Nawet jeśli by płacili to i tak na to nie pójdę. Żebym miał sprzedać wszystko z chałupy żeby przeżyć albo żreć gruz to i tak się nie ugnę.


@DonRzoncy:
Szacun za postawę.
Postępuję podobnie, ale w kraju. Nie stosuję się do żadnych obostrzeń.
Przygotowałem się mentalnie i finansowo na to, że będzie u nas to samo, ale będę stosował opór tak długo się da.
Tylko co potem? Cholera wie gdzie
  • Odpowiedz
@LaurenceFass: Potem? Albo będzie respekt wobec podstawowych praw człowieka, albo naprawdę MOCNO się z rządzącymi pogniewamy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ludzie którzy są za jakąś ideą, a nie mają nic do stracenia a wszystko do zyskania stają się bardzo niebezpieczni.
  • Odpowiedz
@Roger_Casement:

pewnie dla "ekspertów" nawet 100% wszczepienie społeczeństwa nie byłoby przesłanką, by znieść ograniczenia, skoro w ręku mają takie narzędzie do kontroli społeczeństwa


Tego wirusa nie da się w żaden sposób wytępić szczepionką, bo co chwile będą się pojawiać nowe mutacje odporne na szczepienia, dlatego też można ciągnąć ten cyrk w nieskończoność.
  • Odpowiedz
Słuchajcie lecę jutro do Włoch (Rimini, Emiglia-Romagna). Czy ktoś z Was wie czy do lecąc do regionu Emiglia-Romagna konieczne są jakieś dokumenty oprócz zarejestrowania pobytu na stronie dPLF? Gdzieś w necie znalazłem jakaś stronę specjalnie dla podróżujących do regionu Emiglia-Romagna. Czy ktoś wie czy to jest obowiązkowe?

#podroze #italia #wlochy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.booking.com/hotel/it/florence-country-residence-vaglia.html

@pharmaki: Ja byłam tutaj i wspominam miło, świetne widoki, zadupie, ale samochodem dość blisko do Florencji, fajny basen. Przepiękne widoki z basenu wieczorami i o zachodzie słońca.
Z "minusów" to jest kompleks 2 czy 3 willi, więc można tak trafić, że akurat ktoś też będzie z nami dzielił parking/basen.
pianinka - https://www.booking.com/hotel/it/florence-country-residence-vaglia.html

...

źródło: comment_1634465713eKBg0exUFLsPfQ9vSEJzbd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz