Wpis z mikrobloga

  • 785
No i stało się... Po 10 latach znajomości, 7 latach związku i zaledwie roku małżeństwa, zostawiła mnie dla innego... Ostatnie kilka miesięcy oklamywała...powiedziała, że nie da rady dłużej ze mną być, że ma uczucia do tamtego, ot tak... To po co ten ślub był... Wspólne plany.. Dokładnie jutro wypada rocznica... Nie wiem kompletnie jak mam sobie z tym poradzić... () mam trochę słabą psychikę a boję się, że mnie to całkiem zniszczy...
#zwiazki #malzenstwo #feels #zalesie #depresja
  • 227
  • Odpowiedz
@sombreroo: dlatego że związek sprawiał takie wrażenie, stałoby się to co mówiłem. OSZUKIWAŁA BY CIE I STARAŁA SIE UKRYC I PRZYPRAWIALA KOLEJNE ROGI. jeszcze byś nie swoje dzieci chował. Daj sobie czas na szok. On przejdzie ZAJMIJ SIĘ CZYMS, JAK MASZ #!$%@? W GŁOWIE I GUPIE ROZKMONY - ZMECZ SIE, ROWER BIEG GORY STRZELNICA
  • Odpowiedz
  • 9
Okropne jest też to, że darzylem ją takim uczuciem (i chyba dalej to robię), mimo że tyle lat minęło i trochę to spowszednialo jak w długoletnim związku, ale chyba to do mnie w pełni nie dociera, nie potrafię się tak naprawdę zezlościc. Za kilka dni jak już nie będę w tym mieszkaniu i zamknę za sobą drzwi uderzy mnie to ze zdwojoną siła. Brak kontaktu od niej, smsy, widok jej... Kur... Co
  • Odpowiedz
@sombreroo: Zawsze wychodziłam z założenia, że w życiu bywa różnie i istotne jest przede wszystkim być szczerym. Na początku związku ustalam z partnerem, że jeśli by się coś wydarzyło, zauroczył się, poznał kogoś to ma mi o tym powiedzieć i mamy dwa wyjścia - albo zrywa tamtą relację (zanim do czegoś dojdzie oczywiście) i my pracujemy nad naszym związkiem, w którym ewidentnie coś nie zagrało, albo się rozstajemy. ZANIM coś się
  • Odpowiedz
@sombreroo: mam kumpla, tez go zona (mila dziewczyna) puscila z kolega z pracy. Niestety ale czesc bab ma utajone siano w glowie. Zaakceptuj fakt, ze jednak nie byla taka fajna jak sadziles. Nie rozmyslaj nad tym wiecej. trzym sie.
  • Odpowiedz
Za dużo tu jeszcze #!$%@?, że tylko baby są #!$%@? i mają siano w głowie, bo ludzie ogólnie mają problem z rozumem i godnością człowieka, w obie strony.
  • Odpowiedz
@sombreroo: 1) Zbierz, póki możesz, wszystkie dowody okazywanej tamtej kobiecie ("żonie") czułości i uczucia. Jakieś karteczki które jej pisałeś, SMSy, logi z komunikatora. Dowody wszystkich prezentów które jej robiłeś (dowody zakupów, potwierdzenia płatności z kwiaciarni - mogą być logi z konta bankowego), wszystkie wspólne wesołe zdjęcia.
2) Nie rozmawiaj z tamtą kobietą ani z jej rodziną/przyjaciółmi. W ogóle. A jeśli już rozmawiasz, nagrywaj. Jeśli będzie próbowała rozmawiać z tobą na temat
  • Odpowiedz
  • 9
@iEarth generalnie domyśliłem się, sprawdziłem że coś jest nie tak już maju, mieliśmy burzliwe rozmowy co się dzieje, powiedziała już wtedy ze nie wie co do mnie czuje i że pocałowała się z tamtym... Miała to ukrucic, kontakty prywatne, smsy, mówiłem żeby zmienić może pracę, iść na terapię czy psychologa bo mieliśmy naprawiać nasz związek. Ale wtedy w maju przemilczala to że z nim spała.. Prawdopodobnie nie raz. :( teraz w tym
  • Odpowiedz
  • 3
@drzuo też tego nie rozumiem.... Z mojej strony to te, były rozmowy ze może weźmy na razie ślub cywilny tylko, bez całej tej szopki, wesela kościół itd... Ze są ważniejsze tematy typu dziecko o które się staraliśmy ale jakoś nie wychodziło, typu mieszkanie wspólne itd. Ceremonia była piękna, fajnie wyszło a teraz co... (,)
  • Odpowiedz
@sombreroo: @sombreroo: A teraz ogarnij sprawy formalne (pozew o rozwód z jej winy), a później oczyść głowę tak jak potrafisz to najlepiej. Zadręczanie się jest najgorszą rzeczą, którą możesz robić. Daj sobie czas. Emocje do wora z cegłą i na dno rzeki. Zaczynasz od nowa :)
  • Odpowiedz
@sombreroo: Przykro mi bardzo, wiem że te słowa nic nie znaczą, ale wiem jak się czujesz. Dziękuj Bogu że nie mieliście dzieci, może to marne pocieszenie, ale dziękuj. Otocz się ludźmi, rób cokolwiek (poza alkoholem itp) żeby nie pozwolić sobie siedzieć i zabijać się po cichu w rogu pokoju.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek1991 heh no nie tak to planowaliśmy, mieliśmy być ze sobą szczęśliwi. Nie po to ślub rok temu brałem po tylu latach żeby teraz odpuścić bo jej się odwidzialo..jasne zależy mi na jej szczęściu ale ze mną.. Tak to aktualnie widzę i czuję
  • Odpowiedz
To nigdy nie była jakaś wyrachowana bitch, tylko dobra uczuciowa inteligentna dziewczyna.


@sombreroo: to może jeszcze ją przeproś za to, że była taka dobra, uczuciowa i inteligentna i musiała sypiać z innymi w mniej niż rok po ślubie? XD
  • Odpowiedz
@sombreroo: oj ziomeczku szkoda mi ciebie, tak jak pisza mircy, adwokat od rozwodow to mus. jak nie masz pieniedzy to ci sie zrzucimy ( ͡ ͜ʖ ͡) jakies kulawe dzieci mam w dupie, ale na zbozny cel zawsze dukat sie znajdzie.
mnie tylko zastanawia czy ten drugi miras wie, ze ona ma meza. jezeli wie to sie cwelem zajmiemy pozniej a jak nie wiedzial to moze
  • Odpowiedz