Ładowałem dzisiaj rano busika towarem od siebie z bazy.
Przyjechał kierowca około 40 lat. Do załadunku było 130 opon 13'tek.
Na starcie kiero podbija do mnie, żebym się spieszył bo on nie ma czasu bla bla bla.
Gdy zacząłem mówić, że może by mi pomógł, to przerwał mi i powiedział że mnie p------o chyba. Przerwał w momencie w którym chciałem zaproponować dobrą kasę.

I tak teraz załadowałem 110 opon, i mam przerwę. Mirkuje, pije kawe a
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są jakieś wyliczenia/raporty czy bardziej opłacalne jest kupowanie autobusów elektrycznych (wraz z ładowarkami itd.) czy trolejbusów wraz z infrastrukturą?
#poznan #transport #autobusy #solaris
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętacie sprawę parkingu Kiss & Ride pod "starym dworcem" zastawianego przez taksówkarzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poznańscy drogowcy twierdzą, że wszystko jest OK, a oznakowanie jednoznaczne. Zarząd Dróg Miejskich zapowiada jednak zmiany. Jakie? Nie wiadomo. Na razie zbierają opinie m.in. od Policji. Choć mieszkańców się nie pytają o zdanie, każdy może napisać swoje przemyślenia, prośby czy wnioski - chociażby na adres zdm@zdm.poznan.pl.
#poznan #taxi
CzasNaPoznan - Pamiętacie sprawę parkingu Kiss & Ride pod "starym dworcem" zastawiane...

źródło: comment_aYnjl0DxDJTvGXZPPfWjfPozEXB2Bgqd.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesteśmy świadkami interesującego trendu w Europie. Pod płaszczykiem ekologii są robione miliardowe biznesy, które nie mają żadnego uzasadnienia ekonomicznego, ani proekologicznego. Każdy, kto ośmieli się to skrytykować, będzie uznany za nawiedzonego truciciela, a ostatecznie to my za ten obłęd musimy płacić. Ktoś powinien zacząć się temu przyglądać, bo w normalnej rzeczywistości ludzie decydujący o takich zakupach lądowaliby w więzieniach z zarzutami o niegospodarność majątkiem publicznym.

#ekologia #ekonomia #
JudzinStouner - Jesteśmy świadkami interesującego trendu w Europie. Pod płaszczykiem ...

źródło: comment_4geCaxj88ZO7FDVXxmRjc9COQs58YYPD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przede wszystkim charakterystyka pracy silnika elektrycznego jest zupełnie inna co może się przekładać na szybszy dojazd na miejsce akcji, co z kolei może się przekładać na ograniczenie strat materialnych, szybszą akcję ratowniczą z wykorzystaniem mniejszych środków, a może i nawet ratowanie zdrowia lub życia osób zagrożonych.


@Bolszoj: ale żeś się teraz zdobył na fikołka xDDD
Dla wozów strażackich ograniczeniem nie jest brak niutonometrów, a gęsty ruch uliczny. Nic więcej. Tego
  • Odpowiedz
Ostatnio mi do głowy przyszło, że zamiast karnego kutacha naklejać na szybę to może lepiej na rejestracje. Konsekwencji bezpieczeństwa nie będzie, a typek dostanie mandat bo prawdopodbnie nie zauważy kutacha, a wiadomo rejestracja widoczna być musi. Do wyczyszczenia też mniej wygodne. Co myślicie?
#samochody #samochod #parkowanie #karnykutaszachujoweparkowanie #c--------------l #transport #transportpubliczny
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aksal89 Stałem na placu budowy busem trzy dni, deszcze nie deszcze, błoto, jak mnie policmajstry zatrzymały i kazali wysiąść to sam szokłem że auto może być tak u*****e xD a że nie miałem okazji jeszcze go otwierać po tych trzech dniach to się nie zorientowałem xD


Co do skuteczności to zgadzam się, nic nie przebije lusterek i szyb.

@tomaszq: Meczy mnie to wiec zapytam - Do czego srałeś i
  • Odpowiedz