Wpis z mikrobloga

  • 785
No i stało się... Po 10 latach znajomości, 7 latach związku i zaledwie roku małżeństwa, zostawiła mnie dla innego... Ostatnie kilka miesięcy oklamywała...powiedziała, że nie da rady dłużej ze mną być, że ma uczucia do tamtego, ot tak... To po co ten ślub był... Wspólne plany.. Dokładnie jutro wypada rocznica... Nie wiem kompletnie jak mam sobie z tym poradzić... () mam trochę słabą psychikę a boję się, że mnie to całkiem zniszczy...
#zwiazki #malzenstwo #feels #zalesie #depresja
  • 227
  • Odpowiedz
@sombreroo: mordo nie słuchaj stulejek. Podpisz kwita jak najszybciej i leć dalej szukać szczęścia. Nie można być z kimś na sile. Połowa tego portalu to pryszczate zapyzialce bez życiowej wiedzy. Twoje posty świadczą o tym, ze jesteś normalnym gosciem. Także nie oczekuj zemsty tylko leć dalej. Im szybciej tym lepiej.
  • Odpowiedz
No i stało się... Po 10 latach znajomości, 7 latach związku i zaledwie roku małżeństwa, zostawiła mnie dla innego... Ostatnie kilka miesięcy oklamywała...powiedziała, że nie da rady dłużej ze mną być, że ma uczucia do tamtego, ot tak... To po co ten ślub był... Wspólne plany.. Dokładnie jutro wypada rocznica... Nie wiem kompletnie jak mam sobie z tym poradzić... () mam trochę słabą psychikę a boję się, że
  • Odpowiedz