Wpis z mikrobloga

Jade dzisiaj o 6 rano metrem, jeszcze ciemno, moze z 5 osob na caly pociag i jakas babka cos mowi do mnie i klepie w siedzenie ze mam usiasc kolo niej, i zaczyna mowic ze jakis podejrzany typ ja sledzi i sie boi i czy moge udawac ze sie znamy. Mysle sobie ze #!$%@? moze cos sobie wkrecila, ale ok. Posiedzialem z nia chwile i wypytalem o cala sytuacje i z tego co mowila to typ czekal na pociag w druga strone, ale jak ja zobaczyl to wsiadl do tego samego co ona usiadl kolo niej, a pozniej wysiadl razem z nia i wsiadl do tego pociagu. Siedzial kilkanascie miejsc dalej i wysiadl na nastepnej stacji jak zobaczyl ze sie dosiadlem. Ciezko mi bylo stwierdzic czy to byl przypadek, ze z nia jechal, ale jak wysiadl to gapil sie na nas dopoki pociag nie odjechal ze stacji.

Tak wiec #rozowepaski jak znajdziecie sie w podobnej sytuacji zawsze gadajcie z ludzmi, to czasami odstrasza dziwakow.
#truestory #oslo

  • 3
@namzio: Kurde, jaka akcja... siedzę sobie dzisiaj na stacji metra w #oslo, zachlałem przez noc, ale wracam na chatę, średnio kontaktuję, pusto na peronie, z drugiej strony torów przyszła jakaś babka, nawet całkiem ładna. Zastanawiam się dokąd jedzie i czemu akurat w kierunku przeciwnym do centrum o tak nieludzkiej porze, spoglądam na rozkład... ku$%a! to ja siedzę po złej stronie! No to drałuję na drugi peron bo zaraz t-bana podjeżdża,