ja p------e. Miała być niespodzianka i z niespodzianki nici bo Madzia nie ma wystarczająco dużo siły by otworzyć słoik ogórków ^^' #zal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach