Wpis z mikrobloga

  • 785
No i stało się... Po 10 latach znajomości, 7 latach związku i zaledwie roku małżeństwa, zostawiła mnie dla innego... Ostatnie kilka miesięcy oklamywała...powiedziała, że nie da rady dłużej ze mną być, że ma uczucia do tamtego, ot tak... To po co ten ślub był... Wspólne plany.. Dokładnie jutro wypada rocznica... Nie wiem kompletnie jak mam sobie z tym poradzić... () mam trochę słabą psychikę a boję się, że mnie to całkiem zniszczy...
#zwiazki #malzenstwo #feels #zalesie #depresja
  • 227
  • Odpowiedz
  • 2
@ElefantKatona nie mamy majątku do podziału, głupia kasa z wesela, z którą sam nie wiem co zrobić, leży w kopercie. Wszystko mieliśmy budować po swojemu. Nie wiem co może się wydarzyć ale sądzenie się z orzeczeniem o jej winie, udowadnianie tego, dowody, zdjęcia.. Nie mieści mi się to w głowie w tej chwili.
Na razie wiedzą tylko rodzice i bliscy koledzy. Nikt z ich w to też nie może uwierzyć bo ja
  • Odpowiedz
@sombreroo: dlatego masz wziac adwokata, ktory sie tym zajmie. ja bym te kase z koperty wzial jako odszkodowanie. nie jest nigdzie zapisane ile jej jest, nie ma zadnych sladow. slowo przeciwko slowu. przynajmniej na adwokata masz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sombreroo: nie zdarzylem edytowac, bo jakis cwel sie wcial - uwazaj, zeby ona sobie pierwsza nie przypomniala o tej kopercie, bo hehe na otarcie lez. a ty jak udowodnisz cokolwiek? jak juz jestes ofiara to nie musisz byc ofiara totalna.
  • Odpowiedz
@sombreroo Mirku, uwierz mi, że nie warto się przejmować, a tymbardziej zadręczać się z powodu takiej osoby. Idź do lekarza da Ci lek na uspokojenie, nie będziesz mieć emocji. Znajdź zajęcie, dasz radę :)
  • Odpowiedz
@Marek1991: pytanie czy to szczęście nią kierowało czy #!$%@??
@sombreroo: a ty za rok zadaj sobie pytanie czy to była #!$%@? czy musisz w sobie coś zmienić aby następny związek był udany, czego ci z całego serca życzę. Będzie dobrze, teraz jest czas płaczu, będzie złości, a później będzie Nowe Życie. Wykop uczy, wykop radzi, #wykop nigdy Cię nie zdradzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Negatyf już byłem, bo w pracy bym się kompletnie nie skupil i strasznie mnie to uderzyło. Na razie łykam jakieś ziołowe tabsy, a to od lekarza leży bo prowadzić po tym nie można a bez tego się nie obejdzie na razie. A że internista dał mi od razu skierowanie do psychologa żeby pogadać to już inna sprawa..
  • Odpowiedz
@golip: @valhander: niczym się nie różnicie od bab, ktore w momencie rozwodu chcą wydoic wszystko co się da i zostawić go bez niczego tylko żeby komuś dopierodlic.

@sombreroo: w sumie dopiero z twoich komentarzy wyniklo, ze doslownie cie zdradziła ( ͡° ʖ̯ ͡°) nic przyjemnego, ale pomysl o tym, czy naprawde chcialbys być z kimś sklonnym do zdrady? Lepiej, że tylko tyle lat razem spedziliscie,
  • Odpowiedz
@sombreroo Kiedyś byłem u psychiatry to mam wrażenie, że chciał mi coś wmówić. Oczywiście przepisał leki psychotropowe, których nie wziąłem, bo nie wiadomo czy były uzależniające. Validol pewnie bierzesz. Jak nie możesz zasnąć to na weekend weź sobie hydroxyzynę w syropie to zaśniesz od razu zaśniesz :)
  • Odpowiedz
  • 1
@AnMarie nie mógłbym, już teraz przez te kilka miesięcy jak mieliśmy to naprawiać to się ciągle zastanawiałem gdzie jest co robi, z kim wyszła, czy jak mówiła że idzie tam to czy faktycznie była.. Wiem że przez jakiś czas się starała na pewno, pozniej widziałem że się odsuwa coraz bardziej.. Nie mógłbym tak żyć na dłuższą metę ale też teraz nie wyobrażam sobie tego bez niej.. Jakieś Zamknięte koło dla mnie w
  • Odpowiedz
@sombreroo ostatnio ktoś zamieszczał wpis z blogiem dla facetów którzy się rozwodza. Blog prowadzi jakiś prawnik i daje dobre porady. Jak znajdę to podam Ci link. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
a biurku, MOIM biurku (które jest ostatnim niezfeminizowanym miejscem w tym domu) i nikomu nie przeszkadza, ale i tak trzeba to schować. Dla zasady. W dodatku za każdym razem znajduję te rzeczy w innym miejscu. W kuchni to samo. Pół roku tu mieszkamy i do tej pory nie wiem która szuflada jest na sztućce, która na 'narzędzia kuchenne', w której szafce są garnki, a w ktorej patelnie. Bo #!$%@? trzeba robić reorganizacje
  • Odpowiedz