Mirk wie ktoś może od jakiej kwoty kantory stacjonarne spisują z dowodu? #waluty #kantor #kiciochpyta #pieniadze
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Koguy ja rozumiem pytanie nie wniedxialem ze w pl Tak jest teraz:o
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Mam pytanie odnosnie wymiany waluty. Jak wyjdzie najkorzystniej i przy najmniejszej stracie? Nigdy nie wymienialem wiekszej ilosci pieniazkow. E-kantory, w swoim banku? Mam konto zwykle i walutowe w Millennium. Patrząc na dzisiejszy kurs funta w banku moim to sprzedaż 5.11, a w kantorze internetowym sprzedam to przy kursie 4.94. Także zastanawiam się ile w tym wszystkim jest jakichs prowizji etc. Najlepiej jakby ktos sie wypowiedzial kto regularnie wymienia funty/inne waluty.
Pozdrowki :)
Pozdrowki :)
- 3
@sulba: najkorzystniej będziesz miał przez Revoluta. Prowizja jest tylko w weekendy i przy kwotach chyba powyżej 30 000 PLN miesięcznie
@sulba najlepszą ofertą dysponuje Revolut, zwykły do chyba 5k£, jak wykupisz u nich bodajże kartę Metal za 13£, to masz nielimitowaną możliwość przewalutowywania bez prowizji po danym kursie. Przy większych kwotach nie ma praktycznie konkurencji.
Czy obecne zamieszki mogą znacznie osłabić dolara w stosunku do euro, złotówki itp?
#usa #dolar #gospodarka #waluty #pytaniedoeksperta
#usa #dolar #gospodarka #waluty #pytaniedoeksperta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Taktyk
0
Kolejny kantor internetowy wpisany na listę ostrzeżeń KNF
KNF wpisał kolejny kantor internetowy na listę tzw. publicznych ostrzeżeń.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Jak myślicie, kiedy zażre zmniejszenie stóp w PL + pozytywne nastroje konsumenckie w USA? Moim zdaniem dolar będzie drożeć teraz. Tylko kiedy zacznie? Po weekendzie?
#waluty
#waluty
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@Green81: jak dziś RPP obniży stopy to koniec mocnej złotówki, jak zostawi jak jest, to kursy będą wachlować się +10/20 groszy przez pół roku
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ma ktoś konto walutowe PKO BP? zniklo mi dzisiaj troche pieniędzy z konta.. Ktoś zauważył coś dziwnego u siebie ?
#pkobp #waluty #pieniadze #oszczedzanie #oszukujo
#pkobp #waluty #pieniadze #oszczedzanie #oszukujo
- 0
@lunga: masz ipko i konto walutowe ?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@rowerowyrajd: Tak, USD i EUR
- 0
- 0
@psposki siedzial3m na kwarantannie to sprzedałem gdzieś w połowie kwietnia. Ale euro trzymałem bo jeśli Włosi się nie wystąpią to nie było sygnałów do powrotu
10
Frank szwajcarski będzie rekordowo drogi w tym roku

Kurs franka szwajcarskiego przekroczył 4,30 zł. Przez prawie trzydzieści lat podrożał o 296 proc. wobec polskiej waluty. Dla frankowiczów wielką stratą jest, że nie znaleźliśmy się w strefie eu...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
czemu euro o 10 groszy spadło?? dzisiaj dostałem przelew, chciałem od razu wymienić na złotówki, bo mi się szykują wydatki. Sprawdzam a tam po 4,40 a przedwczoraj było jeszcze po 4,5....
#waluty
#waluty
- 2
Frank spadł do 4,20, tylko dziś spadek o prawie pięć groszy. Jakieś konkretne zawirowania na rynkach czy złoty zaczyna znów się umacniać po kryzysie covidowym? Cena powyżej 4,3 złotego za franka była jednak sztucznie wysoka.
#ekonomia #kryzys #waluty #gospodarka
#ekonomia #kryzys #waluty #gospodarka
- 2
@Niebieski_mazak: Z ciekawości: dlaczego tak uważasz?
konto usunięte via Android
- 1
@wolodia bo nasza gospodarka nie jest stabilna miedzy innymi
To że mieliśmy wzrost gospodarczy przez ostatnie naście lat świadczy tylko o tym że nadchodzi koniec tego wzrostu
To że mieliśmy wzrost gospodarczy przez ostatnie naście lat świadczy tylko o tym że nadchodzi koniec tego wzrostu
@iighlaq_alhabl kiedy wzrosnie?
- 0
@1950M: XD
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@Micros: euro bardzo szybko sprzedać, liczba krótkich pozycji na euro największa od 2018
- 1
@wielkienieba: na zejście poniżej 4 nie ma żadnych szans. Wszyscy robią BRRRR, a polska waluta do dykta. Jak RPP obniży stopy, do czego się skłania to znów waluty skoczą.
@armaniszwagier: do 5 zł dolar nie jebnie, ale do 4,5 owszem
@armaniszwagier: do 5 zł dolar nie jebnie, ale do 4,5 owszem
- 1
To kiedy to erło po szcesć zuotych wykopki?
#waluty
#waluty
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Zastanawiam się czy moje oszczędności przewalutować z PLN/EUR w kantorze ING. Bo RPP ma kolejny raz obniżyć stopy procentowe.
#waluty #oszczedzanie
#waluty #oszczedzanie
@janrouter: ja zawsze sobie mowilem, trzymaj 30% w pln reszta w walutach :D koniec koncow dokupuje na tej górce dolce i usd :( mam może 10%
swoja droga - nie panikuj, zostawia jak jest :)
swoja droga - nie panikuj, zostawia jak jest :)
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@cubon89: 0




















#waluty