Wpis z mikrobloga

  • 785
No i stało się... Po 10 latach znajomości, 7 latach związku i zaledwie roku małżeństwa, zostawiła mnie dla innego... Ostatnie kilka miesięcy oklamywała...powiedziała, że nie da rady dłużej ze mną być, że ma uczucia do tamtego, ot tak... To po co ten ślub był... Wspólne plany.. Dokładnie jutro wypada rocznica... Nie wiem kompletnie jak mam sobie z tym poradzić... () mam trochę słabą psychikę a boję się, że mnie to całkiem zniszczy...
#zwiazki #malzenstwo #feels #zalesie #depresja
  • 227
  • Odpowiedz
Zastanawiałem się czy tam nie iść do niego, ale nie wiem co w emocjach bym zrobił i mogłoby to pogorszyć jeszcze sprawę...


@sombreroo: I co by Ci to zmieniło? Poleciała w bok, to #!$%@? w nią. Uszy do góry, będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@sombreroo eh, byłem w podobnej sytuacji kiedyś, teraz jest w hoooj lepiej , jutro ślub mam i cieszę się,że wcześniej nie skończyło się inaczej - pamiętaj, co Cię nie zabije to Cię wzmocni, zobaczysz, przetrzymasz a będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sombreroo: nawet nie zastanawiaj się nad tym czy to naprawiać - baby to #!$%@? i będzie Cię wodziła za nos dopóki nie bedzie pewna że z tym drugim to jest to. Odetnij się od niej i tyle - nie powielaj błędów które robi wiele osób (w tym ja)
  • Odpowiedz