)
@Lanc: To było tylko pytanie zaczepne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że wersji tego silnika jest chyba z 7. Czasami to po VIN tylko się da wyszukać coś. Jak wygram to się zgłoszę po coś konkretnego. AJak nie to może się zgłoszę i tak xD
@Usted są ale na 11 hurtowni tylko w 2 i to po 2, 3 sztuki. Przegub zaraz poszukam ;) Odpisuję w wolnej chwili (u mnie stacjonarka + wysyłka tak więc co jakiś czas ktoś wchodzi).
@caps3l: O panie, są dostępne jakieś grubsze podkładki pod wtryski do 1.6 hdi 110 km?
Musiałem sfrezować gniazdo bo była wzerka jakaś i nie wiem czy oryginalna podkładka wystarczy
@caps3l Czy warto jest dopłacać do znacznie droższych świec zapłonowych? Lepiej wybrać 1 czy 3 elektrodowe. A najlepiej to możesz podsunąć jakie kupić do A4 b6 1.6 Pozdro!
@blunch: zarzuć VIN'em na PW, upewnię się czy to na 100% ta osłona. Generalnie z zamiennikami plastików zawsze jest jakiś problem (mniejszy albo większy). Mechanicy z reguły wolą te bardziej miękkie osłony czy nadkola, bo da się to jakoś w miarę normalnie wsadzić, te twarde to udręka :P