Wpis z mikrobloga

No i stało się... Po 10 latach znajomości, 7 latach związku i zaledwie roku małżeństwa, zostawiła mnie dla innego... Ostatnie kilka miesięcy oklamywała...powiedziała, że nie da rady dłużej ze mną być, że ma uczucia do tamtego, ot tak... To po co ten ślub był... Wspólne plany.. Dokładnie jutro wypada rocznica... Nie wiem kompletnie jak mam sobie z tym poradzić... () mam trochę słabą psychikę a boję się, że mnie to całkiem zniszczy...
#zwiazki #malzenstwo #feels #zalesie #depresja
  • 227
@Armage: no nie, niech siedzi i pije albo się gali w sufit. Jak sam będzie trzeba czas wypełnić nieskomplikowanymi czynnościami, co męczą i zajmują uwagę. A on #!$%@? nie ma klinicznej depresji i sklonnosci autodestrukcyjnych TYLKO BABA GO RZUCIŁA! NIECH SIĘ CZYMS ZAJMIE BO SAM W CZTERECH SCIANACH ZWARIUJE.
@sombreroo: miałem identyczną sytuacje. Od momentu kiedy mi powiedziała 4 lata temu ze mnie zdradziła moje życie jest całkowicie #!$%@?, mam depresje, muszę brać tabletki i mam ciagle uczucie ze żyje w jakimś kryzysie i napięciu. Już jesteśmy po rozwodzie jakiś czas ale nie wydaje mi się żeby kiedyś mi przeszło. Z jednej strony życzę jej wszystkiego najgorszego za to co mi zrobiła a przez co musiałem przejść a z drugiej..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@sombreroo: życie nauczyło mnie, że niektóre "złe" rzeczy, które się dzieją, wychodzą później na dobre. Wiem, że łatwo się pisze, ale nie poddawaj się. Wiem, że możesz mieć teraz ciężki okres, ale postaraj się przejść przez niego nie rozmyślając za bardzo o tym. Znajdź sobie jakieś dodatkowe zajęcie i zafiksuj się na nim.

I lepiej teraz niż później! Głowa do góry! :)
@AnMarie: ? przeciez nie chodzi o to zeby jej "#!$%@?" a zeby teraz w kryzysie nie machnac na to dlonia bo sie pozniej bedzie zalowac. Widze wielki problem z oddzieleniem tej sytuacji od codziennej walki sufrażystek. Chill out.
@sombreroo: "Ale widziałem, że jest jej też źle z tym wszystkim (jeśli da się tak powiedzieć w tej sytuacji). Powiedziała, że wie że to jej wina, nie potrafiła ułożyć tego w głowie" To kobieta a one są bardziej bezwzględne od chłopów. Wierz mi że nie jest jej źle
@zcaalock właśnie czegoś takiego się obawiam, że się po tym nie podniósę. Będę to cały czas przetwarzal, roztrzasal, wspominał.. Taki niestety charakter...trzymaj się też Mirku
@sombreroo ziomus to. Samo miałem. 7 lat związku, starań itd. Jej się ubzduralo, że chce prawdziwego faceta. Na co tam ze starasz się, pomagasz, robisz wszystko żeby zrealizować wspólne plany i marzenia. Tak samo skromna, spokojna dziewczyna. Poszła do korpo w nieruchomości i tam nie wiem olśnienia doznała. Tak jak i moja ex twoja równiez widocznie gówna warta.
@uukasz nie pojęte jest to dla mnie... Właśnie dobre określenie, jakby olśnienia dostała.. Ale jie takiego jakiego byś oczekiwał po ukochanej osobie i po tylu latach