Mam pytanie odnosnie wymiany waluty. Jak wyjdzie najkorzystniej i przy najmniejszej stracie? Nigdy nie wymienialem wiekszej ilosci pieniazkow. E-kantory, w swoim banku? Mam konto zwykle i walutowe w Millennium. Patrząc na dzisiejszy kurs funta w banku moim to sprzedaż 5.11, a w kantorze internetowym sprzedam to przy kursie 4.94. Także zastanawiam się ile w tym wszystkim jest jakichs prowizji etc. Najlepiej jakby ktos sie wypowiedzial kto regularnie wymienia funty/inne waluty.

Pozdrowki :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sulba: najkorzystniej będziesz miał przez Revoluta. Prowizja jest tylko w weekendy i przy kwotach chyba powyżej 30 000 PLN miesięcznie
  • Odpowiedz
@sulba najlepszą ofertą dysponuje Revolut, zwykły do chyba 5k£, jak wykupisz u nich bodajże kartę Metal za 13£, to masz nielimitowaną możliwość przewalutowywania bez prowizji po danym kursie. Przy większych kwotach nie ma praktycznie konkurencji.
  • Odpowiedz
Jak myślicie, kiedy zażre zmniejszenie stóp w PL + pozytywne nastroje konsumenckie w USA? Moim zdaniem dolar będzie drożeć teraz. Tylko kiedy zacznie? Po weekendzie?

#waluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu euro o 10 groszy spadło?? dzisiaj dostałem przelew, chciałem od razu wymienić na złotówki, bo mi się szykują wydatki. Sprawdzam a tam po 4,40 a przedwczoraj było jeszcze po 4,5....
#waluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frank spadł do 4,20, tylko dziś spadek o prawie pięć groszy. Jakieś konkretne zawirowania na rynkach czy złoty zaczyna znów się umacniać po kryzysie covidowym? Cena powyżej 4,3 złotego za franka była jednak sztucznie wysoka.

#ekonomia #kryzys #waluty #gospodarka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach