Gdzie trzymacie waluty obce ?? jak euro czy dolary?
NA kontach walutowych w naszych bankach ? czy są jakieś konta oszczędnościowe dla walut. Nic ciekawego mi się nie rzuciło w oczy.
Nie zamierzam raczej teraz kupować ale jest to jedyna rzecz jakiej nie miałem w portfelu przed kryzysem i planuje to zmienić i sukcesywnie rozpisać jakiś plan.
#waluty #inwestowanie
NA kontach walutowych w naszych bankach ? czy są jakieś konta oszczędnościowe dla walut. Nic ciekawego mi się nie rzuciło w oczy.
Nie zamierzam raczej teraz kupować ale jest to jedyna rzecz jakiej nie miałem w portfelu przed kryzysem i planuje to zmienić i sukcesywnie rozpisać jakiś plan.
#waluty #inwestowanie





























#waluty #rubel #handel #zarabianie