Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pantokrator

Pantokrator

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 90769
  • Znaleziska 38781
  • Mikroblog 51988
  • Obserwujący 89
  • Obserwowane 43

467

Pijany Ukrainiec potrącił pieszego na pasach i nie pomógł rannemu Polakowi

W Lublinie na oznakowanym przejściu dla pieszych, pijany 55-letni Ukrainiec, śmiertelnie potrącił 68-letniego pieszego. Dodatkowo sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyźnie grozi kara do 20 lat pozbawienia wolności.

VoxClamantisInDeserto
z
lublin.eska.pl
dodany: 15.06.2026, 17:53:43
  • 33
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
  • #
    lublin
  • #
    smiertelnewypadki
Pantokrator
Pantokrator 15.06.2026, 19:29:23 via Wykop
  • -34
Ufff, wreszcie Ukrainiec coś zrobił, a nie ciągle Polak trzeźwy lub Polak n------y.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smutny_kojot
smutny_kojot
15.06.2026, 15:23:06
  • 0
W piątek byłem w kinie na Disclosure Day. Film mega mnie rozczarował na wielu płaszczyznach (ostatni raz zaufałem przedpremierowym naganiaczom), ale to nie ma być kolejna recenzja, więc pominę wszelki aspekt artystyczny. Nie chcę też spojlerować, więc zdradzę tylko na potrzeby wpisu, że główny wątek fabularny dotyczący ujawnienia prawdy o kosmitach zbiega się w filmie czasowo z wątkiem pobocznym o rozpoczynającej się 3. wojnie światowej.

I kto wchodzi tu cały na biało-niebiesko-czerwono
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 15.06.2026, 15:51:10 via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: Tu chodzi o to, by puchatka nie denerwować, pokazywanie Chin jako wroga jest złe dla biznesu i nieistotne, że Chiny tym wrogiem rzeczywiście już są.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
15.06.2026, 13:08:06
  • 22
Jak to jest gasniczaki ze ruscy którzy wymordowali miliony Polaków i grożą nam tu i teraz to nasi bracia a Ukraina nam zagraża bo wymordowała 200 tysięcy na Wołyniu?

Jak to jest że plujecie na tych którzy wielbią banderę a w swoich szeregach macie człowieka który gloryfikuje zbrodniarza odpowiedzialnego za Katyń?

Jak to jest bando przegrywow? :) nie macie moralnego prawa oceniać jednych zbrodniarzy gdy gloryfikujecie innych

Grzesiok - Jak to jest gasniczaki ze ruscy którzy wymordowali miliony Polaków i grożą...

źródło: images

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 15.06.2026, 14:10:40 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: Nie 200.tysięcy, a max 60, a co lepsze, potem Polacy wymordowali kilkanaście tysięcy niewinnych ludzi w ramach akcji odwetowych, ale to już było "dobre mordowanie" według prawicy.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
25.05.2026, 17:57:48
  • 8
Napiszesz Neuropkowi parę słów prawdy i kasuje komentarz XD LINK

Po nicku @MistrzCiezkiejRiposty oczekiwałem czegoś więcej.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa
archubuntu - Napiszesz Neuropkowi parę słów prawdy i kasuje komentarz XD LINK

Po nic...

źródło: Zrzut ekranu_20260525_194916

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 25.05.2026, 19:21:19 via Wykop
  • 3
@archubuntu: A masz jakieś statystyczne potwierdzenie tych rewelacji, czy sobie snujesz domysły na podstawie bajdurzenia prawicowego internetu?
Skąd wiesz, co zrobili wyborcy KO?
  • Odpowiedz
Pantokrator
Pantokrator 15.06.2026, 14:07:24 via Wykop
  • 0
@archubuntu: Postawiłeś tezę, która śmierdzi prawicowym syfem rodem z republiki i tyle. Oryginalny wątek OP'a mnie zwyczajnie nie interesuje. Ale jak chcesz go wspólnie pokrytykować, to mogę z grzeczności ci w tym pomóc, ale nie licz, że to ja zacznę. ;)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
18.04.2026, 07:49:11
  • 519
Azow opublikował film pokazujący przejęcie kontroli dronowej nad donieckiem. Latają na luzie po całym mieście, niszczą logistykę.

#ukraina #wojna #rosja
dqdq1 - Azow opublikował film pokazujący przejęcie kontroli dronowej nad donieckiem. ...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 18.04.2026, 08:08:50 via Wykop
  • 45
@jas0n-statham: Jak nie wyplenią kacapów, to miasta nie odzyskają. To jest wojna, cepie.
  • Odpowiedz
Pantokrator
Pantokrator 25.05.2026, 21:15:24 via Wykop
  • 0
@warzone-rastafuraj: Porównujesz wojnę regularną z walką z partyzantką islamską, która specjalizuje się z używania żywych tarcz. Zobacz sobie, ilu cywili natłukł Assad w Syrii.
Ukraińcy ewakuują ludność cywilną z przyfrontowych miejscowości. Amerykanie walczyli dosłownie wśród lokalnej ludności. Oni nie walili w cywili celowo. Kacapy robią zaś co mogą.
I Izrael to też w sumie ludobójcy, ale walczący ze społeczeństwem, które cieszyło się z rzezi niewinnych ludzi w czasie oryginalnego ataku
  • Odpowiedz
Pantokrator
Pantokrator 25.05.2026, 21:18:08 via Wykop
  • 1
@Zydomasoneria: A to dobrze o tym przypominać, że głupota środowisk narodowo-konserwatywnych wykończyła wtedy Polskę po raz kolejny, bo brak stosownego osłabienia ZSRR utworzył podwaliny pod II wojnę światową.
Ale za odpuszczeniem kacapom, gdy Biali radzili sobie lepiej, to już jednak chyba Piłsudski stał. Z drugiej strony, z perspektywy czasu każdy mądry...
  • Odpowiedz

3

Oświadczenie Cenckiewicza po decyzji prezydenta. "Straszny błąd"

Oświadczenie Cenckiewicza po decyzji prezydenta. "Straszny błąd"

"Karolu, popełniłeś straszny błąd i nawet to, kto i w jaki sposób Cię do tego namówił, nie tłumaczy tego błędu" - napisał były szef BBN Sławomir Cenckiewicz nt. poniedziałkowej decyzji Nawrockiego, który powołał sędziego Zbigniewa Kapińskiego na nowego I prezesa Sądu Najwyższego.

matti-nn
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 25.05.2026, 17:31:08
  • 2
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
  • #
    neuropa
Pantokrator
Pantokrator 25.05.2026, 21:08:01 via Wykop
  • 2
@Danuel: Spójrzmy na ich politykę i mamy odpowiedź.
Obniżenie wieku emerytalnego, dotowanie górniczej patologii i potężne rozdawnictwo zapewniły nam deficyt budżetowy i brak rezerw a nie da się tego odkręcić, bo Polacy się zesrają z wściekłości.
Do tego polityka wodna polegająca na przyspieszaniu spływu wody i osuszaniu mokradeł - mniej deszczu to właśnie efekt tego, że mamy też mniej wody zmagazynowane. To się wzajemnie napędza. Jak nic nie paruje, to
Pantokrator
Pantokrator 25.05.2026, 14:31:58
  • 1
Hej,

mam taki "problem". Wlazłem na OLX, bo pomyślałem "a nuż ktoś sprzedaje jakąś ładowarkę do Makity w dobrej cenie".
I tak mnie te poszukiwania zaprowadziły do wkrętarek DDF487Z.
W wielkim skrócie: żółte sk... produkują gównianą podróbę wskazanego modelu, ale z oznaczeniem Makita, etykietą Makita i o skopiowanym designie, ale różniącą się detalami (i jakością).

No
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator
Autor
25.05.2026, 14:41:07 via Wykop
  • 2
@wojtas1978: To ładnie by się wpisało w ideę wskrzeszenia "życia pełnego przygód", które poszło do piachu 16 lat temu w wyniku ciężkiej choroby, ale na razie zostawmy to jako "opcję awaryjną". :P
  • Odpowiedz
Pantokrator
Pantokrator
Autor
25.05.2026, 14:58:36 via Wykop
  • 0
@Official: Czemu nie. Potrzebowałem jakiegoś punktu zaczepienia, to brzmi jak dobry kierunek. Dzięki!
Mnie nie oszukali, ale pewnie sporo ludzi się nie zna, myślą, że sobie kupią używkę w dobrym stanie za mniejsze pieniądze (ta wkrętarka nie jest specjalnie droga jako nówka, bo poza małymi wymiarami, nie ma zbyt dobrych parametrów, z drugiej strony, do wkręcania i wiercenia w drewnie jest wystarczająca, a i w stali jakąś sensowną dziurę zrobi),
  • Odpowiedz
Pantokrator
Pantokrator
Autor
25.05.2026, 19:19:54 via Wykop
  • 0
@odysjestem: @Official Tylko minus taki, że jednego gościa się tak dojedzie, a jest ich więcej. No i sedno problemy tkwi w tym, że OLX wie, że sprzedają u nich przedmioty niezgodnie z polskim prawem i ma to w dupie, a zgłoszenia pewnie ocenia jakiś Claude czy inny Shit GPT.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
18.04.2026, 10:03:45
  • 101
Słuchajcie, jest okazja - za 3 (słownie: trzy) złote można komuś uratować życie.

Sikorki na Ukrainie mają niepowtarzalną szansę kupić 22 000 sztuk oryginalnych, pełnowartościowych i wysokojakościowych bandaży typu izraelskiego w cenie 3 zł za sztukę (normalnie tej samej firmy i wielkości kosztują ponad 20 zł za sztukę) pod warunkiem, że:

- opatrunki trafią bezpośrednio na front do walczących żołnierzy ukraińskich (to jest załatwione automatycznie, tak działają Sikorki),
- fundacja zbierze pieniądze i kupi bandaże
sikorkinaukrainie - Słuchajcie, jest okazja - za 3 (słownie: trzy) złote można komuś ...

źródło: 673747311_949716067773406_1886553374401527546_n

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 18.04.2026, 11:45:05 via Wykop
  • 13
@sikorkinaukrainie: Wpłacę chętnie, ale przy okazji proszę Was bardzo - piszcie liczebniki porządkowe poprawnie.

A gaśniczakom i innym kremluchom .... w .... i na imię.
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
18.04.2026, 06:27:39
  • 11
https://wiadomosci.wp.pl/skandaliczne-slowa-brauna-tak-krzyczal-do-prokuratora-7274982257424672a

#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - https://wiadomosci.wp.pl/skandaliczne-slowa-brauna-tak-krzyczal-do-prokura...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 18.04.2026, 08:12:02 via Wykop
  • 3
@nith: To bardziej skomplikowane i pomijasz istotny fakt, że w Polsce jest masa debili i nagle Braun byłby wielkim męczennikiem. Ale w sumie, czego nie zrobisz, to źle w takich kwestiach.
  • Odpowiedz
uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
18.04.2026, 06:57:11
  • 57
#memy #ruskapropaganda #ukraina #wojna #takaprawda
uwielbiamnalesniki - #memy #ruskapropaganda #ukraina #wojna #takaprawda

źródło: IMG_6835

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 18.04.2026, 08:10:24 via Wykop
  • 19
@uwielbiamnalesniki: Wielu z tych ruskich trolli to autentyczne polaki-robaki-kremlaki jednakowoż...
  • Odpowiedz

383

Koniec bezkarności nieuczciwych lokatorów? Konfederacja uderza w cwaniaków

Klub Konfederacji złożył w Sejmie projekt ustawy liberalizujący rynek najmu nieruchomości - poinformował poseł Ryszard Wilk. Przepisy mają wzmocnić ochronę prawa własności do lokali mieszkalnych, ograniczyć nadużywanie praw przez lokatorów, ułatwić wypowiedzenie umowy w przypadku zwłoki w zapłacie c

Sudo_exit
z
bankier.pl
dodany: 12.03.2026, 15:05:13
  • 95
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    konfederacja
  • #
    mieszkanie
  • #
    wynajem
  • #
    nieruchomosci
Pantokrator
Pantokrator 12.03.2026, 21:45:25 via Wykop
  • -7
Nieuczciwych lokatorów jak najbardziej należy gonić. Miło, że k0nfa czasem sobie przypomina, że poza promowaniem jednostronnej miłości do kacapstanu i nienawiści do Ukraińców, można też zrobić coś dla Polski i Polaków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1073

Jak z klienta zrobić kloszarda.

Jak z klienta zrobić kloszarda.

W teorii miał być prosty, wygodny i proekologiczny. W praktyce wymaga cierpliwości, czasu i szczęścia.

Tetsuya
z
tuwroclaw.com
dodany: 22.02.2026, 02:23:06
  • 358
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
  • #
    biedronka
  • #
    lidl
  • #
    zabka
Pantokrator
Pantokrator 22.02.2026, 14:45:41 via Wykop
  • 3
@kastrator2: Też pisałem, że to będzie g---o i po prostu ludzie będą płacić więcej/mieć zaśmiecone mieszkania. Ale widać że ludzka maupa jak się sama nie sparzy, to się nie nauczy, żeby gorącego nie dotykać.

496

Meta zabiła Messengera w oknie. Tracimy ostatnią bezfacebookową przystań

Meta zabiła Messengera w oknie. Tracimy ostatnią bezfacebookową przystań

Zamiast czystego okna rozmowy pojawi się kuszący feed, powiadomienia o postach, relacjach i grupach. Łatwiej będzie zatrzymać ludzi na dłużej, a każdy taki kwadrans więcej to po prostu większy biznes reklamowy.

konto usunięte
z
spidersweb.pl
dodany: 17.02.2026, 14:51:53
  • 237
  • #
    facebook
  • #
    messenger
  • #
    internet
  • #
    socialmedia
Pantokrator
Pantokrator 18.02.2026, 11:09:41 via Wykop
  • 0
Jedyna przydatna rzecz na MSG to były czaty grupowe. Bo nie wystarczyło, że FB jest nieindeksowany, to jeszcze nawet w ramach samego FB informacje wesoło giną.
No ale, kiedyś dostałem bana za pisanie brzydkich rzeczy do typa cieszącego się ze śmierci Ukraińców, z rozpędu zablokowali mi czaty grupowe. Po tygodniu z FB restrykcje zniknęły, a czatów grupowych nie mam już od ponad roku :D
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pantokrator
Pantokrator 18.02.2026, 17:13:40 via Wykop
  • 1
@4ntymateria: Nie przeszkadza ci, gdy ktoś sieje nienawiść do niewinnych ludzi, co przekłada się na rzeczywiste szkody (p-----c, agresja, mniejsze wsparcie dla Ukrainy wśród polityków, którzy podlizują się idiotom itd.).
A jak napiszę, że twoja siorka robi ... po kiblach, a twoja matka to ..., to też spoko i wara frajerom od moich przekonań?
Pantokrator
Pantokrator 18.02.2026, 22:22:39 via Wykop
  • -2
@rolnik_wykopowy: I więcej wyzwisk. Ojoj, próbuj, próbuj, może mnie zbanują. Jeszcze raz poleć cyrkowcu do moda, jeszcze trochę poprowokuj. No dalej, do dzieła. Staraj się bardziej, żałosny ludku.|

Nie pisałem nic o przemocy fizycznej, tylko o tym, że krowa, która dużo ryczy mało mleka daje


Ale fikoł XD Ale rozumiem próbę. Ja nazwałbym cię . d...., a ty myk, do modka. XDDD
No to co byś chciał osiągnąć tą konfrontacją na żywo? Jakież
Pantokrator
Pantokrator 18.02.2026, 20:28:57
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
26.03.2026, 13:01:07 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

jaqqu7
jaqqu7
24.01.2026, 19:35:59
  • 197
Nowe nagranie z egzekucji, której dokonało ICE na obywatelu USA dzisiaj. Inaczej tego się nazwać nie da: zaczęli się spać do nagrywającego ich człowieka, powalili na ziemię i bezpardonowo zamordowali.

https://old.reddit.com/r/PublicFreakout/comments/1qluz6q/another_angle_of_the_minneapolis_shooting_taken/

#polityka #neuropa #4konserwy #usa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 26.01.2026, 20:09:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pantokrator
Pantokrator 26.01.2026, 19:21:18
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator
Autor
26.01.2026, 20:01:21 via Wykop
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
25.01.2026, 17:19:45
  • 366
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 26.01.2026, 19:53:59 via Wykop
  • 0
@IPKISS: 37. ale i tak zaplusowałem, bo wiem o co Ci chodziło :)
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7
25.01.2026, 22:46:30
  • 84
Najman dokonuje ciężkiego nokautu na Batyrze xD

#polityka #neuropa #4konserwy
jaqqu7 - Najman dokonuje ciężkiego nokautu na Batyrze xD 

#polityka #neuropa #4konse...

źródło: 1000021017

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 26.01.2026, 19:51:36 via Wykop
  • 0
@DonTadeo: Nawrocki, jak każdy gangol, stulił mordę, gdy "większy bos" się odzywa, bo tak jest nauczony i raczej się z tego nie wyleczy. Taka wada wybierania na prezydenta kibola i degenerata, zamiast doświadczonego polityka.
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
26.01.2026, 07:02:15
  • 8
Nadrobiłem tę ostatnią aferę z Minneapolis i uważam, że porównywanie ICE do Gestapo jest bardzo krzywdzące dla Gestapo, które poza stosowaniem brytalnej siły jednak było (niestety) sprawnie działającą tajną policją. Dużo lepiej pasuje porównanie do tępych bojówek SA, które terroryzowały ludzi na ulicach Niemiec lat 20. i 30.

PS. Tak mi się nasunęło, SA-manni byli bydłem, ale robili wszystko z otwartą przyłbicą, pod własną twarzą i nazwiskiem - agenci ICE wszystko robią
Javert_012824 - Nadrobiłem tę ostatnią aferę z Minneapolis i uważam, że porównywanie ...

źródło: 1000045246

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 26.01.2026, 19:48:58 via Wykop
  • 1
@Javert_012824: Jednak w tamtych czasach nie było też większej szansy, że ktoś cię sfotografuje, więc bandyci z SA mogli czuć się w miarę bezpiecznie. Tak czy siak, analogia między tymi formacjami jest znaczna.
  • Odpowiedz
Mooops123
Mooops123
15.01.2026, 14:22:51
  • 99
#polityka #trump #usa #coronavirus #konserwatyzm
Mooops123 - #polityka #trump #usa #coronavirus #konserwatyzm

źródło: IMG_1440

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantokrator
Pantokrator 26.01.2026, 19:37:05 via Wykop
  • 0
@Mooops123: No w sumie trochę prawdy w tym jest, o ile trochę spojrzymy na to z perspektywy zarazem polskiej i amerykańskiej, co nie jest takim głupim pomysłem, skoro nasza prawica poszła w pełne poparcie dla pedo-maupy.
I wtedy zaiste wyłania się obraz: nielegalne albo totalnie bezsensowne covidowe zasady (maseczki na dworze, zamknięte lasy, zakaz wychodzenia do parku) i bezmyślne posłuszeństwo vs brutalne, nielegalne, bezsensowne działania władzy i też udawanie, że
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Uważam, że Maciek z Klanu przy moderacji to tytan intelektu.
  • Jestem osobą z południa.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2013

    Komentator
  • VIP
    od 21.07.2015

    VIP
  • Rocznica
    od 17.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.09.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking