Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 22
@23kulpamens nie, ale ten ostatni to Uzbek ;-)
@Kardamon_Mielony: Aha, czyli to jednak nie moi starzy xD
- 20
#truestory #prawo #pytaniedoeksperta
Tydzień temu wystawiłem sobie kamerkę Xiaomi Mi Home na parapet, która jest skierowana na parking pod blokiem.
Kamerka jest w mieszkaniu (w kuchni) na parapecie.
Zrobiłem tak ponieważ parking pod blokiem jest niewielki a mam długi samochód i bardzo ciężko jest mi wykręcić kiedy już na niego wjadę a okaże się, że nie ma wolnego miejsca do zaparkowania.
Teraz przed przyjazdem po prostu zerkam "on-line"
Tydzień temu wystawiłem sobie kamerkę Xiaomi Mi Home na parapet, która jest skierowana na parking pod blokiem.
Kamerka jest w mieszkaniu (w kuchni) na parapecie.
Zrobiłem tak ponieważ parking pod blokiem jest niewielki a mam długi samochód i bardzo ciężko jest mi wykręcić kiedy już na niego wjadę a okaże się, że nie ma wolnego miejsca do zaparkowania.
Teraz przed przyjazdem po prostu zerkam "on-line"
źródło: comment_1631112315dGbUuJXHseoFs0zbMf9CB4.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PieknyWojciech Chłopie, jeżeli kamera nie jest skierowana na czyjąś prywatną posesję, to nagrywanie jest legalne, albo wskaż przepis wprost zakazujący.
Zadaj sobie inne pytanie: czy jadąc z kamerką w aucie potrzebujesz jakiegoś zezwolenia?
RODO ciebie nie dotyczy.
Ochrona wizerunku nie dotyczy nagrywania przestrzeni publicznej, już pomijam kwestię dalszego
Zadaj sobie inne pytanie: czy jadąc z kamerką w aucie potrzebujesz jakiegoś zezwolenia?
RODO ciebie nie dotyczy.
Ochrona wizerunku nie dotyczy nagrywania przestrzeni publicznej, już pomijam kwestię dalszego
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Byłem wczoraj na spacerze z chłopakiem i spotkałem dawnego znajomego.Co dziwne był z dziewczyną a zawsze był incelem i nie miał kontaktu z kobietami.To ja zapytałem go skąd ta zmiana a on mówi,że poszedł na psychoterapię i od kiedy odkrył siebie nie ma problemów z kobietami i od roku jest w związku.Widzicie dla każdego jest nadzieja trzeba tylko się ruszyć.
#wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #truestory
#wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #truestory
@przegro_pisarz: to oczywiste. ale lepiej klepać się po plecach na tagu z sobie podobnymi i narzekac że wszystkie pOlki to wiadomoco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Miałem wuja, który niedawno kopnął w łono Abrahama. Za komuny zapieprzał ciężko, kombinował, jeździł Wołgą, zbudował kilka domów żeby mieć trochę więcej kasy, ale żył skromnie bo wyszedł z głębokiej biedy.
Jedyne czego żałował, to tego, że za komuny nie zapisał się do partii, bo bał się, że jak komuna pierdyknie to go rozliczą, a tak miałby o wiele łatwiej. Do końca życia jak sobie przypomniał, to go szlag trafiał.
#truestory
Jedyne czego żałował, to tego, że za komuny nie zapisał się do partii, bo bał się, że jak komuna pierdyknie to go rozliczą, a tak miałby o wiele łatwiej. Do końca życia jak sobie przypomniał, to go szlag trafiał.
#truestory
@Cinoski: 2/10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 15
Zawsze mnie rozwala jak słyszę, że jakiś pracownik popełnił błąd, zmarnował jakiś materiał czy tam z----ł ze dwa produkty i jest gruba januszowa napinka, potrącanie z pensji, obcięcie wszystkich bonusów łącznie z dodatkowymi minutami na sranie, sprawa w sądzie i nie wiadomo co, a potem sobie przypominam jak takie kwestie wyglądają w świecie #programista15k
- no tak mamy buga, który popsuł transakcji na 200k
- że Tomek z Bartkiem zrobili buga?
- no tak mamy buga, który popsuł transakcji na 200k
- że Tomek z Bartkiem zrobili buga?
- 3
@Infamiee: ale ja o tym właśnie mówię - jak Arek p-------e, w wąskim przejściu, paleciakiem w maszynę to jest wina Arka i Arek żegna się z premiami i połową wypłaty. Jak Arkadiusz wywoła "tę dziwną funkcję z legacy" i nie sprawdzi co się stało to winny jest
* Proces
* Code review'erzy
* Testerzy
* Team leader
* Byli pracownicy
* Proces
* Code review'erzy
* Testerzy
* Team leader
* Byli pracownicy
- 4
@powaznyczlowiek: w pierwszej firmie w jakiej pracowałem, chłop skasował backup bazy danych od klienta, której wyrobienie trwa dwa tygodnie i zablokował wszystkie procesy narażając firmę na paredziesiąt tysięcy złotych kary. Chwile po tym spotkanie "Hej mamy dwa tygodnie przestoju bez bazy bo się zepsuła, dzięki temu dociągniemy jeszcze ze dwie funkcjonalności. Wine bierze na siebie managment bo ewidentnie chłop co skasował nie został odpowiednio przeszkolony, a usunięcie bazy wiązało się
- 0
Kupiła dziewoja furę, przetrzepałem jej ją jak tylko umiałem, obejrzany dookoła, od góry, od spodu, od środka. Decyzja - bierzemy, za 4000 zł warto brać, tym bardziej że nie od handlarza.
Zapłacone, wzięta fura... w czasie jazdy do domu wypadł jej kluczyk ze stacyjki ( ಠ_ಠ)
Nie wiedziałem że tak się da xD
#truestory
Zapłacone, wzięta fura... w czasie jazdy do domu wypadł jej kluczyk ze stacyjki ( ಠ_ಠ)
Nie wiedziałem że tak się da xD
#truestory
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Bzdury. Za telefon w DE jest 100 euro + 25 opłaty.
Za 200 masz:
200 euro, 2 punkty karne, 1-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdu – spowodowanie wypadku z uszkodzeniem mienia. Powodem wypadku była rozproszona uwaga kierowcy korzystającego w czasie jazdy z urządzeń elektronicznych,
Za 200 masz:
200 euro, 2 punkty karne, 1-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdu – spowodowanie wypadku z uszkodzeniem mienia. Powodem wypadku była rozproszona uwaga kierowcy korzystającego w czasie jazdy z urządzeń elektronicznych,
- 11
@fishery: czemu psujesz narrację dla wykopka, OP siedzi w piwnicy 24/h, wymyślił sobie coś w swojej głowie pokrytej rudymi włosami, pisze z anonima a tu przyjdzie jakiś cwaniak i go wyjaśnia wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #historia #truestory
Mam dla was bardzo ciekawą historię z moich młodzieńczych lat, ale opowiem wam później tylko musi mi który przypomnieć.... (。◕‿‿◕。)
Mam dla was bardzo ciekawą historię z moich młodzieńczych lat, ale opowiem wam później tylko musi mi który przypomnieć.... (。◕‿‿◕。)
źródło: comment_1630701268aeNHiSGJHsa7EHaff75GIU.jpg
Pobierz@Dzieci_z_Choroszczy Dobra, jak będę pamiętał, żeby przypomnieć
- 1
@anotmajarny jeszcze nie czas
Ostatnie nagranie mojego wujka z wyjazdu do Zakopanego tańczącego w rytm #youngleosia ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://vm.tiktok.com/ZMRDw8ohH/
#heheszki #rodzina #takbylo #truestory
https://vm.tiktok.com/ZMRDw8ohH/
#heheszki #rodzina #takbylo #truestory
7
Samuel Nowakowski - Zabił 10-latkę, bo stracił zasiłek

Kamila przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego szła z mamą po książki.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 17
- 7
Opowiem wam taką jedną zabawną anegdotkę z okresu szkolnego
1. W 5 klasie mieliśmy takiego łobuza - Grzesia
2. Grześ pewnego razu na lekcji historii pokazał tam komuś w klasie środkowy palec
3. Nauczycielka to wyłapała
4. Wpisała mu uwagę do dziennika
1. W 5 klasie mieliśmy takiego łobuza - Grzesia
2. Grześ pewnego razu na lekcji historii pokazał tam komuś w klasie środkowy palec
3. Nauczycielka to wyłapała
4. Wpisała mu uwagę do dziennika
źródło: comment_1630239952yAVoOTpTgrQ6qrZOBR6ydh.jpg
Pobierz- 20
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Aryo: 50% dowcipu z czasów CCCP.
Dlaczego ruscy muszą mieć dwa razy więcej rakiet niż USA by miała miejsce równowaga sił?
......
Dlaczego ruscy muszą mieć dwa razy więcej rakiet niż USA by miała miejsce równowaga sił?
......
- 0
@Aryo: Z jednej strony ich maszyny są bardzo intensywnie eksploatowane a z drugiej prawdopodobnie maja zbyt słabą bazę logistyczną. W sensie ludzi, którzy na lotniskach zajmują się serwisowaniem samolotów. Zgaduję, że w okresie smuty byli oni bardzo źle opłacani i nie nastąpiła efektywna wymiana pokoleniowa na nowych specjalistów. Starzy odeszli, nowi nie przyszli. Czy jesteś w stanie sprawdzić jak są traktowani mechanicy lotniczy? w sensie pensji, doceniania, "atmosfery pracy" itd























Ale dzis juleczke widzialem, ladna twarz, niezly tylek i ok 185cm. Taka troche modelka