Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MrsMsx
MrsMsx

MrsMsx

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9962
  • Znaleziska 716
  • Mikroblog 9246
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 6

12

Lwów wraca z Gdańska z milionami euro. Polskich firm wśród partnerów nie ma

Lwów wraca z Gdańska z milionami euro. Polskich firm wśród partnerów nie ma

Lwów zdobył miliony #euro wsparcia i podpisał 6 umów z zagranicznymi partnerami. Wśród nich nie znalazła się ani jedna polska firma czy instytucja. Wszystko wydarzyło się w Gdańsku, tuż przed startem konferencji ws.odbudowy Ukrainy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 30 min temu
  • 6
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    firma
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 9 min temu via Wykop
  • 0
Przystąpiły w ogóle jakieś polskie firmy do tego przetargu bo nie ma żadnych informacji o tym w artykule
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 21.06.2026, 12:19:23
  • 11
#konowalposting #lekarz100k #lekarz #podatki

Dlaczego #pis nie głosował za ustawą o jawności wynagrodzeń lekarzy?
MrsMsx - #konowalposting #lekarz100k #lekarz #podatki

Dlaczego #pis nie głosował za ...

źródło: lad

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
21.06.2026, 12:19:48 via Android
  • 4
@MrsMsx Polski WAŁ a nie ład
  • Odpowiedz

3152

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 266
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 21.06.2026, 11:03:22 via Wykop
  • 1173
Lekarze powinni Morawieckiemu pomniki stawiać w swoich apartamentach za wprowadzenie składki zdrowotnej i polskiego ładu dzięki którym wszyscy dokładamy się do bogactwa tej kasty
  • 18
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 21.06.2026, 11:12:20 via Wykop
  • 99
a to nie powinien odpowiadać urzędnik, który pozwolił z budżetu Państwa na taką sytuację?¯\(ツ)/¯

Odpowiedź znam.


@mareczny: a od kiedy to urzędnik pisze ustawy i uchwala je w sejmie?
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 25.04.2026, 12:20:15
  • 5
#latwogang
Oczywiście że ta zbiórka pomoże...

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
21.06.2026, 11:05:27 via Wykop
  • 0
@bighatlogan: ile w końcu powinni zarabiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

274

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Nagłe i chaotyczne wyjście zagranicznego inwestora z naszego kraju pozostawiło bez środków do życia blisko 120-osobową, wysoko wykwalifikowaną załogę. Ludzie ci, z dnia na dzień pozbawieni zatrudnienia, zostali uwięzieni w urzędniczej próżni prawnej bez należnych pensji, odpraw oraz podstawowych ś

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 19.06.2026, 07:25:08
  • 78
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    szczecin
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 20.06.2026, 06:55:31 via Wykop
  • 0
podobnym impulsem będzie też wejście Ukrainy do Unii. Montownie jako pierwsze uciekną za tańszą siłą roboczą. Pieniądze które otrzymujemy z unii zostaną ograniczone a wpłaty krajów członkowskich zwiększone. Dziwie się, że Polska tak bardzo popiera ten pomysł.


@lukasol84: Taka jest właśnie koncepcja działania UE, myślisz że w nieskończoność znienawidzona przez prawaków Unia będzie finansowała wszystkie programy i dokładała do rozwoju Polski?
Bogatsze Państwa pomagają tym biedniejszym przez ograniczony czas, pozniej
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 13.06.2026, 19:59:43
  • 1
#mecz
Przez te z-----e MS już drugi film oglądam w tv co nie zdarzało mi się chyba od świąt Bożego Narodzenia
Wczoraj Piraci z Karaibów a dziś Wyspa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
13.06.2026, 20:03:30 via Wykop
  • 0
@MrsMsx: wyspa super polecam. Ogladnij se to do końca zapomnij o meczu
  • Odpowiedz
marcin-lubin990
marcin-lubin990
marcin-lubin990
13.06.2026, 20:03:32 via Wykop
  • 0
@MrsMsx: na metro dzień próby leci z denzelem
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 16.05.2026, 10:47:30
  • 26
Ciekawe jak to tłumaczą w Tajwańskiej TV Republika i #kanalzero

Też mają swojego Sensei Dono Tuska, który odpowiada za wszystkie kataklizmy w ich kraju?

#usa #polityka #trump #bekazpisu #bekazprawakow
MrsMsx - Ciekawe jak to tłumaczą w Tajwańskiej TV Republika i #kanalzero 

Też mają s...

źródło: trump

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek
16.05.2026, 10:56:33 via Wykop
  • 0
@MrsMsx: Tusk jest ojcem sukcesów. A porażki? Wina PiSu
  • Odpowiedz
Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
16.05.2026, 11:04:59 via Wykop
  • 11
Tajwańskiej TV Republika


@MrsMsx: Tamtejszy odpowiednik pissu (Kuomintang) jest pro-maoistowski a wroga upatruje w Japonii.
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 16.05.2026, 10:32:50
  • 0
Oho, Trump dostał rozkaz z Chin ze mają wycofać się z #kryptowaluty i młody baron wszystko sprzedaje xD
Bardzo owocne spotkanie dla Chin z ich nowym sojusznikiem

#usa #trump #bitcoin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 10.05.2026, 10:39:36
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
10.05.2026, 10:42:43 via Wykop
  • 32
@MrsMsx:

tak całkiem poważnie to wstyd


To środowisko nie zna takiego słowa
  • Odpowiedz
Adi1996
Adi1996
Adi1996
10.05.2026, 10:52:56 via Wykop
  • 3
@MrsMsx: prędzej przywiezie jego kości xD
Edward Mazur zmarł w 2023 roku.
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 12.04.2026, 21:14:09
  • 10
Pomyśleć tylko, że gdyby Tusk spełnił chociaż 30% ze swoich obietnic w tym o kwocie wolnej od podatku to mielibyśmy podobne święto po wyborach prezydenckich (。◕‿‿◕。) a tak mamy to co mamy

#polityka #wybory #wegry
MrsMsx - Pomyśleć tylko, że gdyby Tusk spełnił chociaż 30% ze swoich obietnic w tym o...

źródło: VQak9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8yYjA3MjdkM2ViOTA0NzVhN2QzZDc1ZTliMjMyMDczMi5qcGeSlQMAAM0VwM0MPJMFzQbMzQPU3gACoTAHoTEE

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
12.04.2026, 21:24:35 via Wykop
  • 0
@Krs90:

Pobożne życzenia. Tusk mógłby spełnić 100% swoich obietnic a i tak Trzaskowski miałby problem, nawet gdyby Kaczyński po drugiej stronie wystawił owłosioną małpę. Nie traktuj zwolenników PiSu jako partię, ale raczej sektę.


to jest około 35% twardego elektoratu który zagłosuje nawet na owłosioną małpę.
Młodzi wyborcy odwrócili się od PO i Hołowni, przeszli do Konfederacji a następnie zagłosowali przeciw Tuskowi na Nawrockiego
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 11.04.2026, 09:16:26
  • 763
Chłop mieszka w lewicowej Hiszpani gdzie płaci podatki na emigrantów z Afryki, utrzymuje się z koncertów granych w kraju gdzie śpiewa że "mieszkam w Polsce, Polska ...!" a na końcu przyznaje że głosował na mniejsze zło xD

https://blaskonline.pl/kazik-staszewski-wciaz-zaskakuje-wybral-teneryfe/

#polityka #muzyka #kazik #bekazprawakow
MrsMsx - Chłop mieszka w lewicowej Hiszpani gdzie płaci podatki na emigrantów z Afryk...

źródło: HFaZQRgWgAAjcxr

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
11.04.2026, 09:22:39 via Wykop
  • 1077
@DominiCanes:

O nie, chlop sobie glosowal na kogo chcial. Wysmiejmy czlowieka xD


Przez takich głupków mamy konflikt w trybunale, veto na SAFE, ...
On ma daleko w dupie, czy będziemy mieli czym się bronić jak nas ruskie zaatakują, bo będzie wtedy nagrywał pijany tik toki na Teneryfie i śpiewał że mieszka w Polsce
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
11.04.2026, 09:28:12 via Wykop
  • 37
@alylayl23: nie mam nic do sąsiada który mieszka w Polsce i głosował na Nawrockiego. Płaci już teraz za swoją głupotę bo stracił kasę na giełdzie bo batyr zawetował ustawę o kryptowalutach ale czlowiek który przyjezdza do Polski zarobić tylko na koncertach by utrzymać swój apartament w innym kraju nie powinien mieć praw wyborczych
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
11.04.2026, 09:37:50 via Wykop
  • 49
ma do tego prawo, Twoja Polska mu nadala prawo do glosowania, wiec z niego korzysta i tyle. Ty natomiast myslisz, ze stoisz wyzej moralnie wyzywajac drugiego czlowieka? xD


@DominiCanes: a jak nazwać inaczej ludzi którzy głosują we własnym kraju na pseudoprawice a następnie przeprowadzają się lub wysyłają swoje dzieci na zgniły, lewicowy, liberalny zachód?
jest tu nawet taki tag #bekazprawakow to takie bardziej grzeczne określenie dla tych ludzi
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
11.04.2026, 10:31:48 via Wykop
  • 3
skąd wiesz gdzie on podatki płaci? to, że mieszka w Hiszpani nie znaczy, że płaci tam podatki. US mu udowodni, że spędza 180 dni w PL, tutaj ma centrum interesów życiowych i płaci tutaj.


@WiezienieTwoimPrzyjacielem:

Kazik Staszewski ...podzielił się też z fanami niemała rewelacją: z Warszawy przeprowadził się do domu na... Teneryfie. I to na stałe!

Muzyk właśnie zszokował fanów, ogłaszając: „Nie jestem już warszawiakiem!”. Okazało się, że formalnie wymeldował się z
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
11.04.2026, 10:45:38 via Wykop
  • 1
bardzo dobrze zagłosował, brawa sie należą. A Ty, zamiast szkalować Polaków, zajmij sie czyms pozytecznym.

@ifnot: uczciwi Polacy pracują w Polsce i odprowadzają tu podatki lub pracują za granicą i dążą by im się żyło lepiej w Polsce przesyłając tu środki, na tym polega między innymi patriotyzm
Pozostali kombinują na przepisywanych kawalerkach od starszych ludzi lub w inny sposób
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
11.04.2026, 11:17:06 via Wykop
  • 0
a dlaczego twierdzisz, że Kazik podatków w polsce nie placil? Masz problem, że chlop na starość wyjechal do cieplych krajów? Idz do lekarza.


@ifnot: czy ja gdzieś napisałem, że Kazik w Polsce nie płaci podatków? Chyba sam to teraz stwierdzasz po przeczytaniu tego artykułu i jego wypowiedzi?
Pisałem że płaci podatki w Hiszpani, ma tam nieruchomość więc nie da się tam nie płacić podatków mieszkając tam i robiąc zakupy, ...czy
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 08.04.2026, 05:10:41
  • 2
Putin pewnie żałuje że tak głupi prezydent jak Trump nie zaatakował też jego kraju.
Wyobrazmy sobie podobną sytuację że wypowiada wojnę Rosji, rakiety lecą z Polski i krajów bałtyckich.
Ruskie odpowiadają tym samym oraz atakują Skandynawię
Bałtyk zostaje zamknięty, Polska i kraje bałtyckie zniszczone a Trump na końcu ogłasza zawieszenie broni, wielkie zwycięstwo i odbudowę!
Rosja zaczyna pobierać opłaty po tym jak wzmocniła swoją pozycję i kontroluję większą część Bałtyku
#usa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cygan12345
Cygan12345
Cygan12345
29.03.2026, 08:36:06
  • 103
Pożegnanie Małysza: Adam kończy na podium konkursu i pucharu świata, przekazanie pałeczki Kamilowi który wygrywa konkurs, peak skoków, w top 10 pucharu świata Morgenstern, Ammann, Kofler czy Schlierenzauer
Pożegnanie Stocha: startuje jako jedyny Polak, heroicznie ledwo wygrywa walkę o załapanie się do top 30 przy 31 startujących xd Ogólnie fatalny i nudny sezon, tańce z belkami i zabijanie emocji, w top 10 jakieś generyczne ogóry, które mogłyby nosić narty za Stochem w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 29.03.2026, 08:43:33 via Wykop
  • 11
@Cygan12345: Pewnie takie same wpisy były na włoskim wykopie kiedy konczył kariere Roberto Cecon, w Finlandii Ahonen, Słoweni Peterka, ... w Niemczech ogólnie zainteresowanie skokami spadlo po erze Shmidta I Hannawalda
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 27.03.2026, 19:21:47
  • 42
Czyli w przyszłym tygodniu Pomarańczowy Pan ogłasza że zabiera $750mln uzbieranych przez NATO na pomoc dla Ukrainy i przekazuje wszystko na Izrael. A jakby ktoś pytał dlaczego tak robi? To powie że te pieniądze mu się należały za to że Biden pomagał Ukrainie ale w sumie to on nie musi się nawet tłumaczyć bo nie szanuje już nikogo z Europy poza Orbanem i Łukaszenką

#usa #iran #ukraina
MrsMsx - Czyli w przyszłym tygodniu Pomarańczowy Pan ogłasza że zabiera $750mln uzbie...

źródło: qqsk9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy9kYjkxZjVlNTI4YWYxMzNjNTJhZjE5NjBmNDNjZWJjMy5qcGeSlQMAAM0HgM0EOJMFzQlgzQTs3gACoTAHoTEE

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zrzed
zrzed
zrzed
27.03.2026, 19:32:27 via Wykop
  • 9
@MrsMsx: Opie pomarańczowy za 4 tygodnie roz.li rynek paliw na amen, a kolejne dolara
za następne bedziesz mówić po chinsku
  • Odpowiedz
nie_swiruj
nie_swiruj
28.03.2026, 05:51:07 via Android
  • 1
Do przyszłego tygodnia to on kilka raz zdąży zmienić zdanie.
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 27.03.2026, 07:12:01
  • 365
To że Trump zostawi Polskę, Europę i NATO było wiadomo jeszcze przed jego wygraną.
Mówił o tym na swoich wiecach MAGA więc teraz nie ma co rozpaczać, że "za karę" za to że NATO nie pomogło mu w ataku na Iran pożałujemy już za kilka miesięcy


Chłop szukał tylko pretekstu do tego i szybko znalazł.

Wszyscy
MrsMsx - To że Trump zostawi Polskę, Europę i NATO było wiadomo jeszcze przed jego wy...

źródło: 871f16ae98edc828162c609ef7a7bc8de100aa5fe4b66c28c13cf05eb67af022

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jabby
Jabby
27.03.2026, 08:08:38 via Wypiek
  • 127
@stan-tookie-1

Gość już nic nie ogarnia. Jak robactwo otoczyły go rozmaite grupy wpływu powiązane z synalkami, zięciami i innymi kolesiami, a Trump słucha ich jak wyroczni. Robią przy tym fortunę na giełdach, inwestycjach czy też na korzyściach oferowanych przez inne państwa w zamian za szepnięcie do pomarańczowego ucha czegoś co jest w ich interesie. Dlatego tak chaotycznie to wygląda. Połączenie demencji z niezbyt lotnym umysłem jaki zawsze miał.
  • Odpowiedz
demagog
demagog
27.03.2026, 08:51:46 via Android
  • 15
@MrsMsx: USA skupia się na zachodniej półkuli i robieniu laski Bibiemu. Długofalowo na kłótni USA - UE lepiej wyjdzie Unia, US&A traci wpływy i wiarygodność na całym świecie. Gwoździem do trumny Imperium będzie podgryzanie petrodolara jako globalnej waluty handlowej, co prędzej czy później nastąpi. Nastąpił świt nowego świata wielowektorowego.
  • Odpowiedz

2416

USA zamierzają zabrać pieniądze na broń Ukrainie

Możliwe że 750 milionów dolarów z programu PURL od krajów NATO zostanie zabrane przez USA i będą one użyte do "uzupełnienia zapasów broni" dla wojska i na wojne z Iranem i pomoc Izraelowi. Pieniądze te miały służyć do kupna broni z USA dla Ukrainy.

KIaudik
z
x.com
dodany: 26.03.2026, 15:16:12
  • 416
  • #
    usa
  • #
    ukraina
  • #
    izrael
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    iran
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 26.03.2026, 18:33:22 via Wykop
  • 10
Pisałem o tym przy okazji weta i safe zero Batyra
To są niebezpieczni ludzie, grają naszym bezpieczeństwem, pieniędzmi i życiem

https://wykop.pl/wpis/85243295/stwierdzenie-zakute-lby-zobowiazuje-najpierw-sprze
MrsMsx - Pisałem o tym przy okazji weta i safe zero Batyra
To są niebezpieczni ludzie...

źródło: zloto

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 26.03.2026, 18:10:41
  • 31
Udało mi się przewidzieć przyszłość, mój wpis z 05.03.2026 czyli jeszcze przed oficjalnym wetem Batyra i jego propozycją safe zero.
Trump właśnie chce ukraść całą pomoc zebraną przez Państwa NATO czyli ponad $750 milionów dla Ukrainy i przekazać ją Izraelowi

https://wykop.pl/wpis/85243295/stwierdzenie-zakute-lby-zobowiazuje-najpierw-sprze

#polityka #ukraina #usa #iran
MrsMsx - Udało mi się przewidzieć przyszłość, mój wpis z 05.03.2026 czyli jeszcze prz...

źródło: zloto

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
26.03.2026, 18:27:00 via Wykop
  • 16
@MrsMsx: tak wyglądają umowy z konserwatystami, nie dość że ich nie dotrzymują to jeszczę cię okradną.
Konserwatyści oszukiwanie i złodziejstwo mają we krwi
  • Odpowiedz
Milosz176
Milosz176
Milosz176
26.03.2026, 19:24:29 via Wykop
  • 5
@Aldona_Lipska: nie zapominaj że lubią małe dzieci
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 23.03.2026, 18:40:43
  • 4
Od kilku dni zacząłem czytać wpisy pod #gielda pewnie dlatego że zaczęły pojawiać się przy okazji #iran który obserwuje od początku konfliktu i takie moje małe spostrzeżenia i porównania.

Granie na giełdzie nie różni się niczym od #bukmacherka

Ktoś pisze że wtopił kilka tysięcy, inny że jest do przodu. Kwoty są większe ale przypomina mi to moje studenckie czasy kiedy prawie wszyscy siedzieli w sts i jednym udało
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
23.03.2026, 18:50:20 via Wykop
  • 0
@Mamiser: 2 dni na tagu giełda i jakieś 10 dni #iran ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 21.03.2026, 06:03:01
  • 10
Trump po odblokowaniu sankcji na ruską ropę odblokowuje sankcje na irańską

Spasiba Towarzysz Trump!

#usa #polityka #iran
MrsMsx - Trump po odblokowaniu sankcji na ruską ropę odblokowuje sankcje na irańską

...

źródło: a5d5a8f9a574a24ccce0258b6a3e52e365ba2f0dbf5ac0cdb47aa215438e255c

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx 16.03.2026, 06:40:15
  • 57
Trump jest obecnie większym zagrożeniem dla Polski i całej Europy niż Putin
Putin nie szantażował swoich sojuszników Iranu czy Korei, tylko zapłacił za drony i wojsko, nawet w Afryce oferował kasę za żołnierzy
Trump szantażuje Europę od kiedy został prezydentem USA i cały czas nasz straszy.
Zmniejszenie liczby wojsk w Europie, cła, wycofanie pomocy Ukrainy, ambasador oficjalnie napisał za twitterze że mogą wycofać swoich żołnierzy z Polski, ... a teraz szantażuje NATO że jak nie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
16.03.2026, 07:12:35 via Wykop
  • 25
@z-a-k: ok, zapytam za kilka dni jak pis poprze pomysł Trumpa wysłania wojsk NATO w tym Polski do Iranu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.05.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.02.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking