#wlochy kierwa mam bilety na listopad. Nie uziemią lotów? Ciekawe czy będą nakładać kwarantannę po przylocie. Jeszcze gorzej jak Włochy będą w kwarantannie i nie będzie można do knajpy wejść xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morritz: bardzo poważne pismo (teraz to już nawet tv) nie mówią nigdy niczego niezweryfikowanego (ja im mam za złe tylko to ze nie mówią o geoinżynierii) na YT mieli chyba 560000 subskrypcji zanim dostali bana. Mnóstwo wartościowego materiału
  • Odpowiedz
Czy oprócz paszportu covidowego (green pass) jest coś potrzebne jeszcze? Jakiś formularz trzeba wypełnić przed wylotem ?
#bari #wlochy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam kogoś kto był niedawno we #wlochy na #podroze.

Jak wygląda sprawa dla osób niezaszczepionych? Czy z testem można wejść wszędzie?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wypożyczenie auta na lotnisku w #bergamo i jazda autem we #wlochy #wynajemsamochodu #podroze
@rudiok- robię to w formie wpisu bo może innym się też przyda.

W te wakacje byłem na objazdowej wycieczce po Włoszech wypożyczonym autkiem. Szukanie fury zacząłem od zobaczenia jakie są firmy na booking.com ponieważ uznałem że jeśli jakaś firma się tam znajduje to jest już wystarczająco godna zaufania. Celowałem w małe miejskie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: tak :D

@elena-mary: no to jest straszne. Ja od zawsze wolę spokojną w miarę przepisową jazdę (wiadomo że zdarzy się jecać 100 na ograniczeniu 90) ale taka jazda jest spokojna i czilująca do momentu gdy nie nadjedzie ON. Alfa male dla którego zapieralanie autem i wyprzedzenie wszystkich jest oznaką prawdziwej męskości. Chociaż już też widzę coraz więcej ludzi jeżdżących tak jak ja.
  • Odpowiedz
Dostał ktoś kiedyś mandat na wynajmowane auto? Jak to się odbywa? Mandat przychodzi do wypożyczalni i oni ściągają z karty czy wypożyczalnia przekierowuje mandat do PL i wtedy go się płaci?
#wlochy #prawojazdy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaras2: wysyłają mandat do wypożyczalni a potem wypożyczalnia do Ciebie. Miałem kiedyś taką sytuację. A gdzie go dostałeś? Sprawdź czy numery telefonów z mandatu istnieją na jakichś stronach typu gmina/powiat/policja/carabinieri (zależy od kogo dostałeś) bo lubią oszukiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=fVbl063OZuI

Relacja NA ŻYWO z Trieste, gdzie odbywa się prostest przeciwko reżimowi Green Pass, proszę was o udostępnienie gdzie tylko możecie, im więcej ludzi zobaczy tym większe szanse na obronę demokracji w całej Europie, nie tylko we Włoszech!

Nadszedł czas na walkę wszelkimi sposobami jak bardzo nieznaczące i śmieszne mogłyby się wydawać!

#wlochy #protest #koronawirus #greenpass
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach